Vaikiški krepšinio bateliai pažengusiems „Spider Lace“

32,00 €
SKU: S192491 / 2705848 / 8543044
Pasirinkti spalvą:
  Pasirinkti dydį :
Dydžių vadovas
Parduotuvės
Atsiėmimas parduotuvėje
Rezervuoti

Užsakyti internetu
Pristatymas nuo 8 iki 9 darbo dienų
Produkto privalumai
 1. Lengva užsidėti ir nusiimti
  Dėl plačios angos batelius itin lengva apsiauti!
 2. Priglunda
  Sintetinės odos batviršis patikimai apgaubia pėdą!
 3. Amortizacija
  Išlieto gumos mišinio (EVA) vidpadis maksimaliam patogumui!
 4. Praleidžia orą
  Šių batelių vidinėje dalyje yra vėdinimo angos, padengtos tinkliniu audiniu.
Produkto paskirtis
 1. Kodėl savo vaikui turėtumėte rinktis šiuos krepšinio batelius?
  Daugiau jokio laiko gaišimo ir atsirišusių batraiščių! Dėl „Spider Lace“ sistemos apsiauti batelius lengva net vaikams! Su naująja užrišimo sistema vaikas galės pats itin greitai reguliuoti batelių užrišimą vienu judesiu! Su bateliais vaikui taip pat bus patogu žaisti krepšinį. Bateliai laidūs orui, todėl jūsų mažieji čempionai galės skirti visas jėgas žaidimui ir vis tiek išlikti sausomis kojomis.
 2. Kas kuria gaminius jūsų vaikams?
  „Tarmak“ yra aistringų krepšinio žaidėjų komanda, kurianti specialiai krepšiniui žaisti pritaikytus gaminius. Visi mūsų krepšinio bateliai sukurti taip, kad atitiktų net reikliausių krepšininkų reikmes ir užtikrintų maksimalų patogumą treniruočių ar varžybų metu.
 3. Ar žinojote, kad visi „Tarmak“ gaminiai išbandomi realiomis varžybų sąlygomis?
  TARMAK gaminių dizainerių komanda dirba Prancūzijos šiaurinėje dalyje, sporto komplekse „Kipstadium“. Ji nuolat stengiasi, kad krepšinis būtų dar malonesnis užsiėmimas. Visi mūsų gaminiai pagaminti iš medžiagų, kurių kokybę, gebėjimą absorbuoti smūgius, patogumą ir patvarumą atidžiai patikriname. Kiekvienas batelių modelis kelias savaites realiomis sąlygomis išbandomas krepšinio žaidėjų ir atnaujinamas atsižvelgiant į jūsų atsiliepimus.
 4. Peržiūrėkite patarimus, kaip treniruotis ir įsigyti tinkamą krepšinio įrangą!
  „Tarmak“ savo gaminius skiria visiems krepšinio žaidėjams, tiek pradedantiesiems, tiek žaidžiantiems reguliariai. Peržiūrėkite mūsų patarimus, kaip žaisti krepšinį ir kokią įrangą įsigyti, kad galėtumėte puikiai praleisti laiką žaisdami tiek vieni, tiek su draugais. https://conseilsport.decathlon.fr/conseils/basketball-al_332
Produkto testavimas
 1. Kompozicija
  Išorinis padas : 50.0% Etilenvinilacetatas (EVA), Išorinis padas : 50.0% Butadieno kaučiukas (BR) Viršus : 82.0% Poliuretanas (PU), Viršus : 17.0% Poliesteris (PES), Viršus : 1.0% Termoplastinis poliuretanas (TPU) Pamušalas ir kojinė : 100.0% Poliesteris
 2. Saugojimo patarimai
  rekomenduojame laikyti šį gaminį sausoje vietoje. Grįžę iš sporto užsiėmimo, išimkite batelius iš sportinio krepšio.
 3. Produkto apribojimai
  Šių batelių nerekomenduojame skalbti skalbyklėje.
 4. Informacija apie produktą
  Jūsų vaikas galės lengvai ir greitai pats apsiauti ir užsirišti savo krepšinio batelius. Jie turi EVA padą smūgiams sušvelninti.