Photos
Loading

MOTERIŠKI KALNŲ SLIDINĖJIMO BATAI „EVOFIT 550“

165,00 €
SKU: S173312 / 2482790 / 8504469
Pasirinkti spalvą:
  Pasirinkti dydį :
Dydžių vadovas
Parduotuvės
Atsiėmimas parduotuvėje
Rezervuoti

Užsakyti internetu
Pristatymas nuo 5 iki 6 darbo dienų
Produkto privalumai
 1. Kietumas
  Vidutinis: 80 lankstumas. Puikus patogumo ir tikslumo derinys. Padeda tobulėti
 2. Priglunda
  104 mm: plačiai pėdai. Persidengiantis storo putplasčio įdėklas.
 3. Anatominis dizainas
  Suformuotas, 100% termiškai formuojamas įdėklas.
 4. Galima pritaikyti
  4 mikrometrinės sagtys: 2 reguliuojamos dantukais. 30 mm dirželis.
 5. Lengva naudoti
  Keltis: lanksti medžiaga leidžia plačiai atverti batą.
 6. Sulaiko šilumą
  Izoliacinis vidpadis ir šilumą sulaikantis įdėklas.
Produkto paskirtis
 1. PATIRTIS
  „Wedze 550 Evofit“ bate yra poliesterio sluoksnis, išlaikantis 80 lygio lankstumą – laipsnišką ir vienodą nepriklausomai nuo temperatūros. Šis batas su EVOFIT įdėklu puikiai prisitaiko prie bet kokios pėdos formos: momentinis suveržimas veikia puikiai ir jį galima pagerinti termiškai suformuojant visą įdėklą! Persidengianti įdėklo sistema („piniginės“ tipo) taip pat puikiai paskirsto svorį, greitai atkuria bato formą ir leidžia lengvai apsiauti batus.
 2. SAGTIES REGULIAVIMAS
  Šie batai su 4 labai stipriais mikrometriniais aliuminio segikliais. Sagties ilgį galite reguliuoti užverždami arba atlaisvindami segiklį. Viršutinis segiklis turi 3 padėtis (reguliavimas nenaudojant įrankių), kad tiktų bet kokio dydžio blauzdai. Platus reguliavimo dirželis batviršio viršutinėje dalyje skirtas batui lengvai ir patikimai suveržti .
 3. Kas yra lankstumas?
  Kad pateiktų informacijos apie standumo kategoriją, įrangos gamintojai nurodo kiekvienų batų lankstumo lygį. Šis skaičius nurodo viso bato standumą: kuo skaičius didesnis, tuo kietesnis yra batas. Batas, kurio lankstumas yra mažesnis nei 60, skirtas pradedantiesiems slidininkams. Nuo 60 iki 80 lankstumo batai skirti vidutinio lygio slidininkams, o didesnio lankstumo – pažengusiems. Tvirtesnio sudėjimo slidininkai gali rinktis vienu lygiu standesnius batus.
 4. Kaip žinoti, ar batas tinkamo dydžio?
  Įkišę koją į batą, užsekite sagtis iki vidurio. Ar galiu labiau suveržti? Tai reiškia, kad bato dydis jums netinka. Užsisegę batus turite 3 kartus pasilenkti stumdami blauzdas į priekį (padėkite rankas ant kelių), kad įstumtumėte kulną į batą. Atsistokite: pėda turėtų paliesti išorinio sluoksnio galą. Lenkiantis pėda turėtų pajudėti atgal tol, kol nebejausite galo.
 5. Ką daryti, jei skauda pėdas?
  1. Rinkitės technologiškai pažangias slidinėjimo kojines, kurios būtų plonos ir nespaustų kojų bei užtikrintų gerą pėdų kraujo cirkuliaciją. 2. Rinkitės padą, atitinkantį jūsų pėdos formą, kad kojų pirštai nebūtų suspausti ir įremti į viršutinį bato sluoksnį. Patarimų klauskite parduotuvės konsultanto. 3. Jei po dviejų dienų slidinėjant vis dar jausite diskomfortą, termiškai suformuokite įdėklą.
 6. Ar mano batų įdėklą galima termiškai formuoti ir kokia terminio formavimo paskirtis?
  EVOFIT įdėklą sudaro 100 % termiškai formuojamas putplastis, kurį pakaitinus galima suformuoti taip, kad jis atitiktų pėdos ir bato išorinio sluoksnio formą. Tai pagerina pėdos, pamušalo ir išorinio bato sluoksnio suderinamumą, todėl sumažinamas diskomforto taškų skaičius.
 7. Kaip termiškai suformuoti įdėklą namuose?
  1. Įkaitinkite konvekcinę orkaitę iki 80 °C. 2. Išimkite įdėklus iš batų. 3. Išimkite įdėklų vidpadžius. 4. Įdėkite tik įdėklą į orkaitę 10-čiai minučių. 5. Išimkite įdėklus iš orkaitės. 6. Įdėkite vidpadžius į įdėklus. 7. Įdėkite įdėklus į batus. 8. Apsiaukite batus ir lengvai užsekite kiekvieną sagtį. 9. Prieš nusiaudami batus, palaukite 15 minutes kambario temperatūroje. Esate pasirengę slidinėti!
 8. Kaip reikėtų laikyti slidinėjimo batus?
  1. Išimkite įdėklą iš plastikinio gaubto ir išvėdinkite batus. 2. Užsekite segiklius ties pirmąja įranta, kad batai neprarastų savo formos ir, jei įmanoma, laikykite juos dėkle. 3. Jei įmanoma, laikykite juos sausoje vietoje, kurioje temperatūra nenukrenta žemiau kaip 10 °C. Taip nebus pažeistos bato plastikinės dalys!
Produkto testavimas
 1. Kompozicija
  Viršus : 100.0% Polipropenas (PP) Išorinis padas : 100.0% Termoplastinis poliuretanas (TPU) Pamušalas ir kojinė : 100.0% Poliesteris (PES) Šiltas pamušalas : 100.0% Poliesteris (PES)
 2. Saugojimo patarimai
  Prieš padėdami batus į lentyną, visiškai juos išdžiovinkite. Batus laikykite užsegtus, specialiame krepšyje ir šiltoje patalpoje.
 3. Produkto apribojimai
  Nedžiovinkite ant radiatoriaus.
 4. Informacija apie produktą
  100 % termiškai formuojamas įdėklas puikiai prisitaiko prie pėdos formos, todėl užtikrinamas komfortas. Jo persidengianti konstrukcija taip pat padidina komfortą ties liežuvėliu.
 5. Išbandyta laboratorijoje
  Visi „Wed'ze“ gaminiai yra sumanyti, sumodeliuoti ir sukurti Monblano slėnyje. Vėliau jie išbandomi realiomis naudojimo sąlygomis (sningant, šąlant ar šviežiai pasnigus ir t. t.). Dizainerių komanda užtikrina, kad linija, kuriai yra sukurtas šis produktas