Photos
Loading

Slidinėjimo mišriu reljefu paketas „Wedze MT 500“

485,00 €
SKU: S302479 / 2424004 / 8505074
Pasirinkti spalvą:
  Pasirinkti dydį :
Dydžių vadovas
Parduotuvės
Atsiėmimas parduotuvėje
Rezervuoti

Užsakyti internetu
Pristatymas nuo 5 iki 6 darbo dienų
Produkto privalumai
 1. Universalumas
  Kalnuotai vietovei skirtos slidės, skirtos leistis įvairiu sniegu.
 2. Lengva naudoti
  85 mm plotis ties pėda leidžia smagiai manevruoti ir neslysti ant kieto sniego
 3. Lengvumas
  1 slidė su lengvu „Tour“ apkaustu sveria 2 035 g, ilgis 170 cm.
 4. Stabilumas
  Dėl aukšto išlinkio slidės yra stabilios greitai šliuožiant įvairia sniego danga
 5. Trauka
  Tiesios šoninės sienelės paskirsto spaudimą per visą slidės ilgį
 6. Lengva naudoti
  Į paketą įeina ir apkaustai, ir apsaugos nuo slydimo pagal slidžių ilgį
Produkto paskirtis
 1. Kas yra „Mountain Touring“
  „Mountain Touring“ – mūsų išskirtinės mišraus reljefo slidės šliuožiant kalnuotais takais. Išbandykite jas, susikurkite savo maršrutą toli nuo slidinėjimo kurortų. Tada leiskitės žemyn, kur sniegas geresnis ir mažesnė sniego nuošliaužų rizika. Sukurtos autentiškam šliuožimui mišriu reljefu. Atsižvelgiant į kalnuotos vietovės aplinką, reikia turėti gerą šliuožimo techniką, pasiruošti išvykoms ir gerai suprasti, kaip veikia saugumo įranga sniego nuošliaužų atveju. Neikite vieni.
 2. Pakuotė: slidės + apkaustai + apsaugos nuo slydimo
  „MT 500“ slidžių pora parduodama pakuotėje kartu su „Tour Light“ apkaustais ir apsaugomis nuo slydimo. Apkaustas yra tvirtinamas ant plokštelės, todėl apkausto ilgį galima reguliuoti 50 mm. Todėl juos galima pritaikyti visų dydžių pėdoms. Plokštelė yra tvirtinama slidės viduryje, kad tiktų visiems slidininkams. Dėl jos savo slides galėsite paskolinti kitiems, pakeisti batų dydį ir kt. Tai didelis privalumas atrandant slidinėjimo mišriu reljefu malonumą
 3. Apsaugos nuo slydimo
  „MT 500“ slidžių apsaugos nuo slydimo yra pritaikytos pagal slidės ilgį ir plotį. Apsaugų sudėtis – 70 % moherio ir 30 % sintetinio pluošto – idealiai tinka slydimo efektyvumui užtikrinti (kai kylate į kalną taupydami energiją) ir sukibimui užtikrinti (kai kylate į kalną ir norite sumažinti slydimą atgal). Visos apsaugos nuo slydimo yra metaline kilpa tvirtinamos slidžių priekyje, o slidės gale apsauga užfiksuojama reguliuojama jungtimi.
 4. Konstrukcija
  „Wood Sandwich“ konstrukcija su tiesiomis sienelėmis.
 5. Kas yra išlinkis?
  Paguldžius slidę ant žemės jos sąlyčio taškai yra priekyje ir gale, o slidės vidurys (po apkaustais) yra šiek tiek pakilęs (tai vadinama išlinkiu). Kuo ilgesnis ir aukštesnis išlinkis, tuo geresnis krašto sukibimas ir staigesnė slidės reakcija. Kuo žemesnis išlinkis, tuo slidė lankstesnė ir lengviau valdoma.
 6. Išlinkis
  „MT 500“ turi aukštesnį išlinkį – puikus krašto sukibimo ir galios, gaunamos išnyrant iš posūkio, derinys.
 7. Kas yra slidės „sidecut“ forma?
  Slidėse išskiriamos 3 dalys: slidės priekis, vidurys ir galas (uodega). Kuo platesnis priekinis galas, tuo lengviau pradėti sukti. Kuo plonesnis vidurys, tuo geriau slidė sukimba su kietu sniegu. Kuo platesnis vidurys, tuo slidė patogesnė ir stabilesnė ant skirtingų tipų sniego. Kuo platesnis galas, tuo labiau slidė dalyvauja posūkiuose. Kuo siauresnis galas, tuo lengviau slidė slysta.
 8. „Sidecut“ forma
  134/84/116, 170 cm ilgio, 14 metrų posūkio spindulys, 170 cm ilgio
 9. Svoris (vienos slidės)
  Tik slidė = 1645 g (170 cm ilgio). Slidė su „Tour light“ apkaustu: 2035 g (170 cm ilgio).
 10. Apkausto reguliuojamas ilgis
  slidės ilgis = 163 cm / apkaustai reguliuojami pagal batus nuo 257 iki 307 mm slidės ilgis = 170 cm / apkaustai reguliuojami pagal batus nuo 267 iki 317 mm slidės ilgis = 177 cm / apkaustai reguliuojami pagal batus nuo 287 iki 337 mm
 11. Mūsų patarimų svetainė
  https://skitouring.decathlon.fr Šioje svetainėje rasite informacijos ir patarimų dėl slidinėjimo mišriu reljefu: kaip pritvirtinti slides prie kuprinės, kaip ant slidžių uždėti apsaugas nuo slydimo ir kt. Čia rasite išsamius Prancūzijos slidinėjimo kurortų maršrutus, skirtus slidinėti mišriu reljefu.
Produkto testavimas
 1. Kompozicija
  Lenta : 45.0% Medis, Lenta : 20.0% Poliamidas (PA), Lenta : 20.0% Stiklo pluoštas (FG), Lenta : 10.0% Plienas, Lenta : 5.0% Polietilenas (PE)
 2. Saugojimo patarimai
  po kiekvienos išvykos išdžiovinkite slidžių apsaugas nuo slydimo. kad išvengtumėte slidžių kraštų rūdijimo, prieš padėdami į laikymo vietą išdžiovinkite kraštus ir slidžių pagrindą.
 3. Informacija apie produktą
  „Mountain Touring“ – autentiškomis mišraus reljefo slidėmis įveikite nepažįstamus maršrutus kalnų takeliais. 85 mm slidžių viduryje – tinka šliuožiant įvairia sniego danga.
 4. Išbandyta laboratorijoje
  Šias slides realiomis sąlygomis išbandė „Decathlon“ slidinėjimo mišriu reljefu komanda ir nepriklausomi bandytojai.