„ONear 500“ belaidės „Bluetooth“ ausinės – juodos

27,00 €
SKU: S171637 / 2381451 / 8405251
Pasirinkti spalvą:

  Dydis : UNIVERSALUS
Dydžių vadovas

Užsakyti internetu
Pristatymas nuo 5 iki 6 darbo dienų
Produkto privalumai -
 1. Stabilumas
  Laidas virš ausies ir apvalūs galiukai. 3 dydžių ausinių galiukai.
 2. Atsparumas vandeniui
  Ausinės atsparios oro sąlygoms ir prakaitui (IPX4).
 3. Kontrolė
  Nuotol. vald. sist. ir mikrofonas, kad galėtumėte muziką perjungti į skambučius
 4. Autonomiškumas
  4 valandų baterijos veikimo trukmė klausantis
 5. Lengvumas
  Lengvos, todėl itin patogios ir puikiai telpa ausyje. Svoris:17 g
 6. Suderinamumas
  Tinka visiems išmaniesiems telefonams (IOS >6.1 ir ANDROID > 4.1).
Produkto paskirtis
 1. Kuo sporto ausinės skiriasi nuo įprastinių?
  Jums bėgant, juda visas kūnas. Todėl ausinės turi stabiliai laikytis ausyse. Kai bėgate, prakaituojate, todėl jos yra atsparios prakaitui. Taip pat turite girdėti aplinkos garsus. Būtent šiais trim kriterijais vadovavomės kurdami ONear 500 sporto ausines.
 2. Kad ausinės jums bėgant nenuslystų!
  Kad ausinės stabiliai laikytųsi ausyse: - Silikoniniai galiukai turi apvalius antgalius, kurie įsikiša į ausis. Taip ausinės fiksuojamos nesukeliant nepatogumo jausmo. Pakuotėje yra 3 dydžių antgaliai. - Ausinės sujungtos reguliuojamo ilgio laidu einančiu virš ausies. Tai užtikrina gerą prisitaikymą prie jūsų galvos formos. Laido ilgis jums bėgant nesikeičia.
 3. Švelnios jūsų ausims
  Ausinių galai pagaminti iš minkšto, lankstaus silikono, kad atitiktų ausies formą. Ypač daug dėmesio skyrėme ausinių galų formai: Du apvalūs antgaliai neleidžia ausinėms nuslysti ir paskirsto jų svorį (tik 17 g) ausims. Ausinių galai tokios formos, kad nepatektų į ausies kanalą ir nejaustumėte jokio spaudimo.
 4. Lanksti ausies kilpa
  Kitų sporto ausinių ausų kilpos nelanksčios. Šių ausinių laidas jungia abi ausines kilpos principu ir taip suformuojama lanksti kilpa prisitaiko prie jūsų ausų formos. Į ausis nereikia kišti iš kietų medžiagų pagamintų detalių. Optimaliam patogumui nepamirškite sureguliuoti laido jį patraukdami!
 5. Nei lietus, nei prakaitas nebaisūs!
  Bėgdami, kai karšta, prakaituojate. Taip pat jus gali užklupti liūtis. Ausinės ONear 500 atsparios vandeniui ir prakaitui. Ausinės sandarios, kad nepraleistų vandens. Po mygtukais įmontuota vandeniui atspari membrana. Ausinės surinktos naudojant ultragarsą. Ausinėms atliktas IPX4 atsparumo vandeniui testas. Po treniruotės laikykite ausines sausoje vietoje, toli nuo drėgmės šaltinių.
 6. Kaip ausinės valdomos?
  Dauguma per „Bluetooth“ jungiamų ausinių valdomos iš telefono, laikomo kišenėje ar laikiklyje ant rankos, (keičiant garsumą, atsiliepiant į skambutį ir pan.). Nuotolinio valdymo mygtukai dažnai būna ant laido, o tai gali sukelti judėjimo nestabilumą. Norėdami to išvengti, nuotolinio valdymo sistemą ir mikrofoną įrengėme ant ausinių galų. Taip nereikia priekyje kyšančio ir bėgti trukdančio laido. Mygtukus lengva surasti.
 7. Priedas jūsų telefonui!
  Ausinių sistema galima valdyti tokias funkcijas: - pakeisti garsumą (spustelėkite Garso +/- mygtukus) - sustabdyti muziką (paspauskite Play mygtuką) - paleisti kitą kūrinį (spustelėkite Play mygtuką dukart) - atsiliepti į skambutį (spustelėkite Play mygtuką) - atmesti skambutį - padėti ragelį (spustelėkite Play mygtuką) - įjungti Siri arba Google Voice funkciją (nuspaudę palaikykite Volume+ ir Volume- mygtuką 2 sek.)
 8. Įjunkite ir jūs jau prisijungę!
