Sniego žygio striukė SH100 X-WARM

37,00 €
SKU: S166271 / 2360077 / 8398572
Pasirinkti spalvą:
  Pasirinkti dydį :
Dydžių vadovas
Parduotuvės
Atsiėmimas parduotuvėje
Nemokamai
Tikrinti

Užsakyti internetu
Pristatymas nuo 5 iki 6 darbo dienų
Produkto privalumai
 1. Sulaiko šilumą
  150 g/m² kamšalas ant kūno korpuso ir 100 g/m² ant rankų. Flisinė nugara.
 2. Nepraleidžia vandens
  Vanden. atspari danga (2 000 mm šmerberų įvertinimas). 100 % neperšlamp. siūlės.
 3. Saugo nuo nepalankių oro sąlygų
  Reg. gobtuvas, rankovės reguliuojamos lipdukais, o striukės apačia sutraukiama
 4. Lengva naudoti
  2 flisinės kišenės su spaustukais, 1 vidinė kišenė ties krūtine
 5. Ekologiškas dizainas
  100 % perdirbtas kamšalas.
Produkto paskirtis
 1. Ar galiu būti tikra, kad striukė bus pakankamai šilta žygiuose žiemą?
  Jūsų striukę sukūrėme žiemos sąlygoms, kai šalta, lyja ir sninga. Pašiltinimas pagamintas iš 150 g/kv. m. kamšalo ties kūno korpusu ir 100 g/kv. m. ant rankų, jis derinamas su flisine nugara (sintetinė medžiaga, kuri pašiltina savo pluošte sulaikydama orą) Po užtrauktuku pridėjome atvartą, neleidžiantį patekti šaltam orui. Striukės apačią galima sutraukti, tad striukė išliks komfortiška net ir tuomet, kai temperatūra nukrenta iki –10 °C.
 2. Kaip mano striukė apsaugo mane nuo oro sąlygų?
  Jūsų striukė sukurta su neperšlampamu išoriniu komponentu, kuris neleidžia prasiskverbti vandeniui ir vėjui. Kad žiemą nesušaltumėte, taip pat turite apsaugoti savo galūnes (galvą, rankas ir pėdas). Neperšlampamas gobtuvas, užsegimo sistemos su lipdukais ties rankovėmis ir aukšta apykaklė neleidžia šalčiui prasiskverbti vidun. Dvi labai šiltos kišenės su minkštu flisiniu audiniu apsaugo jūsų rankas nuo šalčio.
 3. Kaip galiu būti tikra, kad mano striukė yra 100 % atspari vandeniui?
  Jūsų striukę sukūrėme su išorine medžiagos danga, kad ji būtų atspari vandeniui. Matuojame audinio atsparumą vandens stulpelio slėgiui, išreikštą mm (pagal standartą ISO 811). Kuo didesnis slėgis, tuo labiau vandeniui atsparus yra audinys. Medžiaga, kurios atsparumas vandeniui yra 2 000 mm, gali atlaikyti 2 000 mm (šmerberų) vandens srovės slėgį .Sėkmingai atliktas bandymas duše, taikant 60 l vandens/kv. m./h, kuris atitinka maždaug 2 val. trunkantį lietų.
 4. Vanduo dažnai patenka per siūles. Ar mano striukės siūlės yra užklijuotos?
  Jūsų striukė yra atspari vandeniui, nes turi 100 % užklijuotas siūles. Drabužio viduje priklijuotos vandeniui atsparios juostelės užtikrina siūlių nepralaidumą vandeniui, šiose jautriose vietose apribodamos vandens patekimą. Atsparumą vandeniui patikrinome atlikę specialiai sukurtą dušo bandymą, atkuriantį 2 val. trunkančio lietaus sąlygas. Be to, ją išbandėme lauke visomis sąlygomis, kad įsitikintume, jog striukė tinkama jūsų veiklai.
 5. Praktiška striukė su naudingomis detalėmis
  Daug kišenių aksesuarams susidėti (servetėlėms, raktams telefonui ir t. t.) žygio metu. Dvi kišenės su pamušalu ir užspaudžiamu atvartu išorėje bei saugi kišenė su lipduku viduje. Be to, ant krūtinės yra užtraukiama kišenė.
