decathlon

KAIP SAUGIAI APSIPIRKTI VILNIAUS PARDUOTUVĖJE NAUDOJANT E-REZERVACIJOS METODĄ

/!\DĖMESIO/!\ Dėl nacionalinio karantino situacijos laikinai negalime priimti grąžinimų. Visus grąžinimus galėsite atlikti pasibaigus karantinui. Taip pat norime priminti, kad pas mus prekes galima grąžinti per 365 dienas. Atsiprašome už nepatogumus.

Pasitikrinti ar turime prekę Vilniaus parduotuvėje galite paspaudę mygtuką "rezervuoti". Jį rasite prie kiekvienos prekės mūsų internetinėje parduotuvėje. Jeigu paspaudus rodys bent vieną vienetą, reiškia galite rezervuoti šią prekę. Kad apsipirkimas būtų dar saugesnis, siūlome bekontaktį atsiskaitymą ir prekių atsiėmimą - "Drive-in" metodą. Žemiau rasite informaciją kaip tai galite padaryti.
SAUGUS PIRKIMAS SU E-REZERVACIJOS SISTEMAdecathlon

1

Išsirinkite norimą prekę mūsų elektroninėje parduotuvėje.  

2

Spauskite "REZERVUOTI". Sistema automatiškai patikrins ar mes turime šią prekę Vilniaus parduotuvėje. (Norime atkreipti dėmesį, kad ne visas prekes, kurias galima nusipirkti internetu, turime ir Vilniaus parduotuvėje)  

3

Jeigu prekė yra mūsų parduotuvėje, užpildykite rezervacijos formą įvesdami savo kontaktinius duomenis ir pasirinkite atsiėmimą parduotuvėje.  

4

Į savo el. pašto dėžutę gausite užklausos patvirtinimą (pasitikrinkite SPAM ir kitus poskyrius)  

5

Kai jūsų prekės bus paruoštos, mes jus informuosime atskiru laišku. !DĖMESIO! Tik gavę patvirtinimą, kad jūsų prekės jau paruoštos, galite atvykti į parduotuvę.  

6

Kai atvyksite į parduotuvę, atsiskaityti už prekes galėsite tik bankine kortele.  DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI 

1. Koks internetinės parduotuvės klientų aptarnavimo skyriaus darbo laikas?

2. Kur yra mano užsakymas?

3. Nemokamas pristatymas į parduotuvę (Click & Collect)

4. Ar mes siunčiame į užsienį?

5. Ar galiu grąžinti savo užsakymą?

6. Kaip pasikeisti slaptažodį?

7. Reikia daugiau informacijos?

 

 PARAŠYKITE MUMS

 Susisieksime su jumis per 24 valandas (išskyrus savaitgaliais ir švenčių dienomis). Klientų aptarnavimo skyriaus darbo laikas: Pirmadienis- Penktadienis: 10:00 - 19:00