Photos
Loading

Vaikiški sniego žygių batai SH100 Warm

9,00 €
SKU: S108066 / 2094120 / 8367525
Pasirinkti spalvą:
  Pasirinkti dydį :
Dydžių vadovas
Parduotuvės
Atsiėmimas parduotuvėje
Nemokamai
Galima įsigyti per 2 val Rezervuoti

Užsakyti internetu
Pristatymas nuo 4 iki 5 darbo dienų
Produkto privalumai
 1. Sulaiko šilumą
  Ribinė temperatūra yra -3 °C.
 2. Nepraleidžia vandens
  100% vand. atspari vientisa viršutinė medžiaga (batai be vand. atsp. membranos).
 3. Neslysta
  SNOWCONTACT technologija: optim. sukibimas ir trintis ant sniego, 3 mm dygliai.
 4. Lengva užsidėti ir nusiimti
  Platus aulas, kad būtų lengviau apsiauti, tvirtai fiksuoja koją.
 5. Traction
  Traction on snow thanks to the location and depth of the 3 mm studs.
Produkto paskirtis
 1. Ar batai pakankamai šilti žiemos žygiams?
  Pasirinkome šiltą pamušalą, sulaikantį šilumą, kad veiksmingai apsaugotų nuo šalčio. Įvertiname batų šiltumą remdamiesi praktiniais ir laboratoriniais bandymais, kurie leidžia išmatuoti, kaip šaltį suvokia vartotojų grupė. Todėl galime tiksliai nustatyti, iki kokios temperatūros batai gali apsaugoti. Nurodomos batų komfortinės temperatūros ribos. Šio modelio riba: -3 °C.
 2. Kaip šie batai apsaugo nuo lauko sąlygų?
  Batuose yra neperšlampamas vid. aulo vidinis batas, apsaugantis tas pėdos dalis, kurios daugiausia liečiasi su sniegu. Medžiaginis batviršis yra impregnuotas ir šiltas, kad gerai apsaugotų nuo šalčio bei sniego.
 3. Ar batai visiškai neperšlampami?
  Batų atsparumą vandeniui patikrinome bandymais laboratorijoje imituodami ėjimą batą iki pusės panardinus į vandenį. Bandydami atsparumą vandeniui, išbandome 3 atsparumo vandeniui lygius: 2 000 sulenkimų (apie 4 km ėjimo), 4 000 sulenkimų (apie 8 km ėjimo) ir 8 000 sulenkimų (apie 16 km ėjimo). Batai išbandyti 8 000 sulenkimų, kurie atitinka 16 km ėjimo. (Pastaba: batviršis yra vandenį atstumiantis)
 4. Kuo skiriasi sukibimas ir trintis?
  Batų sukibimas priklauso nuo rantelių, jų skaičiaus ir formos. Batų trintis priklauso nuo pado medžiagų ir rantelių, panašiai kaip automobilio padangų. Trintis pagerina varomąją jėgą: lipant į kalną batai neslysta atgal ir suteikia stabilumo. Kai batai sukimba su paviršiumi, jie neslysta ir nebuksuoja ant lygaus paviršiaus arba sudėtingomis sąlygomis (lyjant, sningant, ant ledo) – užtikrinamas pado sukibimas.
 5. Koks batų sukibimas ir trintis ant sniego?
  Šie batai su SNOWCONTACT padais sukurti taip, kad būtų užtikrintas maksimalus sukibimas ir trintis ant sniego. Rantelių išdėstymas ir aukštis (3 mm) gerai apgalvoti, kad užtikrintų optimalų sukibimą einant per sniegą. Rantelių paviršius ir išdėstymas garantuoja gerą sukibimą ant sniego bei pašalina perteklinį vandenį, kad neslystumėte.
 6. Kokia SNOWCONTACT batų padų technologijos paskirtis?