 6. Kaip išsaugoti striukės technines savybes?
  Audinio atsparumas vandeniui yra jo savybė, dėl kurios vanduo nuslysta jo paviršiumi neįsigerdamas. Dėl to audinys nepermirksta ir išlieka lengvas, pralaidus orui ir šiltas. Atsparumo vandeniui savybės audiniui suteikiamos impregnuojant jo paviršių. Per drabužio dėvėjimo ciklą jį būtina pakartotinai impregnuoti (rekomenduotina po kiekvieno skalbimo). Produktų (purškiklių ir skysčių) galima įsigyti mūsų parduotuvėse.
 7. Šaltu oru dėvėti skirta striukė, su kuria patogiai jausitės kasdien.
  Striukė sukurta taip, kad po ja galėtumėte apsivilkti 2 sluoksnį, pvz., flisą arba lengvą pūkinę striukę.
 8. DYDŽIAI IR MODELIAI
  Moteriško kirpimo ir stiliaus. Striukės viduje pakanka vietos, tad galėsite po ja dėvėti šiltą 2 sluoksnį, pvz. flisinį džemperį arba lengvą pūkinę striukę.
 9. Kaip turėčiau apsirengti žygiuodama snieguotu oru?
  Kad žiemą tinkamai apsirengtumėte, nepriklausomai nuo veiklos rekomenduojame laikytis 3 sluoksnių taisyklės: 1 sluoksnis: techninis bazinis sluoksnis pašalins drėgmę, kad oda liktų sausa. 2 sluoksnis: antrasis sluoksnis (flisas, džemperis) sušildys ir pašalins drėgmę. 3 sluoksnis: striukė apsaugos jus nuo lauko sąlygų: lietaus, sniego, vėjo. Rūbai turi būti pralaidūs orui, kad išsklaidytų drėgmę.
 10. Kaip veikia mano gaminiui taikoma garantija?
  Šiam gaminiui suteikiama 2 metų garantiją nuo pirkimo kvite pateiktos datos. Jei gaminiui garantija taikoma, jis keičiamas nemokamai. Garantija taikoma gaminio defektams, išskyrus atsiradusius dėl įprasto nusidėvėjimo bei netinkamo naudojimo.
 11. Palyginamasis gaminio poveikio aplinkai vertinimas
  Gaminio poveikis aplinkai apskaičiuojamas per jo būvio ciklą, atsižvelgiant į įvairius rodiklius. Taikomas bendrasis vertinimas nuo A iki E, padedantis nustatyti mažiausią poveikį aplinkai turinčius gaminius lyginant tos pačios rūšies prekes. „Decathlon“ yra pasiryžusi vadovautis šiuo metodu. Visas mūsų tvarumo iniciatyvas rasite http://developpement-durable.decathlon.com/
Produkto testavimas
 1. Kompozicija
  Kamšalas : 100.0% Poliesteris (PES) Pagrindinė medžiaga : 100.0% Poliesteris (PES) Įsiuvas : 100.0% Poliamidas (PA) Pamušalas : 100.0% Poliesteris (PES) Danga : 100.0% Poliuretanas (PU)
 2. Saugojimo patarimai
  rekomenduojame skalbti striukę užsegus užtrauktuką. prieš palikdami saugoti visuomet įsitikinkite, kad šis vandeniui atsparus drabužis yra visiškai sausas.
 3. Informacija apie produktą
  idealiai tinka sniego žygiams: gobtuvas su pamušalu gerai uždengia, šiltos kišenės ir platus paminkšt. atvartas su užtraukt. padidina temp. 3 °C. Neperšlamp. ir komfortiška, temp. nukritus iki –10° C.
 4. Išbandyta laboratorijoje
  Visi mūsų produktai išbandomi lauke su reprezentatyviais naudotojais ir laboratorijose. Mūsų QUECHUA gaminių techninės savybės ir dizainas nuolatos tobulinami atliekant visapusį ir griežtą dvigubų bandymų procesą. Jūsų atsiliepimais remiamės savo asortime