Photos
Loading

ŠILTI VYRIŠKI MEDŽIOKLINIAI BATAI „GLENARM“

18,00 €
SKU: S119007 / 766279 / 8339496
Pasirinkti spalvą:
  Pasirinkti dydį :
Dydžių vadovas
Parduotuvės
Atsiėmimas parduotuvėje
Nemokamai
Jeigu bus sandėlyje, bus paruošta už 2 val. Tikrinti

Užsakyti internetu
Pristatymas nuo 4 iki 5 darbo dienų
Produkto privalumai -
 1. Sulaiko šilumą
  Žemiausia naudojimo temperatūra:-12°C (30 minučių statinis bandymas
 2. Lengvumas
  Labai lengvi auliniai batai:43/44 dydžio batai sveria vos 1,41 kg.
 3. Lengva naudoti
  Dėl vidutinio aukščio aulo auselės ir griovelių batus lengva apsiauti.
 4. Trauka
  Neslidus padas su grioveliais.
Produkto paskirtis
 1. Šiluma perteikta per fliso pašiltinimą
  Mūsų šiltuose vyriškuose batuose yra flisinis pašiltinimas, kurį prireikus galima išimti.Šis pašiltinimas leidžia būti lauke (aktyvioje būsenoje) iki 40 minučių esant temperatūrai iki -21 °C .Atlikus 30 minučių bandymą ramybės būsenoje (statinėje), nustatyta -12 °C ribinė darbinė temperatūra.Savaime suprantama, kad šie tyrimai rodo vidutinius duomenis:kiekvienas žmogus daugiau ar mažiau atsparus šalčiui.
 2. Batai gamtos tyrinėtojams
  Jie pirmiausia skirti medžiotojams ir žmonėms, užsiimantiems įvairia veikla ir poilsiu lauke.Šie vandeniui atsparūs, labai lengvi batai tinka vaikščioti miške, takais, laukais ar sodais, taip pat žvejoti nesudrėkstant pėdų šaltame ore.Jie lankstūs vaikštant ir labai praktiški.Nuo jų lengva nuvalyti ir nuplauti purvą.
 3. Kitos šių aulinių savybės
  Šiame tinklalapyje siūlomi termoplastiniai auliniai batai labai lengvai valomi (iš vidaus ir išorės) vandeniu su muilu.Be to, jie greitai išdžiūva. Dėl vidutinio aukščio aulo, auselės ir griovelių batus lengva apsiauti ir nusiauti vos per kelias sekundes.Be to, padas su neslystančiais pastorinimais sumažina pavojų paslysti ant šlapių ar purvinų paviršių.
 4. Papildoma informacija
  Su šiais batais galima vaikščioti balomis, žaisti kieme, medžioti ar vaikščioti sniege – kojos išliks sausos ir šiltosPuikiai tinka vaikščioti gamtoje esant žemoms temperatūroms, ypač žiemą, šie drėgmei atsparūs batai turi vidinį pašiltinimą, kurį galite išimti ir plauti rankomis.
 5. Poros svoris
  41/42: 1,34 kg 43/44: 1,41 kg 45/46: 1,64 kg
Produkto testavimas
 1. Kompozicija
  Viršus : 100.0% Polivinilchloridas (PVC) be ftalatų Išorinis padas : 100.0% Polivinilchloridas (PVC) be ftalatų Šiltas pamušalas : 100.0% Poliesteris (PES) Pamušalas ir kojinė : 100.0% Poliesteris (PES)
 2. Saugojimo patarimai
  Sausoje vietoje atokiai nuo šviesos.
 3. Produkto apribojimai
  Laikykite atokiai nuo ugnies.
 4. Informacija apie produktą
  Šie batai yra lengvi, juos lengva apsiauti ir valyti.Jie skirti vyrams, vaikštantiems miške, stebintiems gyvūniją ir augaliją, taip pat visoms kitoms lauko pramogoms.