Photos
Loading

Moteriškos slidinėjimo kelnės Wedze „100“

18,00 €
SKU: S306412 / 2745325 / 8547082
Pasirinkti spalvą:
  Pasirinkti dydį :
Dydžių vadovas
Parduotuvės
Tikrinti likutį parduotuvėje
Tikrinti

Užsakyti internetu
Pristatymas nuo 5 iki 6 darbo dienų
Produkto privalumai
 1. Nepraleidžia vandens
  ATSPARUMAS VANDENIUI: 3000 mm danga.
 2. Praleidžia orą
  Orui laidus audinys.
 3. Sulaiko šilumą
  Perdirbto kamšalo pašiltinimas, šukuoto poliesterio pamušalas.
 4. Atsparumas vandeniui
  Vandenį atstumiantis išorinis audinys, nesugeriantis vandens.
 5. Galima pritaikyti
  Pusiau elastinis juosmuo, kilpos diržui.
 6. Kišenės
  1 kišenė su užtrauktuku rankoms.
 7. Lengva naudoti
  Automatinės blauzdinės. Integruota elastinio suveržimo sistema kelnių apačioje.
 8. Ease of use
  Automatic gaiter. Built-in elasticated system at the bottom of the trousers.
Produkto paskirtis
 1. Kuris kelnių audinys suteikia šilumos?
  Kad jums būtų šilta, kelnės turi pašiltinimą iš perdirbto kamšalo (60 g/m²). Kad jums būtų šilčiau, šis sintetinis kamšalas, kuriame yra poliesterio, sulaiko daugiau ar mažiau oro, atsižvelgiant į pluošto storį.
 2. Kas yra danga?
  Šis sluoksnis – tai vandens nepraleidžianti medžiaga, kuria padengtas vidinis audinio paviršius. Per jį vanduo neįsigeria į drabužį, tačiau aktyviai sportuojančio žmogaus prakaitas gali išgaruoti. Tad sportuojant nesikaupia prakaitas ir jaučiatės patogiau.
 3. Kaip matuojamas kelnių atsparumas vandeniui?
  Išbandome audinio atsparumą vandens slėgiui išmatuodami audinio atlaikomo vandens stulpelio aukštį mm (testas atliekamas remiantis standartu ISO 811). Kuo didesnis slėgis, tuo labiau atsparus vandeniui yra audinys. 3 000 mm atsparumu vandeniui įvertinta dalis reiškia, kad audinys yra atsparus 3 000 mm vandens stulpelio slėgiui (apytikriai 2 valandų liūčiai).
 4. Kaip žinoti, kad kelnės suteiks tinkamą apsaugą esant prastam orui?
  Šios kelnės pasiūtos iš tvirtos medžiagos užtikrinant griežtą gamybos procesą – gaminys yra neperšlampamas ir neperpučiamas, todėl galėsite sportuoti bet kokiu oru (lyjant, sningant, pučiant vėjui ir t. t.). Siekiant išbandyti atsparumą vandeniui, drabužis talpinamas specialioje lietaus kameroje, kurioje atkuriamos oro sąlygos, su kuriomis susiduria slidininkas. Šio gaminio atsparumą vandeniui patikrinome kelias dienas slidinėdami įvairiu oru.
 5. Kokia audinio vandens atstūmimo savybių paskirtis?
  Medžiagos hidrofobiškumas – tai savybė, dėl kurios vanduo teka paviršiumi ir nesusigeria. Šios kelnės yra iš vandeniui atsparaus audinio, tad tinka dėvėti blogomis oro sąlygomis. Hidrofobinių savybių audinys įgauna padengus jo išorinį paviršių specialia medžiaga. Tačiau ilgainiui ši savybė gali pablogėti.
 6. Kaip atnaujinti drabužio hidrofobiškumą?
