Photos
Loading

Neperšlampami moteriški lygumų žygių batai su auliuku „NH500 Mid WP“

51,00 €
SKU: S171883 / 2498497 / 8502462
Pasirinkti spalvą:
  Pasirinkti dydį :
Dydžių vadovas
Parduotuvės
Tikrinti likutį parduotuvėje
Tikrinti

Užsakyti internetu
Pristatymas nuo 5 iki 6 darbo dienų
Produkto privalumai
 1. Amortizacija
  Dvigubo kietumo EVA padas, kad eiti negrįstais takais būtų patogiau
 2. Neslysta
  Pado konstrukcija optimizuoja sukibimą ir atsparumą | 4mm ranteliai
 3. Nepraleidžia vandens
  Vandeniui atspari, orui pralaidi membrana, patikrinta 4 val. einant per lietų
 4. Ekologiškas dizainas
  Ekologiški dizaino sprendimai užtikrina mažesnį išmetamo CO2 kiekį
 5. Patogu dėvėti
  5mm storio, orui laidus, ergonomiškas vidpadis
 6. Lengvumas
  39 dydžio batas sveria tik 360 g
 7. Priglunda
  Su auliuku | 5 raištelių skylutės ir kabliukai tvirčiau suveržti
 8. Trauka
  Pado konstrukcija ir 4mm ranteliai neleidžia kauptis purvui
Produkto paskirtis
 1. Gerą sukibimą negrįstais takais užtikrinantys padai
  Pado konstrukcija – nuodugnių tyrimų laboratorijoje rezultatas. Specialios formulės guma optimizuoja sukibimą ir atsparumą. Atsižvelgdami į skirtingus poreikius, stengiamės rasti geriausią sprendimą negrįstiems takams (pvz., miško takeliams) ir akmenuotiems takams (pvz., vaikštant pakrante).
 2. Skirti eiti negrįstais takais.
  Mūsų batai skirti žygiams negrįstais takais. Batviršio ir pado medžiagas renkamės ir bandome taip, kad įsitikintume jų tinkamumu žygiams įvairiais negrįstais takais (pvz., miško takeliais) ar akmenuotais takais (pvz., uolėtais pakrantės takais). Naudojant ant asfalto batai gali anksčiau laiko nusidėvėti ir būti nepatogūs. Netinka kalnų žygiams.
 3. Mažesnis poveikis aplinkai
  Šiems batams „NH500 2018“ parinkome mažesnį poveikį aplinkai turinčias medžiagas: - Batviršis: iš 52% perdirbto poliesterio ir 48% poliamido, dažyto ekologišku būdu (naudojant mažiau vandens) - liežuvis ir auliuko apvadas, raišteliai ir kilpelės: iš 100% perdirbto poliesterio - Vidpadis: iš 85% perdirbto poliuretano putos - Padas: iš 30% perdirbtos gumos Naudojant perdirbtas medžiagas ribojamas išteklių eikvojimas, nes dar kartą panaudojamos tos pačios medžiagos.
 4. Naudojamos odos kilmė
  Pagaminti iš nubuko odos. Ji minkšta ir švelni. Batai pagaminti iš galvijų odos. Odai pagaminti gyvuliai nėra skerdžiami: naudojame tik maisto pramonėje atliekamas medžiagas. Odai naudojama Prancūzijoje auginamų karvių oda, kuri vėliau apdirbama Ispanijoje.
 5. Odinių batų priežiūra
  Po žygio: - Palikite batus išdžiūti netoli šilumos šaltinio - Tvirtais judesiais naudodami kietą šepetį nuo odos paviršiaus nuvalykite purvo ir žemių likučius - Švelniu šepečiu ar nubuko valymo kempine pašalinkite dėmes - Jei dėmės neišnyksta, valykite jas šepečiu ir trupučio šilto vandens. - Leiskite išdžiūti - Dar kartą nuvalykite kietu šepečiu - Išpurkškite impregnavimo priemone – nuo jos oda žvilga, o batų spalva tampa ryškesnė
 6. Atsparumo vandeniui bandymas
  Šių batų membrana patikrinta laboratorijoje ir realiomis sąlygomis, siekiant užtikrinti optimalią apsaugą nuo vandens ir laidumą orui. Pirmiausiai batai įmerkiami į vandenį, kuriame yra suslėgto oro, norint patikrinti, ar bato paviršiuje nesusidarys burbuliukų. Tada batai užmaunami ant mechaninių svirčių, kurios imituoja ėjimą panardinant batą į vandenį iki pusės, kad įsitikintume, jog vidus išlieka visiškai sausas.
 7. 3 atsparumo vandeniui lygiai
  Tikrinant batų atsparumą vandeniui, matuojami trys atsparumo lygiai: - 2 000 sulenkimų – apie 2 val. ėjimo - 4 000 sulenkimų – apie 4 val. ėjimo - 8 000 sulenkimų – apie 8 val. ėjimo Moteriški batai „NH500 Mid WP“ laboratorijoje atlaikė 8 000 sulenkimų bandymą. Tai reiškia, kad batai bus atsparūs vandeniui žygiuojant iki 8 valandų Batams išdžiūvus, jie atgauna pirmines atsparumo vandeniui savybes.