  Mums svarbiausia – paprastumas! Supaprastinome ausinių ONear 500 prijungimo procesą. Ausines įjungę eikite į „Bluetooth“ nustatymus ir pasirinkite „Bluetooth“ prietaiso paiešką. Spustelėkite „ONEAR500“ ir jūs jau prisijungę! Kitą kartą, jei ausinės įjungtos ir netoliese, jūsų telefonas automatiškai prie jų prisijungs. Nepamirškite aktyvuoti „Bluetooth“ ryšio telefone ;-)
 9. „Bluetooth“ ryšys toks pat geras kaip ir jūsų muzika!
  Neleiskite, kad netikėtai išsijungusi muzika jums gadintų nuotaiką. Taip gali nutikti, jei „Bluetooth“ ryšys per silpnas. Daug dėmesio skyrę ONear 500 antenos kokybei, garantuojame, kad taip nenutiks. Bėgant sporto klube, jei pakeliui nėra trukdžių, antena veiks iki 10 m atstumu.
 10. „Bluetooth“ ryšys
  Belaidis ryšys „Bluetooth“ 4.1 tinka visiems išmaniesiems telefonams (IOS >6.1 ir ANDROID > 4.1) ir planšetėms.
 11. Baterijos veikimo trukmė ir įkrovimas
  Ausines įjungus ONear 500 baterija veikia 4 valandas. Išjungdami ausines, jei baterija senka išgirsite balsinį perspėjimą, kad nepamirštumėte jų įkrauti prieš kitą bėgimą. ONear 500 ausinės įkraunamos mikro USB kabeliu, kuris pridedamas jas perkant.
 12. Plaunami silikoniniai galiukai
  Jei, po keleto bėgimų, ausines reikia išvalyti, nuimkite silikono antgalius ir juos nuplaukite. Norėdami nuvalyti kitas ausinių dalis, nušluostykite jas šluoste. Nemerkite į vandenį, nes ausinių konstrukcija nepritaikyta būti vandenyje.
 13. Kokios muzikos klausytis bėgant?
  Norėjome pasidalinti muzika, kuri padeda mums bėgti. Todėl sukūrėme grojaraštį „Deezer“ ir „Spotify“ programose. Ieškokite „LAISVĖ JUDĖTI“ savo programėlėje. Į grojaraštį galite įtraukti ir savo mėgiamas dainas!
 14. Techninės specifikacijos
  Kolonėlės skersmuo 8,6 mm Varža 32 omai Jautrumas 91 Db (+/- 3 Db prie 1 Khz ir 1 mW įvestis) Dažnių diapazonas 20 Hz-20 KHz Nominali išvesties galia 3 mW 85 mAh baterija (6 val. trukmės) Garso kodekas: SBC „Bluetooth“ V 4.1 „Bluetooth“ diapazonas: Nuo 8 iki 10 m, jei nėra trukdžių
 15. Puiki kokybė už geriausią kainą!
  Mes rimtai žiūrime į savo gaminių kokybę. Ausinių ONear 500 prototipai buvo išbandyti laboratorijoje ir realiomis naudojimo sąlygomis, siekiant pagerinti jų kokybę. Visos ONear 500 ausinės išbandomos specialioje gamyklos patalpoje, kur tikrinama „Bluetooth“ ryšio kokybė. Kitoje patalpoje tikrinama garso kokybė. Tikrinama kiekvienos ausinių ONear 500 poros kokybė.
 16. Garantija ir aptarnavimas po pardavimo
  DECATHLON gaminiams suteikiama 2 metų garantija. Jei turite klausimų, apsilankykite mūsų pagalbos svetainėje support.geonaute.com. Rasite patarimų, kaip tinkamai naudoti gaminį: Instrukcijų, vartotojų dažnai užduodamų klausimų ir video mokymų. Norėdama suteikti jums geriausią įmanomą pagalbą, pagalbos tarnyba dirba visą parą, kad atsakytų į jūsų klausimus.
Produkto testavimas
 1. Kompozicija
  Ausinės : 40.0% Akrilonitrilo butadieno stirenas (ABS), Ausinės : 20.0% Termoplastinis kaučiukas, Ausinės : 20.0% LILO akumuliatorius, Ausinės : 20.0% PCBA
 2. Saugojimo patarimai
  Ausines ONear 500 laikyti sausoje vietoje, toli nuo drėgmės šaltinių.
 3. Informacija apie produktą
  Šios ausinės, veikiančios per „Bluetooth“, gerai laikosi ir yra patogios, todėl galite ramiai mėgautis muzika bėgdami.
 4. Išbandyta laboratorijoje
  „Kalenji“ visus mūsų gaminius realiomis sąlygomis išbando vartotojai. Bandymus koordinuoja ir jiems vadovauja kompetentingų inžinierių komanda. Visi šie bandymai padeda produktų vadovams, inžinieriams ir visai „Kalenji“ komandai projektuoti, kurti ir gami