Photos
Loading

Moteriška snieglentininkių / slidininkių striukė „3 už 1“ „SNB JKT 500 PROTEC“

120,00 €
SKU: S304747 / 2911903 / 8562769
Pasirinkti spalvą:
  Pasirinkti dydį :
Dydžių vadovas
Parduotuvės
Tikrinti likutį parduotuvėje
Tikrinti

Užsakyti internetu
Pristatymas nuo 5 iki 6 darbo dienų
Produkto privalumai
 1. Apsauga nuo smūgių
  Nugara:Direktyva (ES) 2016/425 ir standartas EN1621-2, 1 lygio smūgio testas
 2. Patvarumas
  Trinčiai, plyšimui ir tempimui atsparios medžiagos
 3. Nepraleidžia vandens
  15 000 mm membrana. Visos klijuotos siūlės.
 4. Nevaržo judesių
  Inovatyvi, lengva ir lanksti įpurškimo būdu pagaminta nugaros apsauga
 5. Sulaiko šilumą
  Dirbtinių pūkų kamšalas (ties krūtine ‒ 100 g/m², kitur ‒ 80 g/m²)
 6. Praleidžia orą
  Orui laidus komponentas, išsklaidantis prakaitą. (RET = 8,3)
 7. Galima pritaikyti
  Suveržiama apačioje. Rankogaliai užsegami lipdukais. Išimama nugaros apsauga.
Produkto paskirtis
 1. Kaip išsirinkti tinkamą dydį
  Nuotraukoje modelis dėvi M dydžio striukę ir yra 176 cm ūgio. Matmenys. Krūtinės apimtis: 88,5 cm Juosmuo: 70 cm Rankovės ilgis: 57 cm
 2. Kaip ši striukė apsaugo nuo smūgių?
  „SNB JKT 500 PROTEC“ yra pirmoji striukė rinkoje, apsauganti nugarą nuo smūgių. Įdiegta „Hexaflex“ apsaugos technologija atitinka nugaros apsaugoms taikomą Europos standartą EN1621-2, 1 lygio smūgio bandymą. Jei striukę norite dėvėti ne kalnuose, nepastebimą nugaros apsaugą galite išimti.
 3. Kokios gaminio garantijos sąlygos?
  Šiam produktui suteikiama 5 metų garantija nuo pardavimo datos, nurodytos pardavimo kvite. Produktas, kuriam taikoma garantija, bus taisomas arba pakeičiamas nemokamai. Garantija taikoma produkto defektams, išskyrus tuos, kurie atsirado dėl įprasto nusidėvėjimo ir netinkamo naudojimo.
 4. Kaip galiu būti tikras, kad mano striukė bus tvirta ir patvari?
  Savo produktams suteikiame 5 metų garantiją, jei juos netyčia sugadinsite, juos sutaisysime naudodamiesi vietinių tiekėjų paslaugomis. Susisiekite su mumis mūsų svetainėje, kad sužinotumėte daugiau apie tai, kaip sutaisyti jūsų produktą. Savo gaminiams itin kruopščiai atrenkame visas medžiagas ir jų komplektavimo būdus, kad jie būtų kuo ilgaamžiškesni čiuožinėjant snieglente.
 5. Ar galiu palyginti produktų poveikį aplinkai?
  Gaminio poveikis aplinkai skaičiuojamas per visą jo būvio ciklą remiantis įvairiais rodikliais. Suteikiamas įvertinimas nuo A iki E padeda lengvai atskirti aplinkai mažiausiai kenksmingus gaminius, tarpusavyje lyginant to paties tipo prekes. „Decathlon“ aktyviai skatina šią iniciatyvą. Daugiau informacijos apie mūsų tvarios plėtros iniciatyvą rasite adresu http://sustainability.decathlon.com
 6. Kaip žinoti, kad striukė apsaugos esant prastam orui?
  Šios kelnės pagamintos iš tokių medžiagų ir tokiu būdu, kad nepraleistų vandens ir apsaugotų nuo vėjo esant blogoms oro sąlygoms (lietui, sniegui, vėjui, t. t.). Neperšlampamumo įvertinimas matuojamas padedant produktą į specialiai sukurtą dušą, atkartojantį realias sąlygas, su kuriomis susiduria jį naudojantys snieglentininkai. Taip pat praleidome kelias dienas slidinėdami snieglente visokiomis sąlygomis, kad galėtume užtikrinti gaminio atsparumą vandeniui.
 7. Vanduo dažnai prasismelkia pro siūles. Ar šios striukės siūlės sulaiko vandenį?
  Kartu su neperšlampama medžiaga naudojame užsandarintas siūles, kad striukė būtų dar atsparesnė vandeniui. Tai neperšlampamos lipnios juostos, karščiu priklijuotos prie vidinių drabužio siūlių, kad šis būtų visiškai neperšlampamas. Šio gaminio visos siūlės (100 %) nepraleidžia vandens.
 8. Kodėl ši striukė yra atstumianti vandenį?