 8. Kaip kuo ilgiau išlaikyti batų atsparumą vandeniui
  Siekiant atkurti batų atsparumo vandeniui savybes ir apsaugoti juos nuo dėmių, keletą kartų per metus rekomenduojame juos išpurkšti impregnantu.
 9. Bandymai laboratorijoje
  Laboratoriniai bandymai atliekami siekiant ištirti šiuos parametrus: akučių ir dirželių dėvėjimąsi, suklijavimą, toksiškumą, atsparumą UV spinduliams, pado ir batviršio medžiagų atsparumą trinčiai, paspartinto susidėvėjimo sąlygas. Bandymais stengiamės pagerinti mūsų gaminių kokybę ir užtikrinti, kad jie nesusidėvės anksčiau laiko.
 10. Kaip išsirinkti žygio batų dydį
  Pasimatuokite abu batus, atsistoję ir su žygiams tinkamomis kojinėmis. Jei reikia, išbandykite kelis modelius ar dydžius. Patikrinkite du patogumą lemiančius dalykus: - kulno padėtį; - priekinės pėdos dalies padėtį leidžiantis žemyn. Matuojantis batai neturėtų niekur spausti. Drąsiai pasivaikščiokite po parduotuvę. Batus per pirmuosius žygius pranešiokite pamažu.
 11. Svarbu pasirinkti tinkamą batų/kojinių derinį
  Per žygį pūslių gali atsirasti dėl įvairių priežasčių: dėl trinties, kojinės raukšlės, drėgmės, per mažų ar per didelių batų ir pan. Todėl svarbu išsirinkti tinkamo dydžio batus ir iš reikiamos medžiagos pagamintas žygio kojines.
 12. Kaip išsirinkti žygio kojinių dydį
  Taip pat svarbu, kad kojinės būtų reikiamo dydžio ir nesiraukšlėtų. Raukšlės gali susidaryti dėl to, kad kojinės per didelės ir audinys susimeta klostėmis, arba kojinės per mažos ir smunka.
 13. Kokią žygio kojinių sudėtį rinktis
  Einant į žygį svarbu apsisaugoti nuo drėgmės faktoriaus. O tai padaryti sudėtinga, nes mes visi prakaituojame. Jei batai leidžia kojoms kvėpuoti, jie išgarins drėgmę, susidarančią prakaituojant. Todėl svarbu dėvėti lengvas ir orui laidžias kojines. Jei batai atsparūs vandeniui, kad apsaugotų jus nuo lietaus drėgmės, reikia rinktis kitokias kojines. Kojinės turėtų sugerti prakaitą ir pašalinti jį nuo odos.
 14. Kokias kojines dėvėti su batais „NH500“?
  Nors šių batų membrana ir yra laidi orui, ji neleidžia pašalinti tiek prakaito drėgmės iš batų, kiek pašalinama iš batų su vėdinimo sistema. Vertėtų rinktis ilgas kojines „NH500“. Jų sudėtyje yra medvilnės, sugeriančios drėgmę, o jų minkštų kilpų struktūros padas apsaugo pėdą nuo drėgmės. Kojinės pakankamai ilgos, kad apsaugotų čiurną nuo trinties su bato aulu. Tai puikus derinys siekiant sumažinti pūslių atsiradimo tikimybę.
 15. Garantija
  Mūsų žygio batams suteikiama 2 metų garantija. Pasižadame pasiūlyti jums ilgai tarnausiančių produktų, tinkančių visiems jūsų lygumų žygiams ir pasivaikščiojimams gamtoje. Nes mums labiausiai patinka tie gaminiai, su kuriais jau buvo ir dar daug bus patirta!
Produkto testavimas
 1. Kompozicija
  Viršus : 60.0% Oda, Viršus : 30.0% Perdirbtas poliesteris (PES), Viršus : 10.0% Poliuretanas (PU) Išorinis padas : 60.0% Sintetinis kaučiukas, Išorinis padas : 40.0% Etilenvinilacetatas (EVA) Pamušalas ir kojinė : 100.0% Perdirbtas poliesteris (PES)
 2. Saugojimo patarimai
  Batus rekomenduojame laikyti sausoje, nuo drėgmės ir tiesioginės saulės šviesos apsaugotoje, vėdinamoje vietoje.
 3. Produkto apribojimai
  Nerekomenduojama einant kalnuose ar asfaltu
 4. Informacija apie produktą
  Kodėl? Siekiant pasiūlyti ekologiško dizaino, patogius, odinius žygių batus, tinkančius eiti gana lygiomis vietomis. O dar ir stilingus!
 5. Išbandyta laboratorijoje
  Mūsų dizaino komanda „Quechua“ gaminius sumano, kuria ir modeliuoja Prancūzijoje, Monblano papėdėje. Gaminius bandome lauko sąlygomis su kitais žygeiviais, kad įsitikintume produktų patogumu ir patvarumu (pvz., Fontenblo miške, Bretanėje). Keliaujame kuo