Photos
Loading

„RENFORT 920“ MEDŽIOKLĖS BATAI SU ĮSIUVAIS

91,00 €
SKU: S180671 / 2570468 / 8494180
Pasirinkti spalvą:
  Pasirinkti dydį :
Dydžių vadovas
Parduotuvės
Atsiėmimas parduotuvėje
Rezervuoti

Užsakyti internetu
Pristatymas nuo 8 iki 9 darbo dienų
Produkto privalumai
 1. Apsauga nuo laukinės augalijos
  Nauja, išskirtinė gumos formulė padidina patvarumą.
 2. Patogu dėvėti
  Padas skirtas patogiai nueiti nuo 15 iki 20 km.
 3. Anatominis dizainas
  Reguliuojamas įsiuvas šone leidžia pritaikyti batą savo blauzdai.
 4. Priglunda
  Batų forma skirta pėdos ir kulkšnies atramai pagerinti.
 5. Amortizacija
  Poliuretano vidpadis sugeria smūgius ilgai vaikštant.
 6. Neslysta
  Labai gerą bato sukibimą užtikrina padas ir 5 mm protektorius.
 7. Lengva naudoti
  Galinis skirtukas yra gerai apgalvotas, todėl batus lengva apsiauti ir nusiauti.
Produkto paskirtis
 1. Šių sustiprintų, patvarių batų pažeidžiamiausios vietos padengtos dvigubu gumos sluoksniu
  Mūsų RENFORT 920 batams būdingas išskirtinis atsparumas augmenijos poveikiui ir dūriams. Jų sutvirtintas vidpadis ir 100 % guminis padas. Ši naujoji formulė buvo specialiai sukurta bendradarbiaujant su laboratorija, kad galėtumėte medžioti ramiai, nesibodėti agresyvios augalijos, kaip antai kaulavaisių, šaltalankių, erškėčių ir kitų dygliuotų augalų.Jie skirti visiems medžiotojams.
 2. Vaikščiokite miške, lygumose ar pamiškėje bet kokio tipo žemės paviršiumi ištisas valandas, nejausdami diskomforto.
  Slankų medžiotojai žino, ką tai reiškia: ilgas vaikščiojimas, kartais visą dieną ir dažnai kelias dešimtis kilometrų besivaikant įvairiomis kryptimis lakstantį paukštį gali būti gana intensyvus. Avėdami šiuos sustiprintus batus, sukurtus kartu su gumos pramonės laboratorijos komandomis, galėsite be jokių problemų perbristi apaugusias vietas ir vaikščioti slidžiu tvirtu keliu
 3. Anatominis dizainas: šio modelio pagrindas
  Medžiojant, šiuose batuose jūsų kojos lieka apsaugotos. Be to, RENFORT 920 batuose yra reguliuojamas šoninis įsiuvas. Jie sukurti taip, kad atitiktų jūsų blauzdų formą: dar niekada nebuvo patogiau vaikščioti ilgus atstumus.Taip pat atkreipkite dėmesį, kad šis uždangalas, turintis paprastą ir lengvai naudojamą užsegimo sistemą, leidžia lengviau nusiauti batus
 4. Šie batai yra minkšti, nepraduriami, yra patogūs dėvėti ir palaiko kulkšnį. Puiku, tiesa?
  Visi Šventojo Huberto mokiniai turi bendrą poreikį: gera batų pora, atspari agresyviai augmenijai. Tinkamas pėdos ir kulkšnies palaikymas taip pat yra būtinas vaikštant slėniais, daigais ar tankiu aukštu mišku. Taigi, šie batai puikiai tinka jūsų pėdai, kad būtų didesnis stabilumas.Kadangi nuolat galvojame apie jūsų patogumą, mūsų inžinieriai sukūrė ypatingą batų formą.
 5. Kalbant konkrečiai, kaip ši naujoji forma užtikrina geresnį jūsų pėdos palaikymą bate?
  Išklausę atsiliepimų ir surinkę mūsų vartotojų nuomones, mūsų inžinieriai nusprendė „nušveisti“ dalį po kulkšnimi, kad kulnas liktų vietoje. Angos perimetras buvo šiek tiek sumažintas, kad būtų užtikrinta geresnė kulkšnių atrama. Šie du veiksniai užtikrina jūsų pėdos palaikymą. Tai ypač svarbu, kai priklaupiate ar, pavyzdžiui, brendate per mažus upelius.
 6. Pėdos jaučiasi lyg šlepetėse: Apsiaukite šiuos batus ir pajuskite jaukumą
  Medžiojant dažnai tenka eiti visą dieną iki 5, 10, 15 ar 20 kilometrų. Todėl labai svarbu, kad jūsų kojos neskaudėtų.Štai kodėl mūsų naujasis vidpadis yra tampesnis, sugeriantis ir elastingas, o eisena yra lankstesnė ir lengvesnė. Panašiai, mūsų inžinieriai sukūrė visiškai naują gumą visoms medžioklės situacijoms!
