Photos
Loading

Pagrindinis sluoksnis – dziudo marškinėliai suaugusiems – balti / juodi

9,00 €
SKU: S305774 / 2691060 / 8545492
Pasirinkti spalvą:
  Pasirinkti dydį :
Dydžių vadovas
Parduotuvės
Atsiėmimas parduotuvėje
Rezervuoti

Užsakyti internetu
Pristatymas nuo 4 iki 5 darbo dienų
Produkto privalumai
 1. Nenusitrina
  Iškirptės forma saugo Jūsų kaklą nuo nutrynimo.
 2. Drėgmės kontrolė
  Likite sausi: orui pralaidus audinys ir tinklelis išgarina prakaitą
 3. Nevaržo judesių
  Judėkite laisvai: lanksti medžiaga prisitaiko prie jūsų kūno.
Produkto paskirtis
 1. Laurent, „Outshock“ gaminių inžinierius, pasakoja, kaip atsirado marškinėliai, specialiai skirti dziudo:
  „Dziudo kovotojai dažnai vilki medvilninius marškinėlius. Moterų varžybų metu reikalaujama vilkėti baltus marškinėlius. Vyrai gali nenorėti po uniforma būti nuoga krūtine. Štai kodėl sukūrėme marškinėlius, specialiai skirtus dziudo. Sudarėme anketas mūsų sporto partneriams, ir Prancūzijos čempionatų metu keli dziudo kovotojai vilkėjo prototipus. Taip pat norėjome, kad šis gaminys būtų įperkamas. Šis gaminys man svarbus. Mes juo didžiuojamės."
 2. Apykaklė, specialiai sukurta dziudo, kad nedirgintų!
  Užsiimant dziudo, dažnai griebi priešininką už apykaklės. Oda gali smarkiai sudirgti, ypač sezono pradžioje. Norėdami apriboti trintį ir sudirginimą, sukūrėme marškinėlius su plačia aukšta apykakle, vilkimus po uniforma. Šitaip nuo pat pirmos pamokos galėsite visiškai atsiduoti dziudo!
 3. Marškinėliai, saugantys Jūsų odą ir uniformą!
  Be to, kad saugo kaklą nuo sudirginimo, marškinėliai taip pat neleidžia uniformai sugerti prakaito, nuo kurio ji gali pagelsti. Tam, kad greitai sugertų ir išgarintų prakaitą, pasirinkome audinį iš elastano ir poliesterio šonuose su keliomis vėdinimo zonomis. Kalbant apie dizainą, marškinėlių viršus yra vienspalvis, o baltos ir pilkos spalvų raštas ant kitų marškinėlių vietų primena uniformos audinio ryžių grūdelių audimą.
 4. Prigludę marškinėliai, apie kuriuos galite pamiršti!
  „Norint užtikrinti, kad drabužis nevaržys judesių, galima sukurti laisvo kirpimo drabužį, tačiau tai nepraktiška, jei jis bus dėvimas po uniforma.Geriau rinktis prigludusį kirpimą, prisitaikantį prie Jūsų judesių.“ Štai kodėl pasirinkome poliesterio audinį: jis natūraliai prisitaiko prie Jūsų judesių. Kad būtų maksimaliai lengva ištiesti rankas į priekį, marškinėlių šonai pagaminti iš tampraus poliesterio ir elastano mišinio!
 5. Aistringa komanda ir auganti bendruomenė:
  Norite sužinoti daugiau? Raskite mus socialiniuose tinkluose: „Nekantraujame parodyti jums visą „Outshock“ liniją, skirtą kovos menams. Prisijunkite prie mūsų „Facebook'e“ – „Judo by Outshock“. Mes esame prieinami ir Jūs galėsite sužinoti naujienas. Praėjusią vasarą treniravomės su Dorine, komandos nare iš Kenijos. Paskui visus uniformų prototipus nusiuntėme vaikų dziudo klubams Nairobyje. Mes norime propaguoti šį sportą.“
Produkto testavimas
 1. Kompozicija
  Pagrindinė medžiaga : 100.0% Poliesteris (PES) Įsiuvas : 86.0% Poliesteris (PES), Įsiuvas : 14.0% Elastanas
 2. Informacija apie produktą
  Pagaliau atsirado pagr. sluoksnis, skirtas dziudo! Kirpimas prisitaiko prie judesių, iškirptė saugo kaklą nuo nutrynimo, tad Jums belieka susitelkti į dziudo – viskuo kitkuo pasirūpins marškinėliai!