Photos
Loading

Moteriški platūs odiniai žygio batai TREK100

92,00 €
SKU: S309852 / 2899331 / 8559702
Pasirinkti spalvą:
  Pasirinkti dydį :
Dydžių vadovas
Parduotuvės
Tikrinti likutį parduotuvėje
Tikrinti

Užsakyti internetu
Pristatymas nuo 5 iki 6 darbo dienų
Produkto privalumai
 1. Patvarumas
  Odinis batviršis ir bato priekyje esanti apsauga nuo akmenų užtikrina patvarumą
 2. Nepraleidžia vandens
  Vandeniui atspari membrana išbandyta 15 km einant vandeniu iki aulo vidurio
 3. Anatominis dizainas
  Platus padas suteikia daugiau patogumo didelėms pėdoms.
 4. Neslysta
  100 % gumos „Crosscontact®“ – geresnį sukibimą ir trauką užtikrinantis padas
 5. Priglunda
  Aukštas aulas su 2 kabliukais viršuje ir 1 fiksuojančiu kabliuku
 6. Leidžia pėdoms judėti natūraliai
  Lankstus padas gerina eiseną, todėl puikiai tinka lengviems žygiams pėsčiomis.
 7. Svoris
  6 dydžio vieno bato svoris 535 g.
 8. Amortizacija
  Pado kulninė dalis pagaminta iš patvarios paminkštinančios medžiagos (PU)
Produkto paskirtis
 1. GERAI SUKIMBANTIS PADAS
  Mūsų padų sukibimas žymimas CROSS CONTACT®. Norint gauti šį sertifikatą, batai turi būti išbandyti laboratorijoje, vertinant sukibimo lygį ant skirtingų paviršių (lygių, grublėtų, sausų, šlapių). Siekiant pagrįsti šiuos bandymus, mūsų padų kokybę realiomis naudojimo sąlygomis ir kalnuose vertina grupė reprezentatyvių bandytojų, kurie nueina daugiau nei 500 km
 2. KODĖL SIŪLOME TĄ PATĮ, BET DVIEJŲ SKIRTINGŲ PLOČIŲ PĖDOS PRIEKYJE MODELĮ?
  Atlikę ilgą žygeivių pageidavimų dėl batų formos tyrimą nusprendėme sukurti batus, kuriuos būtų galima įsigyti 2 skirtingų formų: „klasikinius“ arba „plačius“. Kiekvienas žmogus gali pasirinkti, kiek laisvos vietos turėtų būti batų viduje, ir taip sumažinti perkaitimo ir pūslių atsiradimo riziką, kurią lemia netinkami batai.
 3. KOKS ŠIŲ BATŲ ATSPARUMAS VANDENIUI?
  Šie batai buvo patikrinti atliekant 30 000 pasikartojančių sulenkimų bandymą, atitinkantį 15 km 6 val. ėjimą pėsčiomis iki pusės bato įbridus į vandenį, kuris šiandien reiškia maksimalų batų atsparumą vandeniui. --> Mūsų įvertinimas rodo 3/5 LYGĮ, o tai reiškia, kad šie batai neperšlaps 6 val. žygyje per lietų. Išsami informacija apie tai, kokie bandymai buvo atlikti vertinant mūsų batų atsparumą vandeniui, pateikiama toliau, dalyje apie savybes.
 4. KAIP PRAILGINTI ATSPARUMĄ VANDENIUI
  Batai dažnai peršlampa todėl, kad vanduo į vidų patenka per aulo viršų. Jei norite, kad kojos ilgiau išliktų sausos, rekomenduojama naudoti neperšlampamas blauzdines arba antbačius, kurie ne tik nepraleis vandens, bet taip pat neleis į bato vidų patekti akmenukams, smėliui ir pan. Rekomenduojama kelis kartus per metus naudoti impregnuojantį purškiklį. Jis atkuria pirmines vandenį atstumiančias savybes ir neleidžia batams susitepti.
 5. PRIEŽIŪROS PATARIMAI
  1/ Nešvarumus ar purvą nuo bato nuvalykite šepečiu ir (arba) kempine. 2/ Tada palikite išdžiūti ore, toliau nuo karščio šaltinio. 3/ Galiausiai užpurkškite impregnavimo priemonės, kad būtų išsaugotas optimalus bato viršutinės dalies atsparumas vandeniui ir prailgintas viso bato tarnavimo laikas. Rekomenduojamos impregnavimo priemonės saitas pateikiamas toliau: https://www.decathlon.lt/lt_lt/avalynes-impregnavimo-priemone-lt-s307629.html
 6. KOKĮ DYDĮ TURĖČIAU RINKTIS?
  KOKĮ DYDĮ TURĖČIAU RINKTIS? Kai renkatės batus žygiams, pabandykite vienu dydžiu didesnius nei dėvite įprastai, kad einant į pakalnę būtų optimaliai patogu, ir kojų pirštai nesiremtų bato priekį. Patarimas: kojų nagus kirpkite kuo trumpiau, o prieš leidžiantis į pakalnę patikrinkite, ar tvirtai užsirišote batus, kad pėda bato viduje neslinktų į priekį.
 7. 5 ATSPARUMO VANDENIUI LYGIAI
  Atsparumo vandeniui bandymo metu mes vertiname 5 atsparumo vandeniui lygius: 2 000 sulenkimų (apytiksliai 4 km , 30 min. ėjimo pėsčiomis) 10 000 sulenkimų (apytiksliai 10 km , 3 val. ėjimo pėsčiomis) 30 000 sulenkimų (apytiksliai 15 km , 6 val. ėjimo pėsčiomis) 50 000 sulenkimų (apytiksliai 20 km , 8 val. ėjimo pėsčiomis) 100 000 sulenkimų (apytiksliai >20 km , 24 val. ėjimo pėsčiomis)
