Moteriškos slidinėjimo kelnės Wedze "500"

46,00 €
SKU: S307319 / 2719260 / 8544351
Pasirinkti spalvą:
  Pasirinkti dydį :
Dydžių vadovas
Parduotuvės
Tikrinti likutį parduotuvėje
Tikrinti

Užsakyti internetu
Pristatymas nuo 5 iki 6 darbo dienų
Produkto privalumai
 1. Nepraleidžia vandens
  Geras: 8 000 mm plėvelė.
 2. Praleidžia orą
  Orui laidus audinys.
 3. Sulaiko šilumą
  Pamušalas iš šukuoto fliso.
 4. Atsparumas vandeniui
  Hidrofobinis išorinis audinys nesugeria vandens.
 5. Galima pritaikyti
  Dydis reguliuojamas kibiosiomis juostomis. Diržas su kilpomis.
 6. Kišenės
  2 užtraukiamos kišenės rankoms.
 7. Lengva naudoti
  Su užtrauktuku ir įsiuvu klešnių apačioje, kad būtų galima paplatinti.
 8. Nevaržo judesių
  4 kryptimis tamprus audinys.
Produkto paskirtis
 1. Kas yra membrana ir kokia jos funkcija?
  Membrana – tai labai plona medžiaga, kuria yra padengtas vidinis išorinės medžiagos paviršius. Šis hidrofilinis komponentas neleidžia vandeniui prasiskverbti į vidų, tuo pačiu metu garindamas prakaitą. Ji nepakeičiama gaminant drabužius, kurie sulaiko šilumą ir padeda nesušlapti.
 2. Ar mano kelnės tikrai pakankamai apsaugos nuo nepalankių oro sąlygų?
  Siekiant įveikti prastą orą (lietų, sniegą, vėją ir pan.), šios kelnės sukurtos naudojant medžiagą ir surinkimą, kurie neleidžia vandeniui pateikti į vidų ir sumažina vėjo sukeliamą šaltuką. Atsparumas vandeniui išbandytas patalpinus drabužį specialioje lietaus kameroje, kurioje atkuriamos oro sąlygos, su kuriomis susiduria slidininkas. Šio gaminio atsparumą vandeniui patikrinome kelias dienas slidinėdami įvairiu oru.
 3. Kodėl svarbu, kad kelnės būtų atstumiančios vandeniui?
  Medžiagos hidrofobiškumas – tai savybė, dėl kurios vanduo teka paviršiumi ir nesusigeria. Šios kelnės pagamintos iš vandenį atstumiančių medžiagų, didinančių jų atsparumą blogam orui. Hidrofobinių savybių audinys įgauna padengus jo išorinį paviršių specialia medžiaga. Tačiau ilgai naudojant ši savybė gali pablogėti.
 4. Kaip galiu atnaujinti hidrofobines drabužio savybes?
  Ar žinote, kad hidrofobines savybes galima atnaujinti? Įdėkite kelnes į elektrinę džiovyklę, pasirinkite sintetinių audinių džiovinimo programą ir nustatykite 10–15 min. džiovinimo trukmę. Taip pat galite naudoti mūsų parduotuvėse parduodamą purškiamą impregnantą: tolygiai užpurkškite ant viso drabužio ir leiskite išdžiūti 10–12 valandų.
 5. Ką reiškia „kvėpuojančios“ kelnės?
  Šis gaminys praleidžia vandens garus, kuriuos jūsų kūnas išskiria sportuojant. Norėdami patikrinti, ar medžiaga yra laidi orui, matuojame jos atsparumą išgaruojančiai šilumai (RET), atlikdami standartizuotą ISO 11092 bandymą. Kuo mažesnis RET, tuo audinys yra laidesnis orui. Kelnių 500 RET yra 6. Tačiau „Wedze“ naudoja techninius sprendimus (užtrauktukus, vėdinimo angas, tinklelius), kurie mažina kondensaciją drabužio viduje ir didina jo laidumą orui.
 6. Ką vilkėti, kad slidinėjant kojoms nebūtų šalta?
  Jei norite, kad kojoms būtų šilta ir sausa, reikia 2 sluoksnių: 1 apatinių slidinėjimo drabužių sluoksnis, išgarinantis prakaitą, ir 1 slidinėjimo kelnės, apsaugančios nuo oro sąlygų ir šildančios.
 7. Kaip apsisaugoti, kad sniego nepatektų į kelnes?
  Mūsų kelnės turi elastinius antbačius, kurie uždengia batus. Pargriuvus ar apkibus šviežiu sniegu, antbačiai neleidžia sniegui patekti į batus.
 8. Koks kelnių 500 kirpimas?
  Prigludusios, tačiau viduje pakanka vietos techniniam apatiniam sluoksniui.
 9. Kaip skalbti kelnes?
  Kad kelnių savybės ir patvarumas būtų optimalus, rekomenduojame: Skalbkite skalbyklėje 30 °C temperatūroje, pasirinkę sintetinių audinių programą. Prieš skalbdami išverskite. Naudokite nedidelį skalbimo miltelių kiekį. Nenaudokite audinių minkštiklio. * Gręžkite rankomis. Pakabinkite ant pakabo šiltoje, gerai vėdinamoje patalpoje. Nenaudokite cheminio valymo. Nedžiovinkite ant radiatoriaus.
 10. How should I wash my trousers?
  To optimise the performance and durability of your trousers, we recommend: * Machine wash at 30°, synthetic programme. * Turn the product inside out. * Add a small amount of detergent. No softener. * We recommend you wring it by hand. * Dry on a hanger in a warm, well-ventilated place. Do not dry clean. Do not place on a radiator.
Produkto testavimas
 1. Kompozicija
  Pagrindinė medžiaga : 94.4% Poliesteris (PES), Pagrindinė medžiaga : 5.6% Elastanas Pamušalas : 100.0% Poliesteris (PES) Plėvelė : 100.0% Poliuretanas (PU)
 2. Saugojimo patarimai
  laikykite ant pakabo ir nelankstykite, nes taip galite pažeisti audinio dangą. Gerai išdžiovinkite ir laikykite sausoje bei gerai vėdinamoje vietoje.
 3. Informacija apie produktą
  Šios kelnės ne tik tamprios, bet ir su vandeniui atsparia membrana, todėl puikai apsaugo nuo blogo oro.
 4. Išbandyta laboratorijoje
  Visi „Wed'ze“ gaminiai sumodeliuoti ir sukurti Monblano slėnyje. Vėliau jie yra išbandomi realiomis dėvėjimo sąlygomis (sningant, šąlant, snyguriuojant ir t. t.). Dizaino komandos užtikrina, kad programa, kuriai produktas yra sukurtas ir pagamintas, puiki