 7. Kulno pagalvėlė panaši į bėgimo bateliuose naudojamą pagalvėlę
  Nepakeičiamas visiems medžiotojams: čia pristatomas šiltas batas RENFORT 900 su išimamu poliureatano vidpadžiu, kad būtų dar švariau. Paprasčiau tariant, jis sugeria smūgius vaikštant. Pėda jaučia mažiau smūgių ir patiria mažesnį nuovargį: Smūgio jėga į žemę absorbuojama. Tiksliau sakant, galite ilgai vaikščioti lengvai ir be diskomforto.
 8. Nedvejodami leiskitės į sudėtingą žygį: RENFORT 920 batai užtikrina aukščiausią sukibimo kokybę
  Norėdami padidinti savo galimybes sumedžioti slanką, kartais turite išlįsti ant purvinos žemės ar bristi per šlapių takus. Ar labai baiminatės paslysti? Nesijaudinkite, šiai batų porai būdingas išskirtinis sukibimas. Kaip? Dėl išorinio pado ir 5 mm gylio protektoriaus. Taigi, sukibimas su slidžia žeme yra optimalus, o vaikščiojant lengviau pašalinamas purvas.
 9. Norėdami užtikrinti ilgą batų naudojimą ir lankstumą, laikykitės mūsų priežiūros patarimų
  Mes žinome, kad labai norite išbandyti mūsų batus.Norėdami išlaikyti jų būklę, po kiekvieno naudojimo valykite vandeniu ir (arba) Ph neutraliu muilu (venkite kietų šepetėlių ar abrazyvinių kempinių).Tada nuvalykite juos šluoste arba palikite išdžiūti gerai vėdinamoje vietoje, atokiau nuo šilumos šaltinių. Laikykite juos pastatytus tiesiai ir atlenktus, kad natūralus kaučiukas nesulūžtų ir neskilinėtų.
 10. Kaip tinkamai apsaugoti šiuos neperšlampamus batus, skirtus medžioklei bet kokioje aplinkoje?
  Kad apsaugotumėte guminius batus, rekomenduojame keletą kartų per metus viršutinę batų dalį apipurkšti silikono pagrindu pagamintu purškikliu (jį galima įsigyti mūsų svetainėje). Silikonas sukuria apsauginį sluoksnį tarp išorės ir gumos, todėl galima prailginti gaminio naudojimo laiką. Batus laikykite pastatytus vertikaliai, atokiau nuo drėgmės, geriausia sausoje, gerai vėdinamoje vietoje.
 11. Poros svoris
  40 : 1,78 kg; aukštis (viso : 41,5 cm; vid. : 39,5 cm) 41: 1,84 kg; aukštis (viso : 42 cm; vid. : 40 cm) 42: 1,90 kg; aukštis (viso : 42,5 cm; vid. : 40,5 cm) 43: 1,96 kg; aukštis (viso : 43 cm; vid. : 41 cm) 44: 2,02 kg; aukštis (viso : 43,5 cm; vid. : 41,5 cm) 45: 2,08 kg; aukštis (viso : 44 cm; vid. : 42 cm) 46: 2,14 kg; aukštis (viso : 44,5 cm; vid. : 42,5 cm) 42 dydžio blauzdos apimtis: 41 cm
 12. Weight of the pair
  40 : 1.78kg; height (tot. : 41.5cm; int. : 39.5cm) 41: 1.84kg; height (tot. : 42cm; int. : 40cm) 42: 1.90kg; height (tot. : 42.5cm; int. : 40.5cm) 43: 1.96kg; height (tot. : 43cm; int. : 41cm) 44: 2.02kg; height (tot. : 43.5cm; int. : 41.5cm) 45: 2.08kg; height (tot. : 44cm; int. : 42cm) 46: 2.14kg; height (tot. : 44.5cm; int. : 42.5cm) Calf circumference on size 42: 41cm
Produkto testavimas
 1. Kompozicija
  Viršus : 80.0% Natūralus kaučiukas (NR) – lateksas, Viršus : 20.0% Sintetinis kaučiukas Išorinis padas : 100.0% Butadienstireninis kaučiukas (SBR) Pamušalas ir kojinė : 65.0% Poliamidas (PA), Pamušalas ir kojinė : 20.0% Poliesteris (PES), Pamušalas ir koj
 2. Patvirtinta
  Šiuos batus mūsų bandytojai išbandė praktiškai: jie išbuvo nuo 4 iki 5 val. lauke, per kelias medžioklės dienas nuėjo nuo 12 iki 15 km.
 3. Saugojimo patarimai
  Sausoje vietoje atokiai nuo šviesos.
 4. Produkto apribojimai
  Laikykite atokiai nuo ugnies.
 5. Informacija apie produktą
  Šie ypač patogūs batai, skirti išlaikyti bet kokį medžioklės krūvį, užtikrina puikią pėdų atramą. Jie tinka bet kokioms vietovėms.