Photos
Loading
Paskutiniai vienetai

Slidinėjimo kelnės mergaitėms „SNB PA 500“

Regular Price: 37,00 € -27%

27,00 €

SKU: S157572 / 2356922 / 8397863
Pasirinkti spalvą:
  Pasirinkti dydį :
Dydžių vadovas
Parduotuvės
Tikrinti likutį parduotuvėje
Tikrinti

Užsakyti internetu
Produkto privalumai
 1. Nepraleidžia vandens
  neperšlampamos (5 000 mm danga). Klijuotos siūlės ties sėdmenimis.
 2. Sulaiko šilumą
  100 g/m2 kamšalas. Šukuotas pamušalas (šiltas ir minkštas). Šilta sėdmenų sritis
 3. Patogu naudoti
  Kelių paminkšt.: išimamas paminkštinimas, patogus klaupiantis ant sniego.
 4. Patvarumas
  Medžiaga atspari trinčiai ir dėvėjimuisi.
 5. Nevaržo judesių
  Nevaržo judesių net dėvint apsauginius šortus.
 6. Praleidžia orą
  Orui laidi medžiaga išgarina prakaitą (RET = 12,7).
 7. Galima pritaikyti
  „Lock&Walk“ sistema apatinei kelnių daliai pakelti. Reguliuojamas juosmuo.
 8. Kišenės
  2 saugios kišenės šonuose:
Produkto paskirtis
 1. Šiltesnė sėdmenų sritis
  Nuo kelnių viršaus iki pusės šlaunų naudojome kamšalą, kuris 54 % geriau apsaugo nuo šalčio nei tradicinis kamšalas. Ji yra paprasta: slidinėdami snieglente daug laiko praleidžiate sėdėdami ant sniego. Dėl šios priežasties nusprendėme pagerinti šilumos izoliaciją. Tai taip pat labai patogu kylant keltuvu.
 2. Kelių paminkštinimai
  Taip pat pridėjome išimamus kelių paminkštinimus, kad būtų dar patogiau. Pridėdami kelių paminkštinimus ir pašiltinimą sėdmenų srityje siekėme suteikti jums daugiau patogumo slidinėjant snieglente. Šis paminkštinimas taip pat apsaugo nuo šalčio.
 3. Kaip veikia mano produkto garantija?
  Šiam produktui suteikiama 2 metų garantija nuo pardavimo datos, nurodytos pardavimo kvite. Produktas, kuriam taikoma garantija, bus taisomas arba pakeičiamas nemokamai. Garantija taikoma produkto defektams, išskyrus tuos, kurie atsirado dėl įprasto nusidėvėjimo ir netinkamo naudojimo.
 4. Kaip galiu būti tikras, kad mano kelnės bus tvirtos ir patvarios?
  Savo produktams suteikiame 2 metų garantiją ir juos sutaisysime naudodamiesi vietinių tiekėjų paslaugomis, jeigu netyčia sugadintumėte. Susisiekite su mumis mūsų svetainėje, kad sužinotumėte daugiau apie tai, kaip sutaisyti jūsų produktą. Mes ypač kruopščiai atsirenkame visus elementus ir medžiagas, kurie sudaro mūsų produktus, kad užtikrintumėme geriausią įmanomą patvarumą slidinėjant snieglente.
 5. Ar galiu palyginti produktų poveikį aplinkai?
  Gaminio poveikis aplinkai vertinamas per visą gaminio naudojimo laiką pagal skirtingus rodiklius. Suteikiamas įvertinimas ABCDE padeda lengvai atskirti aplinkai mažiausiai kenksmingus gaminius, tarpusavyje lyginant to paties tipo gaminius. „Decathlon“ įsipareigoja atskleisti šią informaciją apie savo gaminius: Daugiau informacijos apie mūsų tvarios plėtros iniciatyvą rasite adresu http://developpement-durable.decathlon.com/
 6. Ar galiu būti tikras, kad mano kelnės gerai mane apsaugos esant prastam orui?
  Siekiant įveikti prastą orą (lietų, sniegą, vėją ir pan.), šios kelnės sukurtos naudojant komponentą ir surinkimą, kurie neleidžia vandeniui pateikti į vidų ir sumažina vėjo sukeliamą šaltuką. Neperšlampamumo įvertinimas matuojamas padedant produktą į specialiai sukurtą dušą, atkartojantį realias sąlygas, su kuriomis susiduria jį naudojantys snieglentininkai. Galiausiai mes jas dėvėjome keletą dienų slidinėdami visomis sąlygomis, kad patvirtintumėme, jog jos nepraleidžia vandens.
