„Run Comfort Grip“ vyriški bėgimo bateliai

Regular Price: 46,00 € -20%

37,00 €

SKU: S165656 / 2614869 / 8519829
Pasirinkti spalvą:
  Pasirinkti dydį :
Dydžių vadovas
Parduotuvės
Check availability
Tikrinti

Užsakyti internetu
Pristatymas nuo 4 iki 5 darbo dienų
Produkto privalumai -
 1. Amortizacija
  Dėl naudojamo „Kalensole“ ir CS putplasčio bėgimo bateliai yra mažesni.
 2. Patogu dėvėti
  Suteikia optimalų komfortą pėdoms, nes yra vidpadžio konstrukcijos.
 3. Stabilumas
  Sintetiniai raišteliai šonuose tvirtai laiko pėdą bėgiojant.
 4. Stabilumas
  Platus padas su „K-Only“ technologija tinka visiems bėgsenos tipams.
 5. Neslysta
  Guminiai intarpai universaliame išoriniame pade.
 6. Lengvumas
  41–42 dydžio batelis sveria tik 330 g.
Produkto paskirtis
 1. „KALENSOLE“ + „CIRCULAR SYSTEM“ AMORTIZACIJA
  Amortizuojantis (etileno vinilacetato) putplasčio padas ir „Kalenji“ sukurta „Circular System“ (CS) koncepcija. Jis minkštas, lankstus ir puikiai amortizuoja smūgius. „Circular System“ (CS) – tai skylė pade ties kulnu, kuri išskaido smūgio bangą.
 2. „K-ONLY“ TECHNOLOGIJA
  Esmė paprasta: siūlome batelius, tinkančius visiems bėgsenos tipams – neutraliam, su pronacija ir be jos. Ši inovatyvi koncepcija – tai 6 mėnesių tyrimo, kurį atliko Liuksemburgo sveikatos institutas*, ir kuriame dalyvavo 372 bėgikai, rezultatas. Po 12 558 treniruočių, 12 094 valandų ir 116 723 nubėgtų kilometrų tyrimas atskleidė, kad „K-Only“ technologija tinka visiems bėgsenos tipams – neutraliam, su pronacija ir be jos.
 3. YPATYBĖS
  RUN COMFORT GRIP 43 dydžio batelis sveria 325 g. RUN COMFORT GRIP batelio nuolydis – 10 mm: tai aukščio skirtumas tarp batelio priekio ir galo. Platus padas su reljefiniu raštu tinka bėgioti tiek keliais, tiek neasfaltuotais takais.
 4. KAIP IŠSIRINKTI BĖGIMO BATELIUS?
  - Pasirinkite vienu dydžiu didesnius, negu įprastai avite. Tarp bato priekio ir kojos pirštų turėtų likti 1 cm, nes sportuojant kojos tinsta. - Jūsų pasirinktos trasos paviršius: padas priklausys nuo to, ar bėgiojate keliais, ar takais. RUN CUSHION GRIP padas su iškilumais tinka bėgioti keliais ir neasfaltuotais takais. - Jūsų bėgsena: su pronacija, suponacija ar neutrali. Skirtingoms bėgsenoms reikalingi skirtingi bateliai. Dėl K-ONLY technologijos RUN COMFORT GRIP bateliai yra universalūs.
Produkto testavimas
 1. Kompozicija
  Viršus : 60.0% Poliesteris (PES), Viršus : 35.0% Poliuretanas (PU), Viršus : 5.0% Termoplastinis poliuretanas (TPU) Išorinis padas : 50.0% Etilenvinilacetatas (EVA), Išorinis padas : 30.0% Butadienstireninis kaučiukas (SBR), Išorinis padas : 20.0% Termopl
 2. Saugojimo patarimai
  Nelaikykite batų ten, kur juos gali paveikti UV spinduliai.
 3. Produkto apribojimai
  Netinka rakečių sportui ir komandinėms sporto šakoms
 4. Informacija apie produktą
  Itin pažangūs technologiškai ir patogūs, todėl bėgioti bus dar maloniau. Batelių padas yra universalus – tinka bėgioti ir keliais, ir neasfaltuotais takais. „Kalenji“ įspiriamo tipo bateliai.
 5. Išbandyta laboratorijoje
  Šiuos batelius keletą mėnesių testavo bėgikų grupė, bėgiodama keliais. Su jais taip pat buvo atlikta daugybė mechaninių testų laboratorijoje.