Photos
Loading

šortai šiuolaikiniams šokiams

3,70 €
SKU: S8349 / 1783057 / 8296848
Pasirinkti spalvą:
  Pasirinkti dydį :
Dydžių vadovas
Parduotuvės
Tikrinti likutį parduotuvėje
Tikrinti

Užsakyti internetu
Pristatymas nuo 5 iki 6 darbo dienų
Produkto privalumai
 1. Tampri medžiaga
  Visiškai judesių nevaržantis audinys.
 2. Minkštumas
  Patogesnis švelnus audinys.
 3. Tampri medžiaga
  Audinys, užtikrinantis visišką judėjimo laisvę.
 4. Stretch
  Fabric ensuring complete freedom of movement.
Produkto paskirtis
 1. Ką dėvėti su šortais
  Šie šortai trumpi ir priglundantys prie kūno, juos galima dėvėti su besiūlėmis tamprėmis ar juodomis pėdkelnėmis be pėdučių. Papildykite savo aprangą orą praleidžiančia sportine liemenėle, ant jos galite užsivilkti ir laisvus marškinėlius!
 2. Kaip pasirinkti šiuolaikinių ar gatvės šokių stilių
  Šiuolaikinio šokio apranga yra gerokai laisvesnė nei baleto, kurio aprangą dažniausiai nulemia mokytojo nuomonė. Turite jaustis patogiai ir galėti laisvai judėti. Puikiai tinka aprangos deriniai: laisvos kelnės ir aptempta palaidinė arba aptemptos kelnės ir laisva palaidinė. Taip pat galite sluoksniuoti rūbus, kad pakeistumėte išvaizdą (marškinėlius derinti su berankoviais marškinėliais arba marškinėlius su rankovėmis su trumpais marškinėliais)!
Produkto testavimas
 1. Kompozicija
  Pagrindinė medžiaga : 92.0% Medvilnė, Pagrindinė medžiaga : 8.0% Elastanas
 2. Patvirtinta
  Mūsų bandymų inžinierė Inès atliko produktų bandymus su profesionaliais šokėjais ir mėgėjais. Jie dėvėjo mūsų gaminius pamokų metu ir papasakojo savo potyrius – tiek gerus, tiek blogus. Tai padėjo mums išsiaiškinti savo stipriąsias puses ir tobulėti, sten
 3. Informacija apie produktą
  Ieškote šortų, kurie paryškina šokio žingsnelius? Su plačia liemens juosta, kurią lengva užlenkti, – šie šortai puikiai tinka šokių pamokoms. Trumpi šortai – maksimalus patogumas.
 4. Išbandyta laboratorijoje
  Šis gaminys buvo patikrintas atliekant skalbimo ir džiovinimo bandymus norint įsitikinti, kad jis išsaugo formą ir spalvą.Šiuos bandymus reguliariai atlieka nepriklausoma laboratorija siekiant užtikrinti nuolatinį mūsų kokybės reikalavimų laikymąsi.