Photos
Loading

Tamprės be pėdų mergaitėms – rožinės

7,00 €
SKU: S182174 / 2515058 / 8490228
Pasirinkti spalvą:
  Pasirinkti dydį :
Dydžių vadovas
Parduotuvės
Tikrinti likutį parduotuvėje
Tikrinti

Užsakyti internetu
Pristatymas nuo 5 iki 6 darbo dienų
Produkto privalumai
 1. Tampri medžiaga
  Kirpimas ir audinys puikiai tinka judesiams atlikti.
 2. Patvarumas
  Sutvirtinta plati juosmens juosta ir tarpukojis.
 3. Minkštumas
  Įsiuvas su medvilnės pamušalu užtikrina papildomą patogumą
Produkto paskirtis
 1. Kaip pasirinkti baleto aprangą
  Šokių mokytojai paprastai rekomenduoja arba reikalauja tradicinės baleto aprangos. Paprastai jos dėvimos be apatinių drabužių. Glaustinukės ir tamprių derinys laiko rūbus ir neleidžia jiems judėti atliekant bet kokius judesius. Ideali šokėjų apranga yra: glaustinukė, tamprės, pusiniai puantai. Tam, kad prieš ir po pamokos raumenys išliktų sušilę, taip pat rekomenduojame dėvėti palaidinę.
 2. Kodėl rinktis tampres šokiams?
  Šios šokiams skirtos tamprės dėl savo techninių savybių ir kokybės užtikrina optimalų patogumą. Jos pabrėžia visus kojų judesius. Medvilninis įsiuvas ir sutvirtintos pėdos užtikrina ilgaamžiškumą. Jos tinka repeticijoms ir pasirodymams scenoje.
 3. Kaip pasirinkti tampres šokiams
  Mūsų šokiams skirtų prekių grupėje rasite įvairių tipų tamprių. Paprasčiausios yra tamprės su pėdomis. Taip pat rasite ir atviras tampres (be pėdų), naudojamų balete, šiuolaikiniuose šokiuose ir gimnastikoje. Taip pat siūlome ir atsegamas tampres, kurias repeticijų metu galima lengvai atsisegti ir nusiimti ar užsidėti. Jos puikiai tinka treniruojantis pratimus ant pirštų galų, kadangi repeticijų metu saugo pirštus.
Produkto testavimas
 1. Kompozicija
  Pagrindinė medžiaga : 89.0% Poliamidas (PA), Pagrindinė medžiaga : 11.0% Elastanas Įsiuvas : 82.0% Medvilnė, Įsiuvas : 18.0% Poliamidas (PA)
 2. Patvirtinta
  Inès, our test engineer, has worked with professional and amateur dancers to test our products. They wore our products during lessons and told us what they thought - both good and bad. We were able to keep what worked and tweak what didn't to better addre
 3. Informacija apie produktą
  Pusiau matinio audinio tamprės. Sutvirtintas tarpkojis ir dvigubo medvilnės pamušalo įsiuvas pailgina naudojimo laiką bei didina patogumą.
 4. Išbandyta laboratorijoje
  Siekiant užtikrinti, kad gaminys išlaikys spalvą ir formą, su juo buvo atlikti skalbimo ir džiovinimo bandymai. Norint užtikrinti nuolatinį mūsų kokybės reikalavimų laikymąsi, šiuos bandymus reguliariai atlieka nepriklausoma laboratorija.