Vaikiški sniego žygių batai SH100

18,00 €
SKU: S143774 / 2118449 / 8370174
Pasirinkti spalvą:
  Pasirinkti dydį :
Dydžių vadovas
Parduotuvės
Atsiėmimas parduotuvėje
Rezervuoti

Užsakyti internetu
Pristatymas nuo 4 iki 5 darbo dienų
Produkto privalumai
 1. Sulaiko šilumą
  Ribinė temperatūra: -6°C.
 2. Nepraleidžia vandens
  Orui laidi, vandeniui atspari membrana, kad pėdos išliktų sausos.
 3. Neslysta
  SNOWCONTACT technologija: optim. sukibimas ir trintis ant sniego, 3mm ranteliai.
 4. Priglunda
  Patogūs batai vidutinio aukščio aulu, gerai fiksuoja pėdą ir suteikia stabilumo.
 5. 303 g in size 2.
  Lightweight
  303 g in size 2.
Produkto paskirtis
 1. Ar batai pakankamai šilti žygiams per sniegą?
  Įvertiname batų šiltumą remdamiesi praktiniais ir laboratoriniais bandymais, kurie leidžia išmatuoti, kaip šaltį suvokia vartotojų grupė. Todėl galime tiksliai nustatyti, iki kokios temperatūros batai gali apsaugoti. Nurodomos batų komfortinės temperatūros ribos. Šio modelio ribinė komforto temperatūra yra -6°C.
 2. Kaip batai apsaugo nuo blogo oro sąlygų?
  Batai su membrana užtikrina atsparumą vandeniui ir laidumą orui. Membrana yra labai plona medžiaga (5–25 mikrometrų) iš vidinės audinio pusės, kuri neleidžia audiniui peršlapti ir garina kūno drėgmę.
 3. Orui laidūs batai užtikrina optimalų šiluminį komfortą
  Šiluminis komfortas yra pusiausvyra tarp batų suteikiamos šilumos ir laidumo orui. Jei per karšta ar per mažas audinio laidumas orui, drėgmė kaupiasi gaminio viduje ir gali atsirasti šalčio pojūtis. Šiuos batus sukūrėme galvodami apie fizinę veiklą, kuria užssimsite, nesvarbu, kaip dažnai, ir pasirinkdami membraną apsaugančią nuo vandens patekimo į bato vidų, bet garinančią drėgmę iš vidaus.
 4. Kaip žinoti, kad batai 100% atsparūs vandeniui?
  Laboratoriniais bandymais, imituojančiais ėjimą įmerkus batą į vandenį iki pusės, patikrinome batų atsparumą vandeniui, o realiomis sąlygomis išbandėme batų nusidėvėjimą ir greito susinešiojimo sąlygas. Bandydami atsparumą vandeniui, išbandome 3 atsparumo vandeniui lygius: 2 000 sulenkimų (apie 4 km ėjimo), 4 000 sulenkimų (apie 8 km ėjimo) ir 8 000 sulenkimų (apie 16 km ėjimo). Šis batų modelis buvo išbandytas 2 000 sulenkimų testu, atitinkančiu 4 km ilgio pasivaikščiojimą.
 5. Kuo skiriasi trintis ir sukibimas?
  Batų sukibimas tiesiogiai susijęs su ranteliais, jų skaičiumi ir forma. Trintis priklauso nuo pado medžiagų ir griovelių, panašiai kaip mašinos padangų. Sukibimas leidžia tvirčiau atsispirti nuo žemės apsaugant batą nuo slydimo atgal kopiant į viršų ir suteikia kojai stabilumo. Trintis apsaugo nuo slydimo lygiu paviršiumi ir sudėtingomis oro sąlygomis (lyjant, sningant, ant ledo), taip pagerinant pado sukibimą.
 6. Kokie batų sukibimas ir trintis?
  Batai su SNOWCONTACT padais užtikrina maksimalų sukibimą žygiuose ir trintį einant per sniegą. Rantelių (3 mm) vieta ir aukštis pasirinkti pagal lūšies leteną, o strateginis išdėstymas užtikrina optimalų sukibimą einant per sniegą stačiu šlaitu. Rantelių paviršius ir konstrukcija tokie, kad puikiai sukimba ir pašalina susikaupusį vandenį, kad nepaslystumėte.
