Photos
Loading

Sportinis džemperis berniukams "100"

4,60 €
SKU: S303894 / 2744072 / 8543261
Pasirinkti spalvą:
  Pasirinkti dydį :
Dydžių vadovas
Parduotuvės
Check availability
Tikrinti

Užsakyti internetu
Pristatymas nuo 4 iki 5 darbo dienų
Produkto privalumai -
 1. Drėgmės kontrolė
  Medvilnė sulaiko drėgmę, o poliesteris ją išgarina.
 2. Sulaiko šilumą
  Prancūziškas kilpinis audinys puikiai apsaugo nuo šaltuko.
 3. Tampri medžiaga
  Audinyje yra elastano, todėl galite judėti tikrai nevaržomai.
 4. Minkštumas
  Viduje ‒ itin švelni pūkuota medžiaga.
Produkto paskirtis
 1. Mūsų gimnastikos rūbai skirti 6‒14 metų vaikams ir paaugliams. Iki 172 cm ūgio berniukams ir 166 cm ūgio mergaitėms.
  Mūsų asortimentas skirtas vaikų sportui patalpose arba fizinio lavinimo pamokoms. Pasaulio sveikatos organizacija vaikams pataria judėti bent 60 minučių per dieną.Sportinės veiklos vaidmuo ir nauda vaiko fiziniam ir psichiniam vystymuisi bei gerovei jau įrodyta:ji lavina motorinius įgūdžius, judrumą, pasitikėjimą savimi ir skatina socialinę įtrauktį.
 2. Kas yra fizinis lavinimas?
  Fizinio lavinimo pamokos ir sporto treniruotės suteikia vaikams galimybę išlieti energiją ir išbandyti visas fizines veiklas:šuoliukus, pusiausvyros palaikymą, judesių ir triukų seką.Fiziniu lavinimu vaikai dažniausiai užsiima mokykloje, tačiau tam laiko galima skirti ir laisvalaikiu ar įvairiuose būreliuose.
 3. Judėti smagu:
  Judėkite, linksminkitės ir mėgaukitės žaidimu su draugais, mokydamiesi bendruomeniškumo. Mokomoji gimnastika tai visiems prieinama disciplina, turinti daugybę privalumų, kuriais džiaugsitės tiek jūs, kiek jūsų mažylis ar jau paaugęs vaikas.
 4. „Domyos“ gaminių dizaino procesas:
  Mūsų dizaino komandos dirbdamos siekia vieno tikslo: puikiai suderinti prakaito išgarinimą užtikrinančias savybes, šiltumą ir tamprumą, atsižvelgiant į sportuojančių vaikų poreikius.Vaikai galės išsirinkti visą sportinių drabužių komplektą:trumparankovius marškinėlius, marškinėlius be rankovių, tampres, kelnes, šortus, sportinį megztinį ar švarkelį.
 5. Kaip pasirinkti tinkamą dydį?
  Pakeitėme 6‒14 metų vaikams skirtų drabužių dydžių žymėjimą.Dabar žymime ir amžiaus intervalą, ir ūgį.Žinome, kad to paties amžiaus vaikų ūgis gali labai skirtis.Išmatuokite vaiko ūgį, kad įsitikintumėte, kuris modelis jam tiks. Taip pat siūlome papildomą dydį 14–15 metų vaikams:iki 172 cm ūgio berniukams ir iki 166 cm ūgio mergaitėms.
 6. Ar žinojote?
  Savo gaminius nuolat išbandome ir keičiame atsižvelgdami į klientų atsiliepimus.
Produkto testavimas
 1. Kompozicija
  Pagrindinė medžiaga : 57.0% Medvilnė, Pagrindinė medžiaga : 38.0% Poliesteris (PES), Pagrindinė medžiaga : 5.0% Elastanas
 2. Informacija apie produktą
  Paprastas džemperis neleis sušalti prieš treniruotę, treniruotės metu ar po jos.Be gobtuvo.
 3. Išbandyta laboratorijoje
  Bandymus reguliariai atlieka nepriklausoma laboratorija. Jie suteikia mums galimybę užtikrinti, kad būtų visuomet laikomasi mūsų kokybės standartų. Norint įsitikinti, kad drabužis išsaugo formą ir spalvą, jis buvo patikrintas atliekant skalbimo ir džiovin