Photos
Loading

RUN COMFORT GRIP VYRIŠKI BĖGIMO BATELIAI ŽALI

46,00 €

vyrams, kurie nori patogiai bėgioti iki valandos, iki trijų kartų per savaitę keliais ir neasfaltuotais takais.

Daugiau informacijos
SKU: S165656 (2614871)
Pasirinkti spalvą:
  Pasirinkti dydį :
Dydžių vadovas

Galima užsisakyti internetu

Ilgiausias pristatymo terminas - 4 dienos

Prekių likutis parduotuvėje

Produkto privalumai
 1. Amortizacija
  Dėl „Kalensole“ ir CS putų pado smūgiai bėgiojant yra geriau amortizuojami.
 2. Patogu dėvėti
  Suteikia optimalų komfortą pėdoms, nes yra įspiriamos konstrukcijos.
 3. Stabilumas
  Sintetiniai raišteliai tvirtai laiko pėdą bėgiojant.
 4. Stabilumas
  Platus padas su „K-Only“ technologija tinka visiems bėgsenos tipams.
 5. Neslysta
  Dėl guminių intarpų universaliame išorės pade.
 6. Lengvumas
  41-42 dydis sveria tik 330g.
Produkto paskirtis
 1. KALENSOLE + CIRCULAR SYSTEM AMORTIZACIJA
  Amortizuojantis (etileno vinilacetato) putų padas ir „Kalenji“ sukurta „Circular System“ (CS) koncepcija. Jis minkštas, lankstus, taigi puikiai sugeria smūgius. „Circular System“ (CS) – tai skylutė putų pade kulno vietoje, kuri paskirsto smūgį visai zonai.
 2. K ONLY KONCEPCIJA
  Esmė paprasta: siūlome batelius, tinkančius visiems bėgsenos tipams – neutraliam, su pronacija ir be jos. Ši inovatyvi koncepcija – tai rezultatas 6 mėnesių tyrimo, kurį atliko Liuksemburgo sveikatos institutas*, ir kuriame dalyvavo 372 bėgikai. Po 12 558 treniruočių, 12 094 valandų ir 116 723 nubėgtų kilometrų tyrimas atskleidė, kad „K-Only“ koncepcija tinka visiems bėgsenos tipams – neutraliam, su pronacija ir be jos.
 3. SAVYBĖS
  RUN COMFORT 43 dydžio batelis sveria 325 g. RUN COMFORT kulno ir priekio aukščio skirtumas yra 10 mm: tai skirtumas tarp kulno aukščio ir bato priekio aukščio. Platus padas su iškilumais tinkamas bėgioti tiek keliais, tiek neasfaltuotais takais.
 4. KAIP PASIRINKTI BĖGIMO BATELIUS?
  - Rinkitės vienu numeriu didesnį nei įprasta dydį. Turėtų likti 1 cm tarpas bato viduje, nes sportuojant kojos tinsta. - Jūsų pasirinktas bėgimo paviršius: padas priklauso nuo to, ar bėgiojate keliais, ar neasfaltuotais takais. RUN CUSHION GRIP padas su iškilumais tinka bėgioti keliais ir neasfaltuotais takais.-Jūsų bėgsena: neutrali, be pronacijos arba su ja: kiekvienas žingsnis vis kitoks. RUN COMFORT bateliai dėl K ONLY koncepcijos yra universalūs.
Produkto testavimas
 1. Kompozicija
  Viršus : 60.0% Poliesteris (PES), Viršus : 35.0% Poliuretanas (PU), Viršus : 5.0% Termoplastinis poliuretanas (TPU) Išorinis padas : 50.0% Etilenvinilacetatas (EVA), Išorinis padas : 30.0% Butadienstireninis kaučiukas (SBR), Išorinis padas : 20.0% Termopl
 2. Saugojimo patarimai
  Rekomenduojama batelius laikyti nuo UV spindulių apsaugotoje vietoje.
 3. Produkto apribojimai
  Netinka rakečių ir komandinėms sporto rūšims
 4. Informacija apie produktą
  Itin pažangūs technologiškai ir turintys kitų patogumą užtikrinančių savybių, taigi bėgioti bus dar maloniau. Universalus įvairiems paviršiams tinkantis padas. „Kalenji“ įspiriamo tipo bateliai.
 5. Išbandyta laboratorijoje
  Bėgikų vertinimo komanda testavo šiuos batelius keletą mėnesių bėgiodama keliais. Atlikta ir daugybė batelių mechaninių bandymų laboratorijoje.