Photos
Loading

TRIVIETĖ PALAPINĖ „MH100“

37,00 €
SKU: S308317 / 2758193 / 8553542
Pasirinkti spalvą:

  Dydis : nėra dydžio
Dydžių vadovas
Parduotuvės
Tikrinti likutį parduotuvėje
Tikrinti

Užsakyti internetu
Pristatymas nuo 5 iki 6 darbo dienų
Produkto privalumai
 1. Lengva surinkti ir išardyti
  Stovi be atramų. Paprasta pastatyti su lankais.
 2. Talpa
  210X195 cm mieg. erdvė. (3x65 cm mieg. vietos) Didž. naudingas aukštis:125 cm.
 3. Lengva transportuoti
  Dėklo dydis: 59 cm x 19 cm x 19 cm / 20 l. Svoris: 3,4 kg
 4. Palaiko vėsą
  Su uždangalu ir vėdinimo liuku galinėje dalyje. Nėra technologijos „Fresh“.
 5. Tamsa
  Nėra technologijos „Black“.
 6. Patvarumas
  Atspari vėjui iki 50 km/val. (6 balų jėga): patikrinta vėjo tunelyje ant disko.
 7. Nepraleidžia vandens
  Išbandyta 200 mm vand./val./kv.m kiekiu (atitinka tropinį lietų) ir real. sąl.
 8. Waterproof
  Water column (Schmerber): Flysheet > 2000 mm. Groundsheet > 5000 mm.
Produkto paskirtis
 1. Pastatymas/suvyniojimas
  Klasikinė kupolo konstrukcija: išskleiskite lankus, o tada pritvirtinkite uždangalą. Norėdami suvynioti, atlikite tuos pačius veiksmus atvirkštine seka. Esant vėjuotam orui, palapinę pritvirtinkite lynais ir kuoliukais.
 2. Čiužinių tinkamumas
  Palapinę rekomenduojame naudoti su savaime prisipučiančiu ar žygio kilimėliu, kurio plotis ne daugiau kaip 65 cm. Kad nesumažėtų palapinės naudingas plotas ir nesusidarytų per daug kondensato, palapinėje nerekomenduojame naudoti čiužinių, storesnių nei 6 cm.
 3. Vėdinimas
  1 liukas viršutinėje galinėje dalyje. Šoniniai kuoliukai turėtų būti įtvirtinti taip, kad tarp uždangalo ir žemės liktų pakankami tarpai per visą palapinės perimetrą. Tarp miegamosios erdvės ir uždangalo cirkuliuojantis oras mažina kondensaciją.
 4. Atsparumas vandeniui
  Visos „Quechua“ palapinės išbandomos laboratorijoje (visa palapinė 4 valandas 200 l/kv. m/val. vandens kiekiu) ir lauko sąlygomis. (2 000 mm išorinis poliesterio uždangalas su PU danga, 120 g/kv. m polietileno patiesalas, visos siūlės sandarintos termiškai priklijuota juosta). Po poliesterio uždangalu esanti orui laidi danga apsaugo nuo drėgmės, kuri dėl kondensacijos susidaro po uždangalu.
 5. Atsparumas vėjui
  Visos palapinės išbandomos vėjo tunelyje ant specialaus besisukančio disko, kad būtų patikrinti visi palapinės šonai. Tinkamai pastatyta palapinė sutvirtinus visomis virvėmis atlaiko pažeminį vėją iki 40 km/h (5 balų jėga).
 6. Mažesnis poveikis aplinkai: kodėl gaminys pilkos spalvos?
  Dažant audinius sunaudojama daug vandens ir taip pat sukuriama daug nešvaraus vandens nuotėkų. Norėdami sumažinti šį poveikį aplinkai, dažome tik kas antrą audinio siūlą (technika „Bi-ton“), taip sumažindami sunaudojamo ir užteršiamo vandens kiekį. Todėl gaminys pilkos spalvos.
 7. Garantija / Aptarnavimas įsigijus
  Kaip dizaineriai ir žygeiviai, dievinantys gamtą, rūpinamės gaminamų produktų ilgaamžiškumu, todėl visos mūsų palapinės ir pavėsinės pagamintos taip, kad jas būtų galima sutaisyti. Atsarginių dalių ir lankų remonto rinkinių galima įsigyti „Decathlon“ dirbtuvėse arba mūsų svetainėje adresu: https://support.decathlon.fr/camping-bivouac-tp_20718 Iškilus problemų, atneškite savo palapinę į artimiausią „Decathlon“ parduotuvę.
 8. Pakuotėje yra:
  - 1 pagrindinė dalis - 1 vandeniui atsparus uždangalas - 2 lankai - 8 kuoliukai - 4 lynai - 1 dėklas
Produkto testavimas
 1. Kompozicija
  Pagrindinė medžiaga : 75.0% Poliesteris (PES), Pagrindinė medžiaga : 25.0% Polietilenas (PE) Stulpelis : 100.0% Stiklo pluoštas (FG)
 2. Saugojimo patarimai
  Laikymas: panaudoję ar po valymo palapinės nedėkite į laikymo vietą gerai neišdžiovinę, kad neatsirastų nemalonaus kvapo ir pelėsio.
 3. Produkto apribojimai
  Miegojimo plotis: maks. 65 cm žmogui.
 4. Informacija apie produktą
  Nebrangi palapinė, atlaikiusi patvarumo ir atsparumo vandeniui bandymus. Palapinės kupolas stovi be atramų, o tai reiškia, kad jį galite perkelti į pasirinktą vietą.
 5. Išbandyta laboratorijoje
  Būtent Prancūzijoje, Monblano papėdėje, mūsų komandos sugalvoja, kuria ir modeliuoja „Quechua“ gaminius. Gaminius išbandome lauko sąlygomis su kitais žygeiviais, kad įsitikintume produktų patogumu ir patvarumu. Nuo Bretanės iki Korsikos – keliaujame po ku