  Atminkite, kad hidrofobines gaminio savybes galima atnaujinti. Įdėkite kelnes į elektrinę džiovyklę, pasirinkite sintetinių audinių džiovinimo programą ir nustatykite 10–15 min. džiovinimo trukmę. Taip pat galite naudoti impregnantus (parduodami mūsų parduotuvėse): tolygiai išpurkškite visą drabužį, tada leiskite išdžiūti 10–12 val.
 7. Ką reiškia „kvėpuojančios“ kelnės?
  Šis drabužis geba išgarinti kūno išskiriamą prakaitą sportuojant. Norėdami patikrinti, ar medžiaga yra laidi orui, matuojame jos garavimo varžą (RET), atlikdami standartizuotą ISO 11092 bandymą. Kuo mažesnis RET, tuo audinys laidesnis orui. Kelnių „100“ RET yra 9. Tačiau „Wedze“ taiko ir kitus techninius sprendimus (užtrauktukus, angas, tinklelius), kad būtų galima sumažinti kondensaciją drabužio viduje ir maksimaliai padidinti jo laidumą orui.
 8. Ką vilkėti, kad slidinėjant kalnuose kojoms nebūtų šalta?
  Jei norite, kad kojoms būtų šilta ir sausa, užtenka dėvėti 2 drabužių sluoksnius: apatinį sluoksnį, garinantį prakaitą, ir slidinėjimo kelnes, saugančias nuo blogo oro ir šalčio.
 9. Kaip apsisaugoti, kad sniego nepatektų į kelnes?
  Mūsų kelnės turi elastinius antbačius kelnių apačioje, kurie uždengia batus. Pargriuvus arba apkibus šviežiu sniegu, antbačiai neleidžia sniegui patekti į batus.
 10. Koks kelnių „100“ kirpimas?
  Kelnės tiesaus kirpimo, o viduje yra erdvės po jomis dėvėti technines apatines kelnes.
 11. Kaip skalbti kelnes?
  Norint išlaikyti optimalų drabužio efektyvumą ir patvarumą, rekomenduojame: * Skalbti skalbyklėje 30 °C temp. sintetiniams audiniams skirta programa. * Skalbti išvirkščią. * Skalbti su nedideliu kiekiu skalbiamosios priemonės. Nenaudoti audinių minkštiklio. * Gręžti rankomis. * Džiovinti pakabintą ant pakabos šiltoje, gerai vėdinamoje vietoje. Nenaudoti cheminio valymo. Nedžiovinti ant radiatoriaus.
 12. How to wash my trousers?
  To optimise the performance and durability of your trousers, we recommend: * Machine wash at 30°C, synthetic cycle. * Turn the product inside out. * Add a small amount of detergent. No softener. * Wring by hand. * Dry on a hanger in a warm, well-ventilated place. Do not dry clean. Do not place on a radiator.
Produkto testavimas
 1. Kompozicija
  Pagrindinė medžiaga : 100.0% Poliesteris (PES) Kamšalas : 100.0% Poliesteris (PES) Pamušalas : 100.0% Poliesteris (PES) Danga : 100.0% Poliuretanas (PU)
 2. Saugojimo patarimai
  Drabužį laikykite pakabintą ant pakabos, nelankstykite ‒ galite pažeisti audinio dangą. Prieš padėdami saugoti į sausą ir gerai vėdinamą vietą, gerai išdžiovinkite.
 3. Informacija apie produktą
  Šios lengvos kelnės yra ne tik yra šiltos, bet ir apsaugo. Ko dar gali prireikti mėgaujantis slidinėjimu šlaituose?
 4. Išbandyta laboratorijoje
  Visi „Wed'ze“ gaminiai sumanyti, sumodeliuoti ir sukurti Monblano slėnyje. Tuomet jie išbandomi tomis pačiomis sąlygomis, kokiomis gaminį naudosite jūs (sniego, šalčio, puraus sniego). Dizaino komandos užtikrina, kad programa, kuriai produktas yra sukurta