Photos
Loading

Rašiklis nuo stiklų rasojimo plaukimo akiniams

4,60 €

plaukikams, norintiems, kad jų plaukimo akiniai nerasotų ir būtų ilgiau naudojami.

Daugiau informacijos
SKU: S182931 (2369120)
Pasirinkti spalvą:

  Dydis : nėra dydžio
Dydžių vadovas

Galima užsisakyti internetu

Pristatymas nuo 4 iki 5 darbo dienų

Prekių likutis parduotuvėje

Produkto privalumai
 1. Nerasoja
  Vienas užtepimas užtikrins 1–3 valandų plaukimą be rasojimo.
Produkto paskirtis
 1. KAIP NAUDOTI
  1) Užtepkite ant lęšių (atkreipkite dėmesį, kad jie turi būti visiškai sausi) 2) Palikite nudžiūti bent 1 minutę 3) Įmerkite akinius į vandenį, kad produktas pasiskirstytų. Užtepkite dar kartą vidutiniškai kas 1–3 sesijas, atsižvelgiant į tai, kaip greitai aprasoja. Vidutiniškai 400 tepimų. Jei jūsų akiniai rasoja sesijos metu, įmerkite juos į vandenį dar kartą. Tokiu būdu apsauginė plėvelė susiformuos pakartotinai ir leis jums užbaigti sesiją geromis sąlygomis.
 2. ATSARGUMO PRIEMONĖS
  NENAUDOKITE ANT NAUJŲ PLAUKIMO AKINIŲ, jie jau yra padengti sluoksniu nuo rasojimo gaminimo metu, todėl rizikuojate sugadinti ir subraižyti lęšius.Niekada nelieskite ir netrinkite lęšių iš vidaus! Jei patrynėte akinius prieš naudodami rašiklį, didelė tikimybė, kad rašiklis bus neefektyvus. Plaukimo akiniai turi būti sausi prieš tepant produktą. Nenaudokite su kontaktiniais lęšiais. Neleiskite naudoti jo vaikams
 3. SAUGUMAS
  Naudojant pagal mūsų rekomendacijas, šis gaminys nekelia grėsmės naudotojų sveikatai. Atlikome nepriklausomus laboratorinius bandymus su grupe plaukikų, kad užtikrintume gaminio tinkamumą. Patekus į akis praskalaukite švariu vandeniu kelias minutes. Jei akių dirginimas nepraeina, kreipkitės į gydytoją ir turėkite gaminio pakuotę. PRIEŠ NAUDODAMI GAMINĮ ATIDŽIAI PERSKAITYKITE INSTRUKCIJAS.
 4. SKYSČIO SUDĖTIS
  Vanduo: 70–80 % Propileno glikolio butilo eteris: 1–10 % Etanolis: 1–10 % Fluoro alifatinis oksietilenas: 1–10 % Kalio hidroksidas: 0–0,5 % Magnio laurilsulfatas: 0–0,5 %
Produkto testavimas
 1. Kompozicija
  Pagrindinė dalis : 100.0% Polipropenas (PP) Dangtelis : 100.0% Polipropenas (PP) Porolonas : 100.0% Poliesteris (PES) Ašmenys : 100.0% Poliamidas (PA)
 2. Saugojimo patarimai
  Akiniams išdžiuvus įdėkite juos atgal į dėklą ar maišelį tarp sesijų. Svarbu: niekada nelieskite lęšių iš vidaus, kad nesugadintumėte apsauginio sluoksnio nuo rasojimo.
 3. Produkto apribojimai
  Netinka nardymo kaukėms
 4. Informacija apie produktą
  Ar jūsų plaukimo akiniai vis rasoja? Su šiuo rašikliu galėsite plaukioti su savo mėgstamiausiais plaukimo akiniais be jokio rasojimo. Efektyvus 1–3 valandas tarp kiekvieno naudojimo.