Photos
Loading

„Run Light“ moteriški bėgimo marškinėliai trumpomis rankovėmis – pilki

9,00 €
SKU: S152552 / 2942974 / 8558564
Pasirinkti spalvą:
  Pasirinkti dydį :
Dydžių vadovas
Parduotuvės
Check availability
Tikrinti

Užsakyti internetu
Pristatymas nuo 4 iki 5 darbo dienų
Produkto privalumai -
 1. Drėgmės kontrolė
  Audinys išgarina prakaitą, kad apsaugotų jus nuo drėgmės.
 2. Laisvai krentanti medžiaga
  Jums tikrai patiks jų minkštas, krentantis audinys.
 3. Nevaržo judesių
  Marškinėliai yra laisvai krentantys, todėl galėsite bėgti patogiai ir nevaržomai
Produkto paskirtis
 1. Kodėl bėgimui reikia pasirinkti specialius marškinėlius?
  Prakaitavimas yra natūrali kūno reakcija, kai karšta arba kai treniruojatės. Nevilkėkite medvilninių marškinėlių, nes medvilnė nepašalina drėgmės į išorę ir greitai neišdžiūva, o sugeria prakaitą ir pamažu šaldo odą. Pasirinkę tinkamus marškinėlius sportuodami jausitės patogiau, nepaisant treniruotės trukmės.
 2. Prakaito išgarinimas
  Marškinėlių priekis pasiūtas iš medžiagos, kuri mažina drėgnumo pojūtį, nes sugeria prakaitą ir pašalina jį į išorę, kad galėtų greičiau išdžiūti. Galinė pusė pagaminta iš megztos tinklinės medžiagos, kad bėgiojant būtų geresnė oro cirkuliacija.
 3. Laisvumas
  Gana plataus marškinėlių kirpimo ir laisvo komponento dėka jauskitės laisvai. Šiuos marškinėlius dėl jų minkšto ir laisvo audinio pamėgo visos bandymo dalyvės! Išbandykite pačios!
 4. Lyginamasis produktų poveikio aplinkai įvertinimas
  Gaminio poveikis aplinkai apskaičiuojamas atsižvelgiant į visą jo dėvėjimo laiką ir taikant skirtingus rodiklius. Bendrasis A–E įvertinimas suteikiamas tam, kad būtų lengviau nustatyti mažiausią poveikį aplinkai turinčius gaminius, lyginant tos pačios rūšies prekes (marškinėlius, kelnes, kuprines, t. t.). „Decathlon“ yra įsipareigojusi teikti poveikio aplinkai informaciją apie savo gaminius. Daugiau informacijos rasite http://sustainability.decathlon.com/
Produkto testavimas
 1. Kompozicija
  Pagrindinė medžiaga : 90.0% Poliesteris (PES), Pagrindinė medžiaga : 10.0% Elastanas
 2. Patvirtinta
  Šie marškinėliai moterų bėgikių buvo išbandyti laboratorijoje ir lauke. Šiuos marškinėlius dėl jų laisvo audinio ir gebėjimo išgarinti prakaitą pamėgo visos bandymo dalyvės. RUN LIGHT marškinėliai džiūsta greičiau nei medvilniniai marškinėliai, kad bėgioj
 3. Produkto apribojimai
  Nenaudoti kartu su vandens gertuvės kuprine ar diržu.
 4. Informacija apie produktą
  Ypatingai laisvi, orui laidūs bėgimo marškinėliai su visiškai vėdinama nugara, pasižymintys moterišku kirpimu! Laisvesnio kirpimo modelis, kad būtų didesnė judesių laisvė.
 5. Išbandyta laboratorijoje
  Siekiant užtikrinti spalvų ir formos patvarumą, buvo atliekami šio gaminio skalbimo ir džiovinimo bandymai. Bandymais patvirtinta, kad gaminys atitinka mūsų kokybės standartus.