SLIDINĖJIMO KELNĖS PNF 900 – JUODOS

46,00 €
SKU: S157571 / 2356868 / 8397853
Pasirinkti spalvą:
  Pasirinkti dydį :
Dydžių vadovas
Parduotuvės
Tikrinti likutį parduotuvėje
Tikrinti

Užsakyti internetu
Pristatymas nuo 4 iki 5 darbo dienų
Produkto privalumai
 1. Sulaiko šilumą
  100 m² g/kv. m kamšalas. Šiltas, švelnus šukuoto audinio pamušalas.
 2. Nepraleidžia vandens
  Puikus: 8000 mm membrana, visiškai sandarintos siūlės. Antbačiai
 3. Galima pritaikyti
  Reguliuojamas klešnių ilgis ir juosmuo. Reguliuojamos nuimamos petnešos.
 4. Praleidžia orą
  Pralaidi orui membrana pašalina prakaitą.
 5. Kišenės
  2 uždaros kišenės.
 6. Patvarumas
  Sutvirtinti klešnių galai (apsaugoti nuo slidžių briaunų).
 7. Lengva pritaikyti
  Ant pamušalo esančioje etiketėje galite užrašyti vaiko vardą.
Produkto paskirtis
 1. PULL'N FIT koncepcija
  Inovatyvi PULL'N FIT koncepcija leidžia lengvai ir tiksliai reguliuoti kelnių ilgį, kad jos prisitaikytų prie vaiko kūno formų. Naujoji PULL'N FIT sistema užtikrins, kad kelnės bus nei per ilgos, nei per trumpos! Tiesiog patraukite užtrauktukus į viršų ir jos sutrumpės!
 2. Šilumos izoliacija ‒ kamšalas
  Šilumos izoliacija užtikrina tinkamą šilumos lygį mažyliams ‒ jie nekaista ir nešąla. Drabužis prisitaiko prie kūno fizinės veiklos ir aplinkos sąlygų. „Wed'ze“ drabužiuose pašiltinimui naudojamas kamšalas, kad juos dėvintiems nebūtų šalta. Šis sintetinis kamšalas, kuriame yra poliesterio, sulaiko daugiau ar mažiau oro, atsižvelgiant į pluošto storį. Kuo storesnis kamšalas, tuo daugiau oro ir šilumos jis sulaiko.
 3. Membrana
  Membrana – tai labai plonas apsauginis sluoksnis, dengiantis vidinę išorinio striukės audinio pusę. Ši vandeniui atspari medžiaga neleidžia jam prasiskverbti į vidų (sniego, lietaus ir pan.) ir tuo pačiu metu išgarina prakaitą.
 4. Visiškai sandarintos siūlės
  Šios kelnės ne tik pasiūtos iš neperšlampamo audinio, bet ir su sandarintomis siūlėmis, tad vaikai dar geriau bus apsaugoti nuo drėgmės. Ant visų kelnių siūlių iš vidaus klijuojamos lipnios neperšlampamos juostelės, tad šis drabužis yra visiškai sandarus, kad vaikas būtų visiškai apsaugotas nuo sniego.
 5. Patvarumas
  Mes žinome, kiek energijos išeikvojama slidinėjant visą dieną. Todėl stengiamės suteikti jums kuo geriausią apsaugą, tad labai atidžiai renkamės visas mūsų produktų sudėtines dalis.
 6. Pritaikymas
  Pamušalo viršuje esančioje etiketėje galite užrašyti savo vaiko vardą, kad suasmenintumėte gaminį. Patogu, kai reikia surasti kelnes slidinėjimo mokykloje, darželyje ar mokykloje.
 7. Kaip aprengti vaikus, kad kalnuose nesušaltų jų kojos?
  Tam, kad kojos būtų šiltos ir sausos, reikės 2 sluoksnių: 1 slidinėjimo apatinių drabužių sluoksnis, kad būtų pašalinamas prakaitas ir 1 slidinėjimo kelnės, kad apsaugotų nuo drėgmės ir suteiktų šilumos.
Produkto testavimas
 1. Kompozicija
  Kamšalas : 100.0% Poliesteris (PES) Pagrindinė medžiaga : 100.0% Poliesteris (PES) Pamušalas : 100.0% Poliesteris (PES) Danga : 100.0% Poliuretanas (PU)
 2. Saugojimo patarimai
  Geriausia laikyti pakabintą ant pakabos ir nelankstyti ‒ galite pažeisti audinio plėvelę. Gerai išdžiovinkite ir laikykite sausoje bei gerai vėdinamoje vietoje.
 3. Informacija apie produktą
  Šiltos, neperšlampamos ir orui laidžios kelnės, kurios prisitaikys prie vaiko kojos dydžio ir ilgio, tad puikiai atitiks jo kūno formas. Taip pat turi nusegamas petnešas
 4. Išbandyta laboratorijoje
  Visi „Wed'ze“ produktai išbandomi realiomis naudojimo sąlygomis, kurioms jie buvo sukurti: sningant, šąlant ir kitomis oro sąlygomis, kuriomis slidinėsite. Dizaino komandos, produkto vadovai, inžinieriai ir rūbų dizaineriai užtikrina, kad produkto dizaina