 7. Kokie SNOWCONTACT padų technologijos privalumai?
  SNOWCONTACT padai yra pagaminti iš specialios medžiagos, o ranteliai užtikrina puikų sukibimą su paviršiumi ir apsaugo nuo slydimo. SNOWCONTACT padai ant sniego yra efektyvesni nei įprasti padai. Einant ledu, vienintelis būdas užtikrinti optimalų saugumą yra užsidėti ant batų neslystančius apkaustus.
 8. Ar batai atlaikys ilgalaikį reguliarų naudojimą?
  Mūsų inžinieriai atlieka laboratorinius bandymus, kad būtumėte visiškai patenkinti. Be kitų, tikriname šiuos parametrus: raištelių skylučių ir dirželių stiprumą, detalių suklijavimą, toksiškumą, atsparumą UV spinduliams, išorinio pado ir batviršio atsparumą dilimui, greito susidėvėjimo sąlygas.
 9. Kokią avalynę rinktis žygiams per sniegą?
  Norint tinkamai pasiruošti žiemos žygiams, rekomenduojame laikytis toliau pateiktų principų. Šiluma: kad būtų šilčiau, dėvėkite šiltas kojines (geriausia, kad sudėtyje būtų pakankamai vilnos). Laidumas orui: Kojines rinkitės pagal žygio intensyvumą. Dėvėkite orui laidžius modelius, kad kojos mažiau drėktų. Batų aulo aukštis: kojinių ilgį rinkitės pagal batų aukštį, jei norite geresnės apsaugos rinkitės ilgesnius modelius.
 10. Kaip išsaugoti technines batų savybes?
  Vandenio atstūmimas – tai audinio savybė, užtikrinanti, kad vanduo nubėgs nuo audinio paviršiaus į jį nesusigerdamas. Todėl audinys nesumirksta ir išlieka lengvas, laidus orui ir šiltas. Vandens atstūmimo savybės užtikrinamos impregnuojant audinio paviršių. Per gaminio dėvėjimo laiką jį reikia pakartotinai impregnuoti. Mūsų parduotuvėse galima įsigyti specialių gaminių (purškiklių ir skysčių).
 11. Kaip taikoma gaminio garantija?
  Šiam gaminiui suteikiama 2 metų garantija nuo įsigijimo kvite nurodytos datos. Jei gaminiui taikoma garantija, jis taisomas arba keičiamas nemokamai. Garantija taikoma gaminio defektams, išskyrus tuos, kurie atsirado dėl įprastinio susidėvėjimo ar netinkamo naudojimo.
 12. Balas, skirtas palyginti produktų poveikį aplinkai
  Gaminio poveikis aplinkai vertinamas per visą gaminio būvio ciklą, atsižvelgiant į skirtingus rodiklius. Taikomas bendrasis vertinimas nuo A iki E, kad galėtumėte lengviau atskirti aplinką labiausiai tausojančius gaminius lygindami tos pačios rūšies prekes. „Decathlon“ aktyviai taiko šį vertinimą. Visos mūsų tvarios veiklos iniciatyvos: http://developpement-durable.decathlon.com/
Produkto testavimas
 1. Kompozicija
  Viršus : 70.0% Poliesteris (PES), Viršus : 30.0% Poliuretanas (PU) Išorinis padas : 100.0% Sintetinis kaučiukas Pamušalas ir kojinė : 100.0% Poliesteris (PES) Šiltas pamušalas : 100.0% Poliesteris (PES)
 2. Saugojimo patarimai
  Laikykite sausoje, tamsioje ir gerai vėdinamoje vietoje.
 3. Produkto apribojimai
  Dėl savo formos batai netinkami nešioti suaugusiesiems.
 4. Informacija apie produktą
  Šie šilti batai sukurti su guminiu padu, užtikrinančiu, kad batai neslystų. Galite drąsiai eiti per suplūktą sniegą.
 5. Išbandyta laboratorijoje
  Mūsų dizainerių komanda įsikūrusi Monblano papėdėje, Aukštutinėje Savojoje (Prancūzija). Visus metus kuriame gražius, paprastus ir technologiškai pažangius gaminius. Tada gaminiai visokeriopai išbandomi realiomis naudojimo sąlygomis, nes esame įsitikinę,