Photos
Loading

VAIK. SLIDINĖJIMO KOMBINEZONINĖS KELNĖS PNF 500

27,00 €
SKU: S175251 / 2777491 / 8550669
Pasirinkti spalvą:
  Pasirinkti dydį :
Dydžių vadovas
Parduotuvės
Atsiėmimas parduotuvėje
Rezervuoti

Užsakyti internetu
Pristatymas nuo 5 iki 6 darbo dienų
Produkto privalumai
 1. Sulaiko šilumą
  100 g/kv. m. kamšalas. Šiltas, švelnus šukuoto audinio pamušalas.
 2. Nepraleidžia vandens
  Geras: 5000 mm danga, sand. užpakalio srities siūlės, antbačiai blauzdų apačioje
 3. Galima pritaikyti
  Reguliuojamas klešnių ir petnešų ilgis.
 4. Patvarumas
  Užpakalio, kelių ir kulkšnies sričių sutvirtinimai (nuo slidžių briaunų).
 5. Praleidžia orą
  Pralaidi orui medžiaga pašalina prakaitą.
 6. Lengva pritaikyti
  Ant pamušalo esančioje etiketėje galėsite užrašyti vaiko vardą.
Produkto paskirtis
 1. PULL'N FIT ZIP koncepcija
  Inovatyvi PULL'N FIT koncepcija leidžia lengvai ir tiksliai reguliuoti kelnių ilgį, kad jis prisitaikytų prie vaiko kūno formų. Naujoji PULL'N FIT sistema užtikrins, kad kelnės bus nei per ilgos, nei per trumpos! Tiesiog patraukite užtrauktukus į viršų ir jos sutrumpės!
 2. Šilumos izoliacija ‒ kamšalas
  Šilumos izoliacija užtikrina tinkamą šilumos lygį mažyliams ‒ jie nekaista ir nešąla. Drabužis prisitaiko prie kūno judesių ir aplinkos sąlygų. „Wed'ze“ drabužiuose pašiltinimui naudojamas kamšalas, kad juos dėvintiems nebūtų šalta. Šis sintetinis kamšalas, kuriame yra poliesterio, sulaiko daugiau ar mažiau oro, atsižvelgiant į pluošto storį. Kuo storesnis kamšalas, tuo daugiau oro ir šilumos jis sulaiko.
 3. Audinio danga
  Danga – tai sandari medžiaga, kuria padengiama vidinė kombinezoninių kelnių medžiagos pusė. Ši danga neleidžia vandeniui patekti į drabužio vidų, tačiau leidžia išgaruoti kūno drėgmei, kuri susidaro dėl aktyvios veiklos, tad mažyliai bus sausi ir jiems bus patogu.
 4. Sandarintos pagrindinės siūlės
  Audinys nepraleidžia vandens, be to, šių kombinezoninių kelnių siūlės yra sandarintos, tad jos dar atsparesnės vandeniui. Ant vidinių drabužio siūlių klijuojamos vandeniui atsparios lipnios juostelės, taigi drabužis yra visiškai sandarus. Taip apsaugomos dažniausiai nuo sniego sušlampančios kelnių vietos. Tokia šių kombinezoninių kelnių vieta yra užpakalio sritis.
 5. Patvarumas
  Mes žinome, kiek energijos išeikvojama slidinėjant visą dieną. Todėl stengiamės suteikti jums kuo geriausią apsaugą ir labai atidžiai renkamės visas mūsų produktų sudėtines dalis. Taip pat šių kombinezoninių kelnių užpakalio, kelių ir blauzdų sritys yra tvirtesnio audinio.
 6. Pritaikymas
  Pamušalo viršuje esančioje etiketėje galite užrašyti savo vaiko vardą, kad suasmenintumėte drabužį. Patogu, kai norite surasti savo kombinezonines kelnes slidinėjimo mokykloje, darželyje ar mokykloje.
 7. Kaip aprengti vaikus, kad kalnuose nesušaltų jų kojos?
  Tam, kad kojos būtų šiltos ir sausos, reikės 2 sluoksnių: 1 slidinėjimo apatinių drabužių sluoksnis, kad būtų pašalinamas prakaitas ir 1 slidinėjimo kelnės, kad apsaugotų nuo drėgmės ir suteiktų šilumos.
Produkto testavimas
 1. Kompozicija
  Kamšalas : 100.0% Poliesteris (PES) Pagrindinė medžiaga : 100.0% Poliamidas (PA) Įsiuvas : 100.0% Poliesteris (PES) Pamušalas : 100.0% Poliesteris (PES)
 2. Saugojimo patarimai
  Laikykite pakabintas ant pakabos, nelankstykite ‒ taip galite pažeisti audinio dangą. Gerai išdžiovinkite ir laikykite sausoje bei gerai vėdinamoje vietoje.
 3. Informacija apie produktą
  PULL'N FIT sistema klešnių ilgiui reguliuoti ir reguliuojamos petnešos reiškia, kad šias kombinezonines kelnes vaikas galės dėvėti 2 metus. Sutvirtintos užpakalio ir kelių sritys, jei vaikas paslystų
 4. Išbandyta laboratorijoje
  Visi „Wedze“ gaminiai bandomi tokiomis pačiomis lauko sąlygomis, kokioms jie yra sukurti naudoti: sningant, šąlant ir kitomis oro sąlygomis, kuriomis slidinėsite. Dizaino komandos, produkto vadovai, inžinieriai ir drabužių dizaineriai užtikrina, kad produ