Photos
Loading

Sniego žygių kelnės 7–15 m. amžiaus berniukams „SH500 X-Warm“, pilkos

27,00 €
SKU: S311795 / 2941704 / 8558354
Pasirinkti spalvą:
  Pasirinkti dydį :
Dydžių vadovas
Parduotuvės
Tikrinti likutį parduotuvėje
Tikrinti

Užsakyti internetu
Pristatymas nuo 4 iki 5 darbo dienų
Produkto privalumai
 1. Sulaiko šilumą
  Nuo vėjo apsaugantis audinys šukuota vidine puse, kad geriau laikytų šilumą.
 2. Atsparumas vandeniui
  Vandenį atstumianti danga: vanduo nubėga paviršiumi neįsigerdamas
 3. Praleidžia orą
  Drėgmę išleidžianti ir greitai džiūstanti medžiaga.
 4. Patvarumas
  Trinčiai liečiantis su natūraliais elementais atspari medžiaga.
 5. Saugo nuo nepalankių oro sąlygų
  Antsiuvas ties čiurna neleidžia sniegui patekti į vidų.
Produkto paskirtis
 1. Kaip žinoti, ar kelnės pakankamai šiltos žygiams žiemą?
  Kelnių vidus yra šukuotas – tai patikrintas būdas išlaikyti šilumą. Principas paprastas: medžiagų audinys suformuotas taip, kad būtų sukurta daugiau tūrio, kuris leistų sulaikyti orą ir natūraliai apsaugotų nuo šalčio. Šis principas veikia visiškai taip pat kaip gyvūnus šildantis kailis ar plunksnos.
 2. Ką reiškia hidrofobinis audinys ir kaip išlaikyti šią savybę?
  Medžiagos hidrofobiškumas – tai savybė, dėl kurios vanduo nuteka nuo paviršiaus ir nesusigeria. Dėl to audinys nepermirksta ir išlieka lengvas bei pralaidus orui. Audinys hidrofobinis savybių įgauna apdorojus išorinį jo paviršių. Šią dangą drabužio dėvėjimo laikotarpiu reikia atnaujinti (rekomenduojame kas kiekvieną skalbimą). Mūsų parduotuvėse galima įsigyti gaminių (purškiamų ar skystų) šiam tikslui.
 3. Kaip šios kelnės apsaugo nuo aplinkos oro sąlygų?
  Žiemą svarbu apsisaugoti tiek nuo drėgmės (sniego, lietaus), tiek nuo vėjo, nes pastarasis gali labai atvėsinti kūną, nesvarbu, judate ar stovite. Šios kelnės turi neperpučiamą ir neperšlampamą išorinį audinį, kuris susitvarko su visomis žiemos sąlygomis. Taip pat pridėjome antsiuvus ties čiurna, kurie neleidžia sniegui patekti į vidų.
 4. Kaip tinkamai apsirengti žygiui per sniegą
  Kad žiemą tinkamai apsirengtumėte, nesvarbu, kokia veikla užsiimate, rekomenduojame laikytis 3 sluoksnių principo: 1 sluoksnis: technologiškai pažangus apatinis sluoksnis, perkeliantis drėgmę nuo kūno, kad oda liktų sausa; 2 sluoksnis: antras sluoksnis (flisas, megztinis) suteikia šilumos ir perkelia drėgmę į išorę; 3 sluoksnis: striukė, apsauganti nuo oro sąlygų: lietaus, sniego, vėjo. Visa apranga turi būti laidi orui, kad būtų galima pašalinti drėgmę.
 5. Ar kelnės atlaikys ilgalaikį reguliarų naudojimą?
  Siekdami patikrinti savo produktų patikimumą, atliekame šiuos testus: atsparumą trynimui ir plėšimams, spalvų atsparumą, atsparumą pakartotiniam skalbimui. Visi šie bandymai atlikti su šiose kelnėse naudojama medžiaga.
 6. Produkto garantijos sąlygos
  Šiam gaminiui suteikiama garantija, kuri galioja 2 metus nuo pirkimo kvite nurodytos datos. Jei gaminiui garantija taikoma, jis taisomas arba keičiamas nemokamai. Garantija taikoma visiems gaminio pažeidimams, išskyrus tuos, kurie atsirado dėl įprastinio susidėvėjimo ar netinkamo naudojimo.
 7. Kas yra produktų poveikis aplinkai ir kaip jį palyginti?
  Gaminio poveikis aplinkai apskaičiuojamas per visą jo būvio ciklą remiantis įvairiais rodikliais. Vertinimas A–E balais padės lengviau atskirti mažiausiai aplinkai kenksmingus gaminius, palyginti juos su kitais tos pačios kategorijos gaminiais. „Decathlon“ aktyviai taiko šį vertinimo būdą. Visas mūsų tvarios plėtros iniciatyvas rasite čia: http://developpement-durable.decathlon.com/
Produkto testavimas
 1. Kompozicija
  Pagrindinė medžiaga : 50.0% Poliesteris (PES), Pagrindinė medžiaga : 43.0% Poliamidas (PA), Pagrindinė medžiaga : 7.0% Elastanas Kišenė : 100.0% Poliesteris (PES)
 2. Informacija apie produktą
  Šios šiltos kelnės, vandenį atstumiančia ir nuo vėjo apsauganti medžiaga – idealus sprendimas žygiui ant bet kokio sniego tipo. Dėl tamprios medžiagos kelnės itin patogios.
 3. Išbandyta laboratorijoje
  mūsų dizainerių komanda įsikūrusi Monblano papėdėje, Aukštutinėje Savojoje (Prancūzija). Visais metų laikais kuriame gražius, paprastus ir technologiškai pažangius gaminius. Tada gaminiai visokeriopai išbandomi realiomis naudojimo sąlygomis, nes esame įsi