Photos
Loading

Šortai berniukams "100"

3,70 €
SKU: S303750 / 2600328 / 8516247
Pasirinkti spalvą:
  Pasirinkti dydį :
Dydžių vadovas
Parduotuvės
Atsiėmimas parduotuvėje
Rezervuoti

Užsakyti internetu
Pristatymas nuo 5 iki 6 darbo dienų
Produkto privalumai
 1. Drėgmės kontrolė
  Medvilnė sugeria drėgmę ir lėtai džiūsta
 2. Minkštumas
  Gryna medvilnė užtikrina minkštumą
 3. Minkštumas
  100 % medvilnė, užtikrintas minkštumas
Produkto paskirtis
 1. 30 % perdirbtos medvilnės
  Pirmiausia, mūsų tiekėjas surenka visą perteklinį medvilnės audinį, kuris lieka po gamybos, ir jis yra paverčiamas į plaušą. Tuomet jis įsukamas į siūlą, kurio 30 % pagaminama iš šio perdirbto plaušo O iš šio siūlo gaminamas šiuose šviesiai pilkuose šortuose naudojamas audinys.
 2. Sportiniai drabužiai, skirti 6–14 m. amžiaus vaikams ir paaugliams 172 cm berniukams, 166 cm mergaitėms
  Mūsų produktų asortimentas skirtas vaikų treniruotėms sporto salėse bei fizinio lavinimo pamokoms. Pagal Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) rekomendacijas vaikas sportinei veiklai turėtų skirti bent po 60 minučių per dieną Sporto nauda vaikų ir paauglių ugdymui ir protinei bei fizinei gerovei yra moksliškai įrodyta: sportas ugdo motorinius įgūdžius ir judrumą, skatina pasitikėjimą savimi ir socialinę integraciją.
 3. Ką turime galvoje kalbėdami apie ugdomąją fizinę ir sportinę veiklą?
  Fizinio lavinimo pamokos ir sporto treniruotės suteikia vaikams galimybę išlieti energiją ir išbandyti visas fizines veiklas:šokinėjimą, pusiausvyros laikymą, įvairių judesių kombinacijas ir triukus. Tokie pratimai dažniausiai atliekami fizinio lavinimo pamokose, bet gali būti praktikuojami ir užklasinėje veikloje.
 4. Sporto džiaugsmai:
  Sportas atneša daug naudos tiek vaikams, tiek paaugliams – nuo judėjimo iki linksmybių ir bendravimo su draugais, ir tuo pačiu moko sutarti su kitais žmonėmis!
 5. „Domyos“ produktų kūrimo procesas
  Mūsų dizaino komandos dirbdamos siekia vieno tikslo: suteikti tobulą prakaito garinimo, šilumos ir tamprumo balansą, atsižvelgiant į vaikų ir paauglių poreikius. Vaikai galės išsirinkti visą sportinių drabužių komplektą: marškinėlius trumpom rankovėm ir be rankovių, tampres, kelnes, šortus, sportinį megztinį ar švarkelį.
 6. Raskite savo vaikui ar paaugliui idealų dydį
  6–14 m. amžiaus vaikams skirtų mūsų produktų dydžiai keičiasi! Etiketėje nurodome tiek amžiaus intervalą, tiek vaiko ūgį. Žinome, kad to paties amžiaus vaikų ūgis gali labai skirtis. Išmatuokite vaiko ūgį, kad žinotumėte, kuris modelis jam tiks Taip pat siūlome papildomą dydį 14–15 metų vaikams: iki 172 cm ūgio berniukams ir iki 166 cm ūgio mergaitėms
 7. Ar žinojote?
  Savo gaminius nuolat išbandome ir keičiame atsižvelgdami į klientų atsiliepimus.
Produkto testavimas
 1. Kompozicija
  Pagrindinė medžiaga : 100.0% Medvilnė
 2. Informacija apie produktą
  Paprasčiausi, patogiausi šortai. Paprastas sukirpimas nevaržo judesių. Tampri liemens juosta.Gale įsiūta kišenė.
 3. Išbandyta laboratorijoje
  Bandymus reguliariai atlieka nepriklausoma laboratorija. Jie suteikia mums galimybę užtikrinti, kad būtų visuomet laikomasi mūsų kokybės standartų. Norint įsitikinti, kad šis drabužis išsaugo formą ir spalvą, jis buvo patikrintas atliekant skalbimo ir dži