UŽSAKYMO APMOKĖJIMO BŪDAI

 

„DECATHLON“ elektroninėje parduotuvėje galite atsiskaityti: 

  • kredito kortelėmis „Visa“ ir „Mastercard“

  • banko pavedimu per “Trustly”.

 

Jei renkatės apmokėjimą banko kortele, nuo Jūsų banko sąskaitos iš karto bus nuskaičiuota pinigų sumą už Jūsų pasirinktas prekes. Tik gavus apmokėjimą, Jūsų užsakymas ar jo dalis bus pradėti  rengti ir paruošti siųsti.

Banko pavedimu apmokėti užsakymai gali užtrukti keletą dienų, kol laukiama jūsų pavedimo į mūsų banko sąskaitą patvirtinimo.

 

GALITE VISIŠKAI PASITIKĖDAMI APSIPIRKTI „DECATHLON“

Interneto svetainė, kurioje apsiperkate, šiuo metu naudoja „Ogone“ elektroninės komercijos įrankį, kurį visapusiškai pripažįsta pagrindiniai finansų sektoriaus veikėjai.
Šis įrankis buvo patobulintas, kad interneto vartotojai galėtų atlikti mokėjimus ergonomiškoje ir lengvai prieinamoje aplinkoje, užtikrinant aukščiausią įmanomą saugumo lygį ir didžiausią pagarbą privatumui.

„Ogone“ elektroninės komercijos apmokėjimo įrankį naudoja tūkstančiai komercinių interneto svetainių. Šios interneto svetainės atpažįstamos pagal žemiau nurodytą logotipą ir nuorodą „Saugus apmokėjimas per „Ogone“, kurie atsiras apmokėjimo puslapyje.
Elektroninės komercijos įrankis „Ogone“ yra saugaus apmokėjimo sistema, kurią išvystė ir koordinuoja „Ogone“.
Saugus jūsų apmokėjimas yra „Decathlon“ prioritetas. „Ogone“ komandos specialistai nuolat stebi naujausius sektoriaus patobulinimus, kad pasiūlytų jums saugią ir patikimą apmokėjimo sistemą.

 

APIE „INGENICO“ APMOKĖJIMO PASLAUGAS

„Ogone“ įsipareigoja imtis toliau nurodytų saugumo priemonių.

- „Ogone“ serverius saugo priešgaisrinės priemonės, prieiga prie jų duomenų bazių yra griežtai kontroliuojama, o asmeniniai duomenys užkoduojami.
- Visa asmeninė „Ogone“ internete surinkta informacija užkoduojama pagal SSL 128 bitų standartą, naudojamą bankų sektoriuose.
- Neturint saugaus prisijungimo, „Ogone“ apmokėjimo puslapių pasiekti neįmanoma.
- Jūsų kredito kortelės numeris perduodamas tik finansinei struktūrai, vykdančiai pinigų perlaidą.
- Komunikacija su finansinėmis institucijomis vykdoma pagal duomenų perdavimo ir saugumo protokolus, kuriuos nustatė ir patvirtino tos pačios finansinės institucijos.

Vienas pagrindinių apmokėjimo internete srities prioritetų – užtikrinti kortelių savininkų duomenų saugumą. Todėl „Visa“ ir „MasterCard“ 2004 m. sukūrė PCI-DSS standartą („Payment Card Industry Data Security Standard“), apibrėždama daugybę reikalavimų ir procedūrų, kuriais siekiama, kad asmeninių kortelių savininkų duomenų saugumas būtų užtikrinamas bet kuriuo metu. 

„Ogone“ yra sertifikuota pagal AIS, SDP ir PCI-DSS standartus.