Photos
Loading

Šiltos vaikiškos lygumų slidinėjimo kelnės XC S PANT 100, pilkos

23,00 €
SKU: S171918 / 2420599 / 8505314
Pasirinkti spalvą:
  Pasirinkti dydį :
Dydžių vadovas
Parduotuvės
Tikrinti likutį parduotuvėje
Tikrinti

Užsakyti internetu
Pristatymas nuo 4 iki 5 darbo dienų
Produkto privalumai
 1. Sulaiko šilumą
  Pamušalas su pašiltinimu (60 g) ir tiesus kirpimas, kad nebūtų šalta.
 2. Nevaržo judesių
  Užtikrina gerą judėjimo laisvę net tuomet, kai po kelnėmis dėvimos tamprės.
 3. Apsauga nuo vėjo
  Neperpučiamas komponentas apsaugo nuo vėjo.
 4. Atsparumas vandeniui
  Dėl vandenį atstumiančio komponento sniegas nuslysta kelnėmis.
 5. Lengva priežiūra
  Šią sintetinę medžiagą galima skalbti mašinoje ir jos nereikia lyginti.
 6. Lengvumas
  365 g (10 metų vaikui skirtas dydis).
 7. Lengvumas
  365 g (10 metų vaikui skirtas dydis).
Produkto paskirtis
 1. INFORMACIJA APIE DYDŽIUS
  Standartinio kirpimo, po kelnėmis užteks vietos tamprėms.
 2. ŠILUMA
  Šias kelnes sukūrėme su pašiltinimu, kad nuo šalčio apsaugotume lygumomis slidinėjančius vaikus. Kamšalas yra sintetinis poliesterio komponentas, sulaikantis didelį kiekį oro. Dėl izoliuojamųjų oro savybių kamšalas gerai saugo nuo šalčio.
 3. HIDROFOBIŠKUMAS
  audinio atsparumas vandeniui yra jo savybė, dėl kurios vanduo nuslysta jo paviršiumi neįsigerdamas. Medžiaga tampa vandenį atstumianti, apdorojus jos išorinį paviršių specialia priemone. Per drabužio dėvėjimo ciklą jį būtina pakartotinai impregnuoti (kas 3 skalbimus).
 4. Kaip aprengti vaiką einant slidinėti lygumose?
  Rinkitės 3 sluoksnių metodą. 1 sluoksnis: antroji oda (techniškas bazinis sluoksnis), pašalinanti drėgmę nuo kūno ir išlaikanti odą sausą. 2 sluoksnis: izoliuojamasis (marškinėliai, flisas) sluoksnis, kuris sušildo ir pašalina drėgmę. 3 sluoksnis: išorinis apsauginis (striukė) sluoksnis, apsaugantis nuo oro sąlygų: vėjo, sniego ir šalčio. Pėdos, rankos ir galva yra labiausiai šalčio pažeidžiamos kūno dalys, tad joms reikalinga didžiausia apsauga.
 5. Kodėl turėtumėte apsisaugoti nuo vėjo?
  Ar žinojote, kad dėl vėjo jutiminė temperatūra yra žemesnė? Kai lauke 0 °C, o vėjo greitis 20 km/h, jutiminė temperatūra yra –10 °C. Neperpučiami komponentai sumažina vėjo šaltį, blokuodami vėją, kuris atsiranda dėl jūsų judėjimo greičio.
 6. Palyginamasis gaminių poveikio aplinkai balas
  Gaminio poveikis aplinkai apskaičiuojamas per visą gaminio būvio ciklą pagal įvairius rodiklius. Priskiriamas bendras balas nuo A iki E, kad galėtumėte lengviau identifikuoti ekologiškiausius produktus lygindami tos pačios rūšies produktus (marškinėliai, kelnės, kuprinės ir kt.). „Decathlon“ aktyviai palaiko šią aplinkosauginio vertinimo sistemą. Daugiau informacijos ieškokite: http://sustainability.decathlon.com/
Produkto testavimas
 1. Kompozicija
  Pagrindinė medžiaga : 100.0% Poliesteris (PES) Pagrindinis pamušalas : 100.0% Poliesteris (PES) Kamšalas : 100.0% Poliesteris (PES) Pamušalas : 100.0% Poliesteris (PES)
 2. Saugojimo patarimai
  Laikyti ant pakabos arba sulankstytus švarioje, sausoje vietoje.
 3. Informacija apie produktą
  Kelnės 100 pasižymi pašiltintu ir hidrofobišku audiniu, tad gerai apsaugos nuo šalčio ir sniego. Kad būtų šilčiau, rekomenduojame po kelnėmis dėvėti tampres.
 4. Išbandyta laboratorijoje
  Mūsų dizaino komanda dirba Monblano papėdėje, Aukštutinėje Savojoje (Prancūzijoje). Visus mūsų gaminius realiomis sąlygomis išbando mūsų profesionalių bandytojų, instruktorių ir trenerių komanda bei lygumų slidininkai mėgėjai. Mūsų drabužiai taip pat išba