SLIDINĖJIMO STRIUKĖ 900

74,00 €
SKU: S157575 / 2569934 / 8494058
Pasirinkti spalvą:
  Pasirinkti dydį :
Dydžių vadovas
Parduotuvės
Atsiėmimas parduotuvėje
Rezervuoti

Užsakyti internetu
Pristatymas nuo 5 iki 6 darbo dienų
Produkto privalumai
 1. Sulaiko šilumą
  150 g/m² kamšalas. Tinklelio pamušalas. Apsaug. kaklo atvartas. Sniego sijonas.
 2. Nepraleidžia vandens
  Puikus: 8000 mm membrana, visiškai sandarintos siūlės. Nusegamas gobtuvas.
 3. Praleidžia orą
  Pralaidi orui membrana. Priekiniai vėdinimo užtrauktukai.
 4. Galima pritaikyti
  Užsegami galai. Striukės apačios suverž. sistema. Reguluojamas sniego sijonas.
 5. Kišenės
  5 kišenės, iš jų 1 slid. bilietui, 1 saugi vidinė kišenė ir 1 kišenė akiniams.
 6. Patvarumas
  Patvaraus audinys. Dvigubos siūlės.
 7. Lengva pritaikyti
  Ant pamušalo esančioje etiketėje galėsite užrašyti vaiko vardą.
Produkto paskirtis
 1. Šilumos izoliacija ‒ kamšalas
  Šilumos izoliacija užtikrina tinkamą šilumos lygį mažyliams ‒ jie nekaista ir nešąla. Drabužis prisitaiko prie kūno judesių ir aplinkos sąlygų. „Wed'ze“ drabužiuose pašiltinimui naudojamas kamšalas, kad juos dėvintiems nebūtų šalta. Šis sintetinis kamšalas, kuriame yra poliesterio, sulaiko daugiau ar mažiau oro, atsižvelgiant į pluošto storį. Kuo storesnis kamšalas, tuo daugiau oro ir šilumos jis sulaiko.
 2. Membrana
  Membrana – tai labai plonas apsauginis sluoksnis, dengiantis vidinę išorinio striukės audinio pusę. Šis hidrofilinis audinys neleidžia vandeniui (sniego, lietaus ir pan.) į jį įsigerti bei užtikrina, kad kūno prakaitas bus pašalintas į jo išorę.
 3. Visiškai klijuotos siūlės
  Ši striukė ne tik pasiūta iš neperšlampamo audinio, bet ir su sandarintomis siūlėmis, tad dar labiau apsaugo nuo drėgmės. Ant vidinių striukės siūlių klijuojamos vandeniui atsparios lipnios juostelės, taigi ji yra visiškai sandari ir atspari vandeniui.
 4. Vėdinimo užtrauktukai
  Vėdinimo angos su užtrauktukais. Jos leidžia reguliuoti oro cirkuliaciją ir taip geriau kontroliuoti drėgmės pašalinimą aktyviai judant ir ilsintis slidinėjimo metu. Užbraukiamos vėdinimo angos šioje striukėje įsiūtos krūtinės srityje abipus užtrauktuko.
 5. Patvarumas
  „Wedze“ supranta, kiek energijos išeikvojama slidinėjant visą dieną. Todėl stengiamės suteikti jums kuo geriausią apsaugą ir labai atidžiai renkamės visas mūsų produktų sudėtines dalis.
 6. Sniego sijonas
  Apsauginis gaubtas – tai aplink juosmenį esanti apsauginė sistema. Jis užsegamas naudojant užspaudžiamas sagtis jūsų slidinėjimo striukės apačioje. Gaubtas neleidžia sniegui arba orui patekti į vidų slidinėjant, ypač nukritus.
 7. Kišenė slidinėjimo bilietui
  Jums daugiau nebereikės nuolat ieškoti slidinėjimo bilieto! Striukės rankovėje yra specialiai jam skirta kišenė, todėl prie keltuvų pateksite greičiau.
 8. Pritaikymas
  Pamušalo viršuje esančioje etiketėje galite užrašyti savo vaiko vardą, kad suasmenintumėte gaminį. Patogu, kai norite surasti savo striukę slidinėjimo mokykloje, darželyje ar mokykloje.
 9. Kaip aprengti vaikus, kad jie kalnuose nesušaltų?
  Kad nesušaltumėte ir išliktumėte sausi, rekomenduojame vadovautis 3 sluoksnių taisykle: 1-asis sluoksnis, arba „antroji oda“ – apatiniai drabužiai, kad išliktumėte sausi. 2-asis, arba izoliuojantis sluoksnis, skirtas sulaikyti šilumai. 3-asis, arba apsauginis sluoksnis, skirtas apsisaugoti nuo prasto oro.
Produkto testavimas
 1. Kompozicija
  Kamšalas : 100.0% Poliesteris (PES) Pagrindinė medžiaga : 100.0% Poliesteris (PES) Pagrindinis pamušalas : 100.0% Poliamidas (PA) Papildomas pamušalas : 100.0% Poliesteris (PES) Įsiuvas : 80.0% Poliamidas (PA), Įsiuvas : 20.0% Elastanas Danga : 100.0% Pol
 2. Saugojimo patarimai
  Laikykite pakabintą ant pakabos, nelankstykite ‒ taip galite pažeisti audinio dangą. Po dėvėjimo gerai išdžiovinkite ir laikykite sausoje, gerai vėdinamoje vietoje.
 3. Informacija apie produktą
  Ši striukė turi daug techninių ypatumų: neperšlampamą membraną, šiltą, tamprų audinį, ir puikiomis pralaidumo orui savybėmis dėl įsiūtų vėdinimui skirtų užtrauktukų.
 4. Išbandyta laboratorijoje
  Visi „Wedze“ gaminiai bandomi tokiomis pačiomis lauko sąlygomis, kokioms jie yra sukurti naudoti: sningant, šąlant ir kitomis oro sąlygomis, kuriomis slidinėsite. Dizaino komandos, produkto vadovai, inžinieriai ir drabužių dizaineriai užtikrina, kad produ