Paspirtukas „Town7“ suaugusiesiems, XL dydžio ‒ šviesiai žalias

100,00 €
SKU: S12329 (2160939)
Pasirinkti spalvą:

Dydžių vadovas
Select a store
Pickup in store
Nemokamai
Available in 1h Reserve

Home delivery
Pristatymas nuo 4 iki 5 darbo dienų
Produkto privalumai
 1. Lengva naudoti
  Dideli 200 mm ratukai. Važiuokite toliau sulig kiekvienu spyriu!
 2. Lengva transportuoti
  5,6 kg: lengva nešti naudojant diržą. Paprasta pastatyti naudojant kojelę.
 3. Stabdžių kontrolė
  Antrasis stabdys ant vairo, kaip ant dviračio.
 4. Sugeria smūgius
  Priekinė pakaba ir galinio rato amortizatorius.
 5. Galima pritaikyti
  Tikslus vairo aukščio reguliavimas naudotojams, kurių ūgis nuo 1,45 iki 1,95 m.
 6. Patogus
  Veiksmingi priekiniai ir galiniai purvasaugiai.
 7. Lengva priežiūra
  Atsargines dalis galima užsisakyti mūsų techninės priežiūros centre.
Produkto paskirtis
 1. Ar yra konkrečios saugumo priemonės, kurių reikia imtis važiuojant „Town 7XL“ paspirtuku?
  Važiuodami paspirtuku visuomet dėvėkite apsaugas (šalmą, kelių ir alkūnių apsaugas). Rimčiausios avarijos nutinka per pirmuosius naudojimo mėnesius: skirkite laiko išmokti valdyti greitį ir stabdyti avarinėse situacijose bei įvairiomis oro sąlygomis (ypač esant šlapiam orui).
 2. Kaip rieda „Oxelo“ „Town 7 XL“?
  Šiame suaugusiųjų paspirtuke sumontavome didelius 200 mm šoklius PU gumos ratukus. Dėl to jis puikiai tinka bet kokioms kelionėms. Dideli ratai leidžia lengviau įsibėgėti dedant mažiau pastangų. ABEC 5 guoliai yra itin aukštos kokybės, palengvina jūsų stūmimą, mažina nuovargį.
 3. Kaip prižiūrėti paspirtuką?
  Ratukai ir guoliai yra susidėvinčios dalys. Retkarčiais jas tikrinkite ir, jei reikia, pakeiskite. Savo paspirtuką sutaisysite ir jo naudojimo laiką pailginsite naudodami atsargines dalis, kurias galite užsisakyti vietinės parduotuvės „Decathlon“ dirbtuvėse.
 4. Pakaba didesniam patogumui
  Tam, kad patenkintume jūsų poreikius ir užtikrintume didžiausią patogumą, „Town 7 XL“ turi dvi pakabos sistemas: Viena priekyje, kita gale. Šios pakabos sistemos sumažina nelygaus kelio ar šaligatvio sukeliamą nepatogumą.
 5. Stabdžiai ir purvasaugiai: tinka mieste
  „Oxelo“ „Town 7 XL“ paspirtukas ant vairo turi stabdį, kitas stabdys yra ant galinio rato. Antrasis stabdys yra ilgio purvasaugio, dengiančio didžiąją rato dalį, pavidalo.
 6. Kiek sveria „Town 7 XL“ paspirtukas?
  5,6 kg.
 7. Kokių saugumo priemonių turėčiau imtis?
  Prieš kiekvieną naudojimą ir po jo rekomenduojame patikrinti paspirtuko būklę. Patikrinkite, ar niekas neatsilaisvinę, neįtrūkę, nėra aštrių briaunų. Ratukai ir guoliai yra susidėvinčios dalys. Nepamirškite jų patikrint ir, jei reikia, pakeisti.
 8. Ką daryti, jei atsilaisvina vairas?
  Dėl kelio nelygumų, dardėjimo ir vibracijos kai kurios paspirtuko dalys gali atsilaisvinti. Visus varžtus galite priveržti vietinėse „Decathlon“ dirbtuvėse arba patys, naudodami pridedamą šešiakampį raktą (sukurtas taip, kad tiktų visoms paspirtuko dalims).
 9. Kaip bandomi mūsų gaminiai?
  Visi mūsų paspirtukai išbandyti laboratorijoje. Šių bandymų metu tikrinama atitiktis paspirtukams taikomiems Europos standartams bei tikrinamas jų atsparumas nusidėvėjimui. Be bandymų laboratorijoje atliekame ir bandymus lauke – kai kurie būna matuojami, kituose svarbūs bandytojo įspūdžiai. Rezultatai leidžia išsamiai apžvelgti gaminį. Taip gauname išbandytą ir naudojimui patvirtintą gaminį.
Produkto testavimas
 1. Kompozicija
  Rėmas : 100.0% 6061 aliuminis Struktūra : 70.0% 6061 aliuminis, Struktūra : 30.0% Plienas Guolis : 100.0% Plienas Riedučių ratukai : 60.0% Polipropenas (PP), Riedučių ratukai : 40.0% Poliuretanas (PU) Riedlentės danga : 100.0% Termoplastinis kaučiukas Ran
 2. Saugojimo patarimai
  Laikykite sausoje vietoje, kur nepasiektų saulės spinduliai.
 3. Priežiūros patarimai
  Prieš kiekvieną naudojimą ir po jo patikrinkite paspirtuko būklę. Patikrinkite, ar niekas neatsilaisvinę, neįtrūkę, nėra aštrių briaunų. Ratukai ir guoliai yra susidėvinčios dalys. Retkarčiais jas tikrinkite ir, jei reikia, pakeiskite. Paspirtuką galite s
 4. Produkto apribojimai
  Netinka triukams ar šuoliams atlikti. Daugiausia 100 kg.
 5. Informacija apie produktą
  Dviguba pakaba kelio nelygumams amortizuoti. Puikus paspirtukas vidutinio–didelio ilgio kelionėms. 3 kartus greičiau ir 3 kartus toliau nei pėsčiomis.
 6. Išbandyta laboratorijoje
  Šis paspirtukas atitinka Europos sportinių paspirtukų standartą EN14619.