Photos
Loading

Moteriški lygumų slidinėjimo kroso batai , „XC S Skate 500“

140,00 €
SKU: S313384 / 2973016 / 8577217
Pasirinkti spalvą:
  Pasirinkti dydį :
Dydžių vadovas
Parduotuvės
Tikrinti likutį parduotuvėje
Tikrinti

Užsakyti internetu
Produkto privalumai
 1. Stabilumas
  Pusiau kietas padas su plastikine dalimi užtikrina gerą stabilumą.
 2. Priglunda
  Standus plastikinis aulas užtikrina tvirtą kulkšnies atramą.
 3. Patogu dėvėti
  Prigludusio dizaino, kad pasižymėtų didesniu tikslumu.
 4. Sulaiko šilumą
  Šiltas pamušalas, uždengti batų raišteliai.
 5. Suderinamumas
  Tinka naudoti su standartiniais apkaustais: NNN, PROLINK ir TURNAMIC.
 6. Lengvumas
  41,5 dydžio sveria g
Produkto paskirtis
 1. 1. Slidinėjimo kroso batai
  Užsiimant slidinėjimo krosu reikalingas geras šoninis kulkšnies prilaikymas, užtikrinantis geresnį sukibimą (stumiantis į priekį) ir pusiausvyrą (slystant). Dėl šios priežasties slidinėjimo kroso batai turi aukštą aulą su kietu atvartu, kuris užtikrina puikų kulkšnies prilaikymą ir optimizuoja slidžių ir sniego kontaktą.
 2. 2. Mano įgūdžiams ir poreikiams pritaikyti batai.
  Batus rinkitės pagal savo įgūdžius. Dėvėdami pernelyg paprastus batus negalėsite daug tobulėti, o pasirinkę pernelyg techniškus nuslopinsite pojūčius ir malonumą, nes tokie batai pasižymi mažesne techninių netobulumų tolerancija. Vidutinio lygio slidininkai turėtų rinktis batus, suteikiančius geriausią pusiausvyrą tarp patogumo ir kietumo Pažengę slidininkai turėtų rinktis techniškus batus, pasižyminčius kietumu, su angliniu plienu, užtikrinančius efektyvesnį atsispyrimą.
Produkto testavimas
 1. Kompozicija
  Viršus : 80.0% Polivinilchloridas (PVC), Viršus : 20.0% Termoplastinis poliuretanas (TPU) Išorinis padas : 90.0% Termoplastinis poliuretanas (TPU), Išorinis padas : 10.0% Metalinis pluoštas (MTF) Pamušalas ir kojinė : 100.0% Poliesteris (PES) Padas : 50.0
 2. Saugojimo patarimai
  Išimkite vidpadžius ir plačiai atidarykite batus, kad jie galėtų išdžiūti. Batams visiškai išdžiūvus, įdėkite vidpadžius atgal į batus, juos laikykite uždarytame apsauginiame maišelyje.
 3. Produkto apribojimai
  Tinka naudoti su apkaustais: NNN, PROLINK ir TURNAMIC.
 4. Informacija apie produktą
  Dėl sutvirtinto plastikinio aulo ir prigludusio dizaino batai 500 užtikrina puikų stabilumą ir neleidžia pėdai per daug judėti į šonus. Su jais slidinėsite tiksliai, tad greičiau tobulėsite.
 5. Išbandyta laboratorijoje
  Visus mūsų gaminius realiomis sąlygomis išbando mūsų profesionalių bandytojų komanda: instruktoriai ir treneriai bei lygumų slidininkai mėgėjai. Batai taip pat išbandomi laboratoriniais tyrimais (lankstumo, nusidėvėjimo, šiluminės apsaugos, vandens prasis