  SNOWCONTACT padai pagaminti iš specialios medžiagos, o rantelių raštas užtikrina geriausią galimą sukibimą ir trintį. SNOWCONTACT padai ant sniego yra efektyvesni nei įprasti padai. Einant ledu, vienintelis būdas užtikrinti optimalų saugumą yra užsidėti ant batų neslystančius apkaustus.
 7. Ar šie batai atlaikys reguliariai juos dėvint ilgą laiką?
  Mūsų inžinieriai atlieka laboratorinius bandymus, kad būtumėte visiškai patenkinti. Be kitų, tikriname šiuos parametrus: raištelių skylučių ir dirželių stiprumą, detalių suklijavimą, toksiškumą, atsparumą UV spinduliams, išorinio pado ir batviršio atsparumą dilimui, greito susidėvėjimo sąlygas.
 8. Kaip išsirinkti avalynę žygiams per sniegą?
  Kad tinkamai pasiruoštumėte žiemai, rekomenduojame laikytis toliau pateiktų principų. Šiluma: kad būtų šilčiau, dėvėkite šiltas kojines (geriausia, kad sudėtyje būtų pakankamai vilnos). Laidumas orui: Kojines rinkitės pagal žygio intensyvumą. Dėvėkite orui laidžius modelius, kad kojos mažiau drėktų. Batų aukštis: rinkitės kojinių ilgį pagal aulo aukštį. Jei norite didesnės apsaugos, rinkitės ilgaaulius batus.
 9. Kaip išsaugoti technines batų savybes?
  Audinio atsparumas vandeniui – tai jo savybė, užtikrinanti, kad vanduo nubėgs nuo jo paviršiaus, o ne įsigers. Todėl audinys nesugeria vandens ir lieka lengvas, laidus orui ir šiltas. Atsparumas vandeniui užtikrinamas impregnuojant audinio paviršių. Per drabužio dėvėjimo laiką jį reikia pakartotinai impregnuoti. Mūsų parduotuvėse galima įsigyti specialių gaminių (purškiklių ir skysčių).
 10. Kokios garantijos taikymo sąlygos?
  Šiam gaminiui suteikiama 2 metų garantija nuo įsigijimo kvite nurodytos datos. Jei gaminiui taikoma garantija, jis taisomas arba keičiamas nemokamai. Garantija taikoma gaminio defektams, išskyrus tuos, kurie atsirado dėl įprastinio susidėvėjimo ar netinkamo naudojimo.
 11. Balas, skirtas palyginti produktų poveikį aplinkai
  Gaminio poveikis aplinkai vertinamas per visą gaminio būvio ciklą, atsižvelgiant į skirtingus rodiklius. Taikomas bendrasis vertinimas nuo A iki E, kad galėtumėte lengviau atskirti aplinką labiausiai tausojančius gaminius lygindami tos pačios rūšies prekes. „Decathlon“ aktyviai taiko šį vertinimo būdą. Visos mūsų tvarios veiklos iniciatyvos: http://developpement-durable.decathlon.com/
Produkto testavimas
 1. Kompozicija
  Išorinis padas : 100.0% Stirenas – etilenas – butilenas – stirenas (SEBS) Viršus : 100.0% Poliesteris (PES) Pamušalas ir kojinė : 100.0% Poliesteris (PES)
 2. Saugojimo patarimai
  Laikykite sausoje, tamsioje ir gerai vėdinamoje vietoje.
 3. Priežiūros patarimai
  Skalbti švariame vandenyje, netrinti. Nedžiovinti arti šilumos šaltinio.
 4. Produkto apribojimai
  Dėl savo formos batai netinkami nešioti suaugusiesiems.
 5. Informacija apie produktą
  Su šiais batais, kurių apatinė dalis atspari vandeniui, šilta ir patogu. Juose yra „Snowcontact“ padas, todėl garantuojamas puikus sukibimas su sniegu.
 6. Išbandyta laboratorijoje
  Mūsų dizainerių komanda įsikūrusi Monblano