Vaikiška žygių striukė MH550 ‒ mėlyna

37,00 €
SKU: S171818 / 2668651 / 8530011
Pasirinkti spalvą:
  Pasirinkti dydį :
Dydžių vadovas
Parduotuvės
Atsiėmimas parduotuvėje
Nemokamai
Galima įsigyti per 2 val Rezervuoti

Užsakyti internetu
Pristatymas nuo 4 iki 5 darbo dienų
Produkto privalumai
 1. Nepraleidžia vandens
  Vandeniui atspari danga (5 000 Schmerberio vnt.), užsandarintos siūlės.
 2. Lengvumas
  10 m. dydis sveria tik 350 g.
 3. Vėdinimas
  Hidrofilinė danga (RET=12): sumažina kondensaciją. Du užtrauktukai vėdinimui
 4. Patvarumas
  Neyranti ir trinčiai atspari medžiaga. 2 metų garantija.
 5. Environmental impact
  Life cycle comparison: Junior waterproof jacket - sustainability.decathlon.com
Produkto paskirtis
 1. Vandeniui atsparus komponentas
  Audinio atsparumas matuojamas pagal vandens slėgį, išreiškiamą vandens stulpelio aukščiu, mm (bandymas pagal ISO 811 standartą). Kuo vandens slėgis didesnis, tuo didesnis audinio atsparumas vandeniui. Tai reiškia, kad komponentas, kurio atsparumas vandeniui yra 5000 mm, yra atsparus slėgiui, kurį sudaro 5000 mm vandens (tai atitinka apie 5 val. trukmės lietų). Atsparumas vandeniui matuojamas Schmerber vienetais (pvz.: 5 000 Schmerber vienetų).
 2. Medžiagos pralaidumas orui
  Norėdami išbandyti, ar audinys laidus orui, matuojame jo garavimo varžą arba RET (remiantis ISO 11092 standartu). Kuo mažesnė audinio varža, tuo daugiau vandens garų išgarinama fizinės veiklos metu ir tuo geriau audinys praleidžia orą. Pavyzdžiui: RET < 9 = itin orui pralaidus audinys / 920 = mažas arba beveik jokio pralaidumo orui.
 3. Komponentų patvarumas
  Atsparumo plyšimui ir trinčiai bandymas: pavyzdžiui, laboratorijose atliekamais bandymais tikriname, ar flisas nesipūkuoja. Spalvos atsparumo testas: spalvos atsparumas tikrinamas, norint įsitikinti, ar spalvos neblunka, kai ant jų patenka skysčių. Senėjimo testas: dažnas skalbimas neturi kenkti audiniui, jo funkcinėms savybėms, storiui ar išvaizdai.
 4. Apsauga nuo vėjo
  Audinys padengtas specialia medžiaga, dėl kurios striukė nepraleidžia vandens ir saugo nuo vėjo. Vandeniui atsparus audinys pasižymi vėjui atspariomis savybėmis. Apsauga nuo vėjo yra būtina, nes tiek sportuojant arba ilsintis vėjas gali gerokai atšaldyti kūną.
 5. Techniniai duomenys:
  Kontaktinėmis juostomis reguliuojami rankogaliai. Ilgesnė nugaroje, todėl geriau apsaugo atsisėdus. 2 vėdinimui skirti užtrauktukai priekyje. „Connected“ kišenė su anga ausinėms.
 6. Palyginamasis gaminio poveikio aplinkai vertinimas
  Gaminio poveikis aplinkai apskaičiuojamas per visą gaminio būvio ciklą pagal įvairius rodiklius. Taikomas bendrasis ABCDE vertinimas, padedantis nustatyti mažiausią poveikį aplinkai turinčius gaminius lyginant tos pačios rūšies prekes (marškinėlius, kelnes, kuprines ir pan.). „Decathlon“ yra įsipareigojusi pateikti informaciją apie savo gaminių poveikį aplinkai. Daugiau informacijos rasite: http://sustainability.decathlon.com/
 7. Priežiūra
  1. Skalbkite skalbyklėje (30–40 °C): užsekite lipdukus, naudokite švelnią skalbimo programą. Striukes ir kelnes skalbkite išvirkščias. Atlaisvinkite dirželius ir gumas. 2. Į skalbyklę nedėkite standžiai sulankstyto drabužio, nes taip galima jį sugadinti. 3. Vienu metu neskalbkite skirtingų stilių ir skirtingų spalvų drabužių. 4. Nenaudokite baliklio. 5. Naudokite ilgo skalavimo ir švelnaus gręžimo programą. 6. Džiovinimas: Džiovinkite pakabinę arba džiovyklėje (žemoje temperatūroje, trumpai).
Produkto testavimas
 1. Kompozicija
  Pagrindinė medžiaga : 100.0% Poliesteris (PES) Pamušalas : 100.0% Poliesteris (PES) Danga : 100.0% Poliuretanas (PU)
 2. Patvirtinta
  Mūsų jaunųjų bandytojų komandos įsikūrusios Monblano papėdėje bei tyrimų ir plėtros laboratorijoje, atsakingoje už geriausių medžiagų parinkimą.
 3. Saugojimo patarimai
  Laikykite pakabintą ant pakabo arba sulankstytą švarioje ir sausoje vietoje.
 4. Produkto apribojimai
  Laikyti atokiau nuo karščio šaltinių.
 5. Informacija apie produktą
  Sertifikuota itin technologiška striukė: gaminys išbandytas ant jo 5 valandas pilant 60 litrų/kv. m/val. vandens kiekį. Mūsų geriausia striukė apsaugos jūsų vaiką nuo drėgmės.
 6. Išbandyta laboratorijoje
  Mūsų dizainerių komanda įsikūrusi Monblano papėdėje, Aukštutinėje Savojoje (Prancūzija). Visus metus kuriame gražius, paprastus ir technologiškai pažangius gaminius. Tada jie visokeriopai išbandomi realiomis naudojimo sąlygomis, nes esame įsitikinę, kad v