Photos
Loading
Paskutiniai vienetai

SUAUGUSIŲJŲ „XC S BOOTS 900“ klasikiniai lygumų slidinėjimo batai

Regular Price: 160,00 € -19%

130,00 €

SKU: S306016 / 2699830 / 8547892
Pasirinkti spalvą:
  Pasirinkti dydį :
Dydžių vadovas

Užsakyti internetu
Pristatymas nuo 5 iki 6 darbo dienų
Produkto privalumai -
 1. Galia
  Anglies pluoštu sutvirtinti kulnai geram stabilumui ir varomajai jėgai.
 2. Stabilumas
  Žemas padas + aukšto lygio plastikas = puikus slidžių ir sniego kontaktas
 3. Lengvumas
  Anglies pluošto įdėklas sumažina bato svorį (450 g, kai batas 43 dydžio)
 4. Tikslumas
  Prigludusio dizaino, kad užtikrintų didesnį tikslumą ir slidžių valdymą.
 5. Sulaiko šilumą
  „Thinsulate“ izoliacija ir raištelių uždangalas.
 6. Suderinamumas
  Tinka su standartiniais fiksatoriais: NNN, PROLINK ir TURNAMIC.
Produkto paskirtis
 1. 1. Klasikiniai batai
  Batai paprastai turi žemą aulą su lanksčiu padu, kad pėda lengvai lankstytųsi ir galėtumėte džiaugtis puikia judėjimo laisve
 2. 2. Mano įgūdžiams ir poreikiams pritaikyti batai.
  Batus rinkitės pagal savo įgūdžius. Dėvėdami pernelyg paprastus batus negalėsite daug tobulėti, o pasirinkę pernelyg techniškus nuslopinsite pojūčius ir malonumą, nes tokie batai pasižymi mažesne techninių netobulumų tolerancija. Pradedantieji, susitelkite į patogumą ir šilumą. Pažengę, rinkitės geriausią patogumo ir judėjimo laisvės kompromisą. Patyrę, rinkitės tvirtus, lengvus batus su anglies pluoštu.
 3. 3. Su „900“ batais pralenksite patys save!
  Intensyviai slidinėjate lygumose, įvaldėte techniškus judesius. Jums lygumų slidinėjimas yra kardio treniruotė ir būdas pralenkti patį save, galbūt net svarstote dalyvauti būsimose vietos lenktynėse? Metas išbandyti „900“ batus, mūsų aukšto lygio klasikinius batus, kurie stums jus pirmyn! Pergalė vos už vieno pasistūmėjimo!
 4. TECHNINIAI PRIVALUMAI
  Kulnas su anglies pluoštu stabilizuoja galinę pėdos dalį. Anglies pluoštas po vidpadžiu užtikrina optimalų, energingesnį stūmimąsi į priekį. Žemas padas optimizuoja slidžių kontaktą su sniegu, kad posūkiai būtų galingesni.
Produkto testavimas
 1. Kompozicija
  Viršus : 90.0% Polivinilchloridas (PVC) be ftalatų, Viršus : 5.0% Termoplastinis poliuretanas (TPU), Viršus : 5.0% Anglis Išorinis padas : 90.0% Termoplastinis poliuretanas (TPU), Išorinis padas : 10.0% Metalinis pluoštas (MTF) Pamušalas ir kojinė : 100.0
 2. Saugojimo patarimai
  Išimkite vidpadžius ir plačiai atidarykite batus, kad jie galėtų išdžiūti. Batams visiškai išdžiūvus, įdėkite vidpadžius atgal į batus, juos laikykite uždarytame apsauginiame maišelyje.
 3. Produkto apribojimai
  Tinka su standartiniais fiksatoriais: NNN, PROLINK ir TURNAMIC.
 4. Informacija apie produktą
  Batų „900“ dizainas ir aukšto lygio medžiagos užtikrina jų techniškumą, lengvumą ir tvirtumą, kad lengvai judėtumėte pirmyn.
 5. Išbandyta laboratorijoje
  Visus mūsų gaminius realiomis sąlygomis išbando mūsų profesionalių bandytojų komanda: instruktoriai ir treneriai bei lygumų slidininkai mėgėjai. Mūsų batams taip pat atliekami laboratoriniai bandymai (lankstumo, nusidėvėjimo, šiluminės apsaugos, vandens p