Moteriškos slidinėjimo kelnės „500 Freeride“

74,00 €
SKU: S189414 / 2770911 / 8549377
Pasirinkti spalvą:
  Pasirinkti dydį :
Dydžių vadovas
Parduotuvės
Atsiėmimas parduotuvėje
Rezervuoti

Užsakyti internetu
Pristatymas nuo 5 iki 6 darbo dienų
Produkto privalumai
 1. Nepraleidžia vandens
  10 000 mm membrana, 100 % sandarios siūlės ir vandeniui atsparus užtrauktukas.
 2. Praleidžia orą
  RET12 orui laidus komponentas ir vėdinimo angos padeda išgarinti prakaitą.
 3. Nevaržo judesių
  Laisvo kirpimo ir tamprus audinys, atitinkantis visus jūsų judesius.
 4. Sulaiko šilumą
  60 g/kamšalas saugo nuo šalčio; angos padeda reguliuoti kūno temperatūrą.
 5. Patvarumas
  Dilimui atspari medžiaga, sutvirtinimai ties kulkšnimis pailgina dėvėjimą.
 6. Kišenės
  2 kišenės priekyje ir 1 kišenė ties šlaunimi, sandariai užsegamos užtrauktukais
 7. Lengva surasti
  „Recco®“ sistema palengvina paiešką sniego nuošliaužos atveju.
 8. Galima pritaikyti
  Reguliuojamas elastinis juosmuo su kontaktine juostele.
Produkto paskirtis
 1. Kodėl drabužiai padengiami hidrofobine danga?
  Medžiagos hidrofobiškumas – tai savybė, dėl kurios vanduo nuteka nuo paviršiaus ir nesusigeria. Tai neleidžia audiniui absorbuoti vandens, todėl jis išlieka lengvas, laidus orui ir šiltas. Medžiaga hidrofobinių savybių įgauna išorinę jos pusę padengus specialia medžiaga. Drabužio naudojimo metu išskalbus kelnes, reikia atnaujinti jų impregnavimą. Visos „Wed'ze“ slidinėjimo kelnės yra impregnuotos, kad nesugertų vandens.
 2. Vandeniui atsparaus drabužio skalbimo vadovas
  Kiekvieną kartą skalbdami laikykitės šių nurodymų, kad išsaugotumėte technines drabužio savybes. https://youtu.be/rh4GLwALgBM Po trijų skalbimų rekomenduojame atnaujinti hidrofobines savybes naudojant purškiamą arba skystą impregnantą.
 3. Kas yra membrana arba padengtas komponentas?
  Danga ‒ tai tarsi dažų sluoksnis, užteptas ant audinio vidinėje pusėje, dėl kurio gaminys tampa atsparus vandeniui, tačiau laidus orui. Ji dažnai būna pigesnė nei plėvelė, be to, šiam sluoksniui apsaugoti reikalingas pamušalas. Plėvelė ‒ tai labai plona plastiko (poliuretano) membrana, dėl kurios gaminys taip pat tampa atsparus vandeniui, bet lieka laidus orui. Ji lankstesnė, lengvesnė, patvaresnė ir dažnai laidesnė orui nei danga.
 4. Ką reiškia medžiagos laidumas orui?
  Norėdami patikrinti, ar audinys pralaidus orui, patikriname jo garavimo varžą arba RET (remdamiesi ISO 11092 standartu). Kuo mažesnė audinio varža, tuo daugiau vandens garų gali išgaruoti fizinės veiklos metu ir tuo geriau audinys praleidžia orą. Pavyzdžiui: RET < 9 = itin orui pralaidus audinys / 9 < RET < 12 = labai orui pralaidus audinys / 12 < RET < 20 = orui pralaidus audinys / RET > 20 = mažas arba beveik jokio pralaidumo orui.
 5. Kaip matuojamas audinio atsparumas vandeniui?
  Audinio atsparumas vandens spaudimui išreiškiamas mm, pilant vandenį (bandymas pagrįstas ISO 811 standartu). Kuo didesnis slėgis, tuo audinys atsparesnis vandeniui (nepraleidžia vandens). Komponentas, kurio atsparumas vandeniui yra 8 000 mm, gali atlaikyti 8 000 mm vandens stulpo slėgį
 6. Kaip užtikriname drabužių atsparumą vandeniui?
  Mes naudojame ne tik orui laidžius audinius, bet ir techninius sprendimus (užtrauktukus, vėdinimo angas, tinklelius ir t. t.), kurie pagerina bendrą striukių ir kelnių, skirtų slidinėjimui laisvuoju stiliumi ar naudoti kalnuose, vėdinimą. Šios vėdinimo sistemos reguliuoja temperatūrą po drabužiais ir padeda pašalinti prakaitą, kurį išskiria aktyviai judantis organizmas.
 7. Ar šis drabužis laidus orui?
  Mes naudojame ne tik orui laidžius audinius, bet ir techninius sprendimus (užtrauktukus, vėdinimo angas, tinklelius ir t. t.), kurie pagerina bendrą striukių ir kelnių, skirtų slidinėjimui laisvuoju stiliumi ar naudoti kalnuose, vėdinimą. Šios vėdinimo sistemos reguliuoja temperatūrą po drabužiais ir padeda pašalinti prakaitą, kurį išskiria aktyviai judantis organizmas.
 8. Produktų poveikio aplinkai palyginimas
  Gaminio poveikis aplinkai apskaičiuojamas per visą jo būvio laiką remiantis įvairiais rodikliais. Bendras įvertinimas nuo A iki E suteikiamas tam, kad jums būtų lengviau rasti ekologiškiausius produktus lyginant panašaus tipo gaminius (marškinėlius, kelnes, kuprines ir pan.). „Decathlon“ yra įsipareigojusi ant savo gaminių nurodyti aplinkosaugos informaciją. Daugiau informacijos: http://sustainability.decathlon.com/
 9. Kas yra RECCO® sistema?
  Visose mūsų laisvojo stiliaus slidinėjimo ir kalnų striukėse bei kelnėse yra RECCO® sistema. RECCO® technologija palengvina paiešką sniego lavinos užgriuvimo atveju. Po sniegu įstrigusį, tačiau RECCO® atšvaitus dėvintį slidininką pagalbos tarnybos gali greitai surasti naudodamos RECCO® jutiklį. RECCO® atšvaitai nėra signalinio nuošliaužos švyturėlio pakaitalas. RECCO technologija ‒ tai papildoma priemonė, pagerinanti šansus būti surastam laiku.
Produkto testavimas
 1. Kompozicija
  Pagrindinė medžiaga : 100.0% Poliesteris (PES) Kamšalas : 100.0% Poliesteris (PES) Pamušalas : 100.0% Poliesteris (PES) Danga : 100.0% Poliuretanas - Danga Kišenė : 76.0% Poliamidas (PA), Kišenė : 24.0% Elastanas
 2. Saugojimo patarimai
  Prieš padėdami saugoti visada įsitikinkite, kad šis vandens nepraleidžiantis drabužis yra sausas.
 3. Informacija apie produktą
  Ieškote patogių kelnių, kurias galima dėvėti bet kokiomis oro sąlygomis? Dėl šių kelnių atsparumo vandeniui ir vėdinimo tikrai smagiai leisite laiką slidinėdami.
 4. Išbandyta laboratorijoje
  Mūsų dizaino komanda dirba Monblano papėdėje, šalia daugelio slidinėjimo kurortų Aukštutinėje Savojoje (Prancūzijoje). Visus metus kuriame ir tobuliname gaminius, kurie yra paprasti ir technologiškai pažangūs. Tuomet jie intensyviai bandomi realiomis naud