  Dėl specialiai impregnuoto audinio vanduo nuteka jo paviršiumi nesusigerdamas. Audinys nesugeria vandens ir išlieka lengvas ir šiltas. Hidrofobines gaminio savybes reikia nuolatos atnaujinti (vidutiniškai po 2 ar 3 skalbimų) naudojant priemones, kurių galima įsigyti mūsų parduotuvėje. Visos neperšlampamos striukės, kurias kuriame snieglentininkams, yra atstumiančios vandenį.
 9. Kas yra membrana ir kam ji skirta?
  Membrana yra itin plonas (5–25 mikrometrų) sluoksnis, kuriuo padengiamas vidinis medžiagos paviršius, kad nepraleistų vandens, bet puikiai praleistų orą. Dėl membranos konstrukcijos vanduo neprasiskverbia į drabužį, o čiuožimo metu susidarantys vandens garai ant kūno gali patekti į išorę.
 10. Kaip striukė šildo?
  Norėdami, kad jums būtų šilta, izoliacijai naudojame dirbtinių pūkų kamšalą. Kamšalas yra sintetinis, iš poliesterio pagamintas užpildas, sulaikantis daugiau arba mažiau oro, priklausomai nuo pluošto ilgio. Kamšalas gali būti standartinis, modernių technologijų arba silikonizuotas, kurių kiekvienas pasižymi skirtingomis savybėmis (šiluma, lengvumas, lankstumas ir pan.).
 11. Kaip rengtis, kad kalnuose nesušalčiau?
  Tam, kad būtų šilta ir nesušlaptumėte, rekomenduojame remtis 3 sluoksnių taisykle. Ji yra paprasta: dėvėkite 3 drabužių sluoksnius, pasižyminčius skirtingomis savybėmis. Apatinis sluoksnis turi šildyti ir sulaikyti šilumą. Džemperis su gobtuvu ar be jo šildo, o striukė apsaugo nuo blogo oro. Visi šie sluoksniai turi būti laidūs orui, kad leistų pasišalinti drėgmei.
 12. Kaip prižiūrėti šį gaminį?
  Norint optimizuoti produkto veikimą ir patvarumą, patariame: skalbti skalbyklėje atskirai, 30 °C temperatūroje. Naudoti sintetiniams rūbams skirtą ciklą. Skalbti išverstą. Naudoti nedidelį kiekį skalbimo priemonės. Nenaudoti minkštiklio. Rekomenduojame gręžti rankomis. Džiovinti ant pakabos šiltoje, gerai vėdinamoje vietoje. Nenaudoti sauso valymo. Nedėti ant radiatoriaus. Išorinę medžiagą galite pakartotinai impregnuoti naudodami impregnuojantį purškiklį. Perskaitykite priežiūros etiketę.
 13. Why is the waterproofing value online and the one in the jacket different?
  We designed our jacket by choosing a membrane that ensures waterproofness of 15,000 mm when you buy them. After each wash the membrane becomes less efficient, which is why we also test the product to guarantee optimal waterproofing even after 5 washes. It’s this value after 5 washes that is printed inside the jacket so that the information remains true even in a few years when you sell your product.
Produkto testavimas
 1. Kompozicija
  Išorė – pagrindinė medžiaga : 100.0% Poliesteris (PES) Vidus – kamšalas : 100.0% Poliesteris (PES) Išorė – pagrindinis pamušalas : 100.0% Poliesteris (PES) Pagrindinė medžiaga : 60.0% Poliamidas (PA), Pagrindinė medžiaga : 28.0% Poliesteris (PES), Pagrind
 2. Patvirtinta
  Snieglenčių ir slidinėjimo entuziastams. . .
 3. Saugojimo patarimai
  Laikykite pakabintą ant pakabo ir nelankstykite, nes galite sugadinti apsauginę plėvelę. Prieš padėdami į lentyną kruopščiai išdžiovinkite sausoje ir gerai vėdinamoje vietoje.
 4. Informacija apie produktą
  „SNB JKT 500 PROTEC“ yra pirmoji slidinėjimo slidėmis/snieglente striukė su patvirtinta išimama ir nepastebima nugaros apsauga: puikiai tinka tobulėti ir apsisaugoti! Su „Hexaflex“ technologija
 5. Išbandyta laboratorijoje
  Visi „Dreamscape‟ gaminiai snieglenčių sportui išbandomi tokiomis aplinkybėmis, kokioms yra skirti: sniege, šaltyje ir visomis kitomis sąlygomis, su kuriomis galite susidurti slidinėdami snieglente (ir slidėmis). Dizainerių komandos, gaminių vadovai, inži