Photos
Loading

Vaik. neperšlampama žygio striukė MH150 (2 - 6 m. vaikams), pilka

Regular Price: 12,00 € -17%

10,00 €

mergaitėms nuo vėjo ir lietaus apsaugoti žygio metu.

Daugiau informacijos
SKU: S305203 / 2669011 / 8530061
Pasirinkti spalvą:
  Pasirinkti dydį :
Dydžių vadovas
Parduotuvės
Atsiėmimas parduotuvėje
Nemokamai
Jeigu bus parduotuvėje, paruošime per 2 val. Tikrinti

Užsakyti internetu
Pristatymas nuo 4 iki 5 darbo dienų
Produkto privalumai mergaitėms nuo vėjo ir lietaus apsaugoti žygio metu.
 1. Nepraleidžia vandens
  2 val. vandeniui atspari danga (2 000 mm). Neperšlampamos pagrindinės siūlės.
 2. Kompaktiškumas
  Susivynioja į savo kišenę, todėl patogu neštis kuprinėje!
 3. Praleidžia orą
  Hidrofilinė danga (RET=12): mažina kondensaciją drabužio viduje.
 4. Lengvumas
  3 -4 m. dydžio sveria tik 111 g!
Produkto paskirtis
 1. Komponentų atsparumo vandeniui savybės
  Su gaminiu atliktas lietaus testas, laikant jį 2 valandas po 60 l/kv.m/val. vandens srove. Bandymas atkartoja vidutines sąlygas liūties kalnuose metu. Medžiaga, kurios atsparumas vandeniui yra 2000 mm, atspari slėgiui, kurį sudaro 2000 mm vandens (tai atitinka apie 2 val. trukmės liūtį). Atsparumas vandeniui matuojamas Schmerber vienetais (pvz.: 2 000 šmerberų).
 2. Dalių pralaidumas orui
  Norėdami nustatyti, ar audinys yra laidus orui, matuojame jo garavimo varžą arba RET (pagal standartą ISO 11092). Kuo mažesnė audinio varža, tuo daugiau vandens garų išgarinama fizinės veiklos metu ir tuo geriau audinys praleidžia orą. Pavyzdžiui: RET < 9 = itin orui pralaidus audinys / 920 = mažas arba beveik jokio pralaidumo orui.
 3. Praktinė informacija
  Galima laikyti maišelyje. Pagrindinis susegimas užtrauktuku, gobtuvas, elastiniai rankogaliai ir juosmuo
 4. Komponentų ilgaamžiškumas
  Susidėvėjimo ir atsparumo trinčiai bandymas: laboratorijoje atliekamais testais tikriname, pavyzdžiui, ar flisas nesipūkuoja. Spalvų atsparumo bandymai: tikrinamas spalvų atsparumas, kad įsitikintume, jog skysčiai neišblukina spalvų. Senėjimo testas: dažnas skalbimas neturi kenkti audiniui, jo funkcinėms savybėms, storiui ar išvaizdai.
 5. Priežiūra
  1. Skalbkite skalbyklėje (30–40 °C): užsekite kontakt. juostas, naudokite švelnų skalbiklį. Striukes ir kelnes skalbkite išvirkščias. Atlaisvinkite dirželius ir gumas. 2. Dėdami drabužį į skalbyklę jo per daug nesulankstykite, nes: taip galite jį sugadinti. 3. Kartu neskalbkite skirtingų stilių ir spalvų drabužių. 4. Nenaudokite baliklio. 5. Pasirinkite ilgo skalavimo ir švelnaus džiovinimo ciklą. 6. Džiovinkite pakabinę arba džiovyklėje (žemoje temp., trumpu ciklu). Daugiau informacijos: htt
 6. Palyginamasis gaminių poveikio aplinkai vertinimas
  Gaminio poveikis aplinkai apskaičiuojamas per visą jo naudojimo laiką remiantis įvairiais rodikliais. Priskiriamas bendras ABCDE balas, kad galėtumėte lengviau išskirti mažiausiai aplinkai kenksmingus produktus lygindami tos pačios rūšies prekes (marškinėlius, kelnes, kuprines ir kt.). „Decathlon“ aktyviai palaiko šią aplinkosauginio vertinimo iniciatyvą. Daugiau informacijos: http://sustainability.decathlon.com/
Produkto testavimas
 1. Kompozicija
  Pagrindinė medžiaga : 100.0% Poliesteris (PES) Danga : 100.0% Poliuretanas (PU)
 2. Patvirtinta
  Mūsų jaunųjų bandytojų komandų, įsikūrusių Monblano papėdėje bei Tyrimų ir plėtros laboratorijos, atsakingos už geriausių medžiagų parinkimą.
 3. Saugojimo patarimai
  Laikykite sulankstytą švarioje ir sausoje vietoje.
 4. Produkto apribojimai
  Laikyti atokiau nuo šilumos šaltinių.
 5. Informacija apie produktą
  Ši mergaitėms skirta neperšlampama žygio striukė saugos jūsų vaiką nuo lietaus ir stilingai lydės visų žygių metu! Praktiška, nes galima gražiai sulankstyti ir sudėti į maišelį kuprinėje.
 6. Išbandyta laboratorijoje
  Mūsų dizainerių komanda įsikūrusi Monblano papėdėje, Aukštutinėje Savojoje (Prancūzija). Visus metus kuriame gražius, paprastus ir technologiškai pažangius gaminius. Tada juos nuodugniai išbandome realiomis naudojimo sąlygomis, nes esame įsitikinę, kad ta