Photos
Loading

Tamprės mergaitėms "100"

4,60 €
SKU: S303646 / 2602584 / 8516618
Pasirinkti spalvą:
  Pasirinkti dydį :
Dydžių vadovas
Parduotuvės
Atsiėmimas parduotuvėje
Nemokamai
Galima įsigyti per 2 val Rezervuoti

Užsakyti internetu
Pristatymas nuo 4 iki 5 darbo dienų
Produkto privalumai
 1. Drėgmės kontrolė
  Audinyje daug medvilnės, kuri sulaiko drėgmę ir lėtai džiūsta.
 2. Tampri medžiaga
  Sudėtyje yra elastano – patogu ir nevaržo judesių.
 3. Minkštumas
  Audinys švelnus, nes sudėtyje daug medvilnės.
Produkto paskirtis
 1. Mūsų gimnastikos rūbai skirti 6‒14 metų vaikams ir paaugliams. Iki 172 cm ūgio berniukams ir 166 cm ūgio mergaitėms.
  Mūsų drabužių linija skirta sportuoti uždarose patalpose arba per kūno kultūros pamokas mokykloje. Pasaulio sveikatos organizacija vaikams pataria judėti bent 60 minučių per dieną. Jau įrodyta, kad fizinė veikla ypač svarbi vaikų ir paauglių raidai, psichologinei bei fizinei gerovei:ji padeda lavinti motorinius įgūdžius, vikrumą, ugdo pasitikėjimą savimi ir skatina socialinį įtrauktį.
 2. Kas yra fizinis lavinimas?
  Fizinio lavinimo pamokos ir sporto treniruotės suteikia vaikams galimybę išlieti energiją ir išbandyti visas fizines veiklas:šokinėti, mokytis išlaikyti pusiausvyrą, atlikti įvairius judesius ir triukus.Jo dažniausiai mokoma mokykloje, bet papildomai galima užsiimti ir laisvalaikiu sporto klube.
 3. Sporto džiaugsmai:
  Judėkite ir linksminkitės su draugais, laikydamiesi iš anksto nustatytų taisyklių. Sportuoti gali visi. Tai labai naudinga tiek jums, tiek jūsų vaikams!
 4. „Domyos“ gaminių kūrimo procesas:
  Mūsų dizaino komandos dirbdamos siekia vieno tikslo:puikiai suderinti prakaito išgarinimą užtikrinančias savybes, šiltumą ir tamprumą, atsižvelgiant į sportuojančių vaikų bei paauglių poreikius.Vaikai galės išsirinkti visą sportinių drabužių komplektą:Trumparankovius marškinėlius, berankovius marškinėlius, tampres, kelnes, šortus, sportinį megztinį ar švarkelį.
 5. Raskite vaikams ar paaugliams tinkamiausią dydį.
  Patobulinome drabužių, skirtų 6‒14 metų vaikams, žymėjimą!Dabar gaminių etiketėse nurodome ir amžiaus grupę, ir ūgį.Žinome, kad to paties amžiaus vaikų ūgis gali labai skirtis.Išmatuokite vaiko ūgį, kad įsitikintumėte, kuris modelis jam tiks. Taip pat siūlome papildomą dydį 14–15 metų vaikams:iki 172 cm ūgio berniukams ir iki 166 cm ūgio mergaitėms.
 6. Ar žinojote?
  Savo gaminius nuolat išbandome ir keičiame atsižvelgdami į klientų atsiliepimus.
Produkto testavimas
 1. Kompozicija
  Pagrindinė medžiaga : 92.0% Medvilnė, Pagrindinė medžiaga : 8.0% Elastanas
 2. Informacija apie produktą
  Paprastos treniruočių tamprės:labai lanksčios ir patogios, dėl elastano gerai prisitaiko prie visų jūsų judesių.Aptemptos.Iki kulkšnies.
 3. Išbandyta laboratorijoje
  Mūsų gaminius nuolat tikrina nepriklausoma laboratorija, todėl neabejojame, kad jie atitinka „Decathlon“ kokybės standartus.Norėjome patikrinti, ar šis drabužis laikui bėgant neišsitampys ir neišbluks, todėl jis buvo išbandytas skalbiant bei džiovinant.