 7. Vanduo dažnai prasiskverbia pro šias siūles. Ar mano kelnių siūlės yra neperšlampamos?
  Neperšlampama medžiaga ir klijuotos siūlės skirtos sustiprinti kelnių atsparumą vandeniui. Tai yra neperšlampamos lipnios juostos, priklijuotos prie rūbo vidinių siūlių, kad šis būtų visiškai neperšlampamas. Šios neperšlampamos siūlės yra labiausiai sniego veikiamose srityse (ties sėdmenimis, klubais).
 8. Kodėl mano kelnės yra impregnuotos?
  Vandenį atstumiančios medžiagos išorė yra impregnuota, tad ji leidžia vandeniui nubėgti jos paviršiumi į ją neįsigeriant. Medžiaga nepermirksta, ji išlieka lengva ir šilta. Produkto naudojimo laikotarpiu, vidutiniškai po 2–3 skalbimų, šį impregnavimą reikia atnaujinti naudojant mūsų parduotuvėse siūlomus produktus. Visos mūsų gaminamos vandeniui atsparios snieglentininkų kelnės yra impregnuotos.
 9. Kelnės su danga: kokie šios dangos privalumai?
  Orui laidi danga yra skystos arba tirštos konsistencijos medžiaga, kuria padengiamas audinys, taip sukuriant apsauginę plėvelę. Orui laidi danga veikia kaip vandens nepraleidžiantis barjeras, į išorę išleidžiantis vandens garus.
 10. Kaip mano kelnės mane sušildys?
  Kad nesušaltumėte, gaminį pašiltinome kamšalu. Kamšalas yra sintetinis, iš poliesterio pagamintas komponentas, sulaikantis daugiau arba mažiau oro, priklausomai nuo pluošto ilgio. Kamšalas gali būti standartinis, modernių technologijų arba silikonizuotas, kurių kiekvienas pasižymi skirtingomis savybėmis (šiluma, lengvumas, lankstumas ir pan.).
 11. Kaip turėčiau apsirengti, kad kalnuose nesušalčiau?
  Tam, kad būtų šilta ir nesušlaptumėte, rekomenduojame remtis 3 sluoksnių taisykle. Ji yra paprasta: dėvėkite 3 drabužių sluoksnius, kurių kiekvienas atlieka tam tikrą funkciją. Apatiniai drabužiai turi izoliuoti ir sulaikyti šilumą. Jūsų džemperis arba medvilninis sportinis nertinis suteikia jums šilumos, o kelnės apsaugo nuo prasto oro. Visi šie sluoksniai turi būti laidūs orui, kad leistų pasišalinti drėgmei.
 12. Kaip prižiūrėti šį gaminį?
  Norint optimizuoti striukės efektyvumą ir patvarumą, mes patariame: skalbti skalbyklėje atskirai, 30 °C temperatūroje. Naudoti sintetiniams rūbams skirtą ciklą. Išversti. Naudoti nedidelį kiekį skalbimo priemonės. Nenaudoti minkštiklio. Išgręžti rankomis. Džiovinti ant pakabos šiltoje, gerai vėdinamoje vietoje. Nenaudoti sauso valymo. Nedėti ant radiatoriaus. Išorinę medžiagą galite pakartotinai impregnuoti naudodami impregnuojantį purškiklį. Atidžiai perskaitykite etiketes.
Produkto testavimas
 1. Kompozicija
  Kamšalas : 100.0% Poliesteris (PES) Pagrindinė medžiaga : 100.0% Poliesteris (PES) Pamušalas : 100.0% Poliesteris (PES) Porolonas : 100.0% Etilenvinilacetatas (EVA)
 2. Patvirtinta
  Enthusiastic snowboarders and skiers. Are you interested in becoming a tester? Contact us at decathlon.com!
 3. Saugojimo patarimai
  Prieš padėdami į lentyną kruopščiai išdžiovinkite sausoje ir gerai vėdinamoje vietoje.
 4. Informacija apie produktą
  „SNB 500“ pasižymi ne tik standartinėmis savybėmis (šilta, atspari vandeniui, laidi orui), bet ir papildomomis: -kelių paminkšt.: patogumas, -storesnis kamš. ties sėdmenimis: šiluma.
 5. Išbandyta laboratorijoje
  All Decathlon Snowboard products are tested in the real-life conditions for which they have been designed: In the snow and cold, all the conditions you may encounter while skiing. The design teams, product managers, engineers and garment designers ensure