 8. ATSPARUMO VANDENIUI BANDYMAS
  Mūsų batai išbandomi laboratorijoje, atliekant du bandymus iš eilės. 1 bandymas / Išbandome membranos efektyvumą, tik kai ji yra suspausta ir panardinta į vandenį. Patikriname, ar ant paviršiaus yra vandens, kaip jūs tikrinate, ar pradurta rato kamera. 2 bandymas / Pasinaudojant mechaninėmis rankomis, kurios imituoja ėjimą, batai panardinami į vandenį iki pusės ir atlieka tūkstančius sulenkimų. Tada patikrinama, ar batų vidus išlieka sausas, ir nustatoma, kad batai yra atsparūs vandeniui.
 9. PIRKIMO PATARIMAI / KAIP MATUOTIS BATUS?
  Kaip pasirinkti batus: 1. Pasimatuokite abu batus atsistoję ir su žygiams naudojamomis kojinėmis. 2. Tinkamai užsiriškite raištelius. 3. Patikrinkite dvi komforto vietas: kulną ir bato priekį leidžiantis nuokalne. 4. Pasivaikščiokite su batais. 5. Išbandykite kelis dydžius ir modelius. 6. Dėvėkite batus vis ilgesnį laiką, kad jie prisitaikytų prie jūsų kojos.
 10. KŪRĖJŲ KOMANDA
  Šiuos batus kūrė entuziastingų žygeivių komanda, kurios nariai turi ypatingų įgūdžių. Pavyzdžiui, vienas iš entuziastų yra pedikiūrininkas, palaikantis pėdų fiziologinius poreikius ir užtikrinantis, kad jos žygių metu išliktų sveikos ir saugios.
 11. GAMYBOS PROCESAS
  Odiniai batai TREK 100 pagaminti Europos Sąjungoje, Rumunijos gamykloje, kurios specializacija – žygio batų gamyba. Ši gamykla naudoja tik vandens pagrindo klijus be cheminių tirpiklių. Dauguma medžiagų yra pagamintos Europoje. GAMINTOJAS: https://grisport.it/company/?lang=en
 12. ŽINIOS APIE SPORTININKŲ KŪNUS
  „Decathlon SportsLab“ prisideda prie „Decathlon“ gaminių naujovių ir dizaino plėsdama žinias apie žmogaus kūną jį supančioje aplinkoje. Mūsų tyrėjai nagrinėja, kaip sportininkų kūnai dirba ir kokie yra jų poreikiai sportuojant. Turėdami sporto mokslo, šilumos kontrolės, morfologijos ir suvokimo žinių mūsų ekspertai prisideda prie sportininkų saugumo ir gerovės. SPORTSLAB: https://www.youtube.com/watch?v=XpfMJNQSthY
 13. LABORATORINIAI BANDYMAI
  Bandymais laboratorijoje tikrinami šie parametrai: - kabliukų ir kilpelių plyšimas; - pado klijavimas; - toksiškumas; - atsparumas UV spinduliams; - pado ir viršutinės dalies nusitrynimas; - pagreitintas susidėvėjimas.
 14. BŪKITE PATENKINTI ARBA SUSIGRĄŽINKITE PINIGUS
  Jei jums nereikia naujo gaminio arba jis neatitinka jūsų sportavimo poreikių, galite bet kurioje „ Decathlon“ parduotuvėje per 365 d. jį grąžinti arba siekti susigrąžinti pinigus.
 15. SATISFIED OR YOUR MONEY BACK
  If you do not need a new product or if it doesn't meet your sporting needs, you have 365 days to exchange it or seek a refund in all Decathlon stores.
Produkto testavimas
 1. Kompozicija
  Išorinis padas : 60.0% Sintetinis kaučiukas, Išorinis padas : 40.0% Poliuretanas (PU) Viršus : 60.0% Galvijo oda, Viršus : 40.0% Poliesteris (PES) Pamušalas ir kojinė : 100.0% Poliesteris (PES)
 2. Patvirtinta
  mūsų vartotojų žygeivių, kurių atsiliepimai prisideda prie žygio batų kūrimo ir nuolatinio jų tobulinimo, taip pat Aukštutinės Savojos gamtosaugos asociacijos ASTERS.
 3. Saugojimo patarimai
  laikykite tamsioje, sausoje ir gerai vėdinamoje vietoje.
 4. Produkto apribojimai
  netinka alpinizmui
 5. Informacija apie produktą
  Ieškote platesnių, vandeniui atsparių batų, kad galėtumėte vaikščioti aiškiai pažymėtais takais ir vidutinio nuolydžio šlaitais? Žygiams pritaikytas dizainas užtikrins patogumą, prilaikymą ir apsaugą.
 6. Išbandyta laboratorijoje
  be bandymų laboratorijoje, šių batų ATSPARUMAS taip pat buvo išbandytas realiomis naudojimo sąlygomis entuziastingų žygeivių komandos einant 500 km maršrutą GR5 ir pažintiniais takais Kanaruose. Pažiūrėkite filmą apie šį bandymą spustelėję šią nuorodą: ht