VAIK. SLIDINĖJIMO KELNĖS PNF 900

46,00 €
SKU: S306109 / 2698738 / 8548081
Pasirinkti spalvą:
  Pasirinkti dydį :
Dydžių vadovas
Parduotuvės
Tikrinti likutį parduotuvėje
Tikrinti

Užsakyti internetu
Pristatymas nuo 5 iki 6 darbo dienų
Produkto privalumai
 1. Sulaiko šilumą
  100 g/kv. m kamšalas. Šiltas, švelnus šukuoto trikotažo pamušalas.
 2. Nepraleidžia vandens
  PUIKUS: 8 000 mm membrana, visos klijuotos siūlės Antbačiai
 3. Galima pritaikyti
  Reguliuojamas klešnių ilgis ir juosmuo. Reguliuojamos, nuimamos petnešos.
 4. Praleidžia orą
  Pralaidi orui membrana pašalina prakaitą.
 5. Kišenės
  2 saugios šoninės kišenės.
 6. Patvarumas
  Sutvirtinimai klešnių apačioje (apsaugo nuo slidžių).
 7. Lengva pritaikyti
  Ant pamušalo esančioje etiketėje galite užrašyti vaiko vardą.
Produkto paskirtis
 1. „Pull 'n Fit‟ dizainas
  Naudojant PULL'N FIT technologiją, lengva tiksliai reguliuoti slidinėjimo kelnių klešnių ilgį, kad prisitaikytų prie vaiko kūno. Su PULL'N FIT sistema kelnės nebebus per trumpos arba per ilgos! Tiesiog užtraukite užtrauktukus, kad jas patrumpintumėte!
 2. Šilumos izoliacija ‒ kamšalas
  Šilumos izoliacija užtikrina tinkamą šilumos lygį mažyliams ‒ jie nekaista ir nešąla. Drabužis prisitaiko prie kūno judesių ir aplinkos sąlygų. „Wed'ze“ drabužiuose izoliacijai naudojamas pašiltinimas, kad juos dėvintiems nebūtų šalta. Šis sintetinis kamšalas, kuriame yra poliesterio, sulaiko daugiau ar mažiau oro, atsižvelgiant į pluošto storį. Kuo storesnis kamšalas, tuo daugiau oro ir šilumos jis sulaiko.
 3. Membrana
  Tai labai plonas apsauginis sluoksnis, dengiantis vidinę išorinio audinio pusę. Ši hidrofilinė medžiaga neleidžia vandeniui prasiskverbti į vidų (sningant, lyjant, t. t.), tačiau leidžia pašalinti kūno išskiriamą prakaitą.
 4. Visiškai klijuotos siūlės.
  Be vandeniui atsparaus audinio, šių kelnių atsparumą vandeniui didina klijuotos siūlės. Visos vidinės drabužio siūlės padengtos lipniomis ir vandens nepraleidžiančiomis juostelėmis, todėl drabužis visiškai nepraleidžia vandens.
 5. Patvarumas
  „Wedze“ gerai žino, kiek energijos išeikvojama slidinėjant visą dieną kalnuose. Todėl stengiamės suteikti jums kuo geriausią apsaugą ir labai atidžiai renkamės visas mūsų produktų sudėtines dalis.
 6. Pritaikymas
  Pamušalo viršuje esančioje etiketėje galite užrašyti savo vaiko vardą, kad suasmenintumėte gaminį. Patogu, kai norite surasti savo kelnes slidinėjimo mokykloje, vaikų darželyje ar mokykloje.
 7. Kaip aprengti vaiką, kad jis kalnuose nesušaltų kojų?
  Jei norite, kad kojoms būtų šilta ir sausa, reikia 2 sluoksnių: 1 apatinių slidinėjimo drabužių sluoksnis, išgarinantis prakaitą, ir 1 slidinėjimo kelnės, apsaugančios nuo oro sąlygų ir šildančios.
Produkto testavimas
 1. Kompozicija
  Kamšalas : 100.0% Poliesteris (PES) Pagrindinė medžiaga : 100.0% Poliamidas (PA) Pamušalas : 100.0% Poliesteris (PES) Įsiuvas : 100.0% Poliesteris (PES) Danga : 100.0% Poliuretanas (PU)
 2. Saugojimo patarimai
  laikykite ant pakabo ir nelankstykite, nes taip galite pažeisti audinio dangą. Gerai išdžiovinkite ir laikykite sausoje bei gerai vėdinamoje vietoje.
 3. Informacija apie produktą
  Šiltos, atsparios vandeniui, laidžios orui ir reguliuojamos kelnės, kurias galima reguliuoti pagal kojos dydį ir ilgį, kad atitiktų jūsų vaiko morfologiją. Taip pat su nuimamomis petnešomis
 4. Išbandyta laboratorijoje
  Visi „Wed'ze“ produktai išbandomi realiomis sąlygomis, kurioms jie sukurti – sniego, šalčio ir kitomis sąlygomis, su kuriomis galite susidurti slidinėdami. Dizainerių komandos, produktų vadovai, inžinieriai ir drabužių dizaineriai užtikrina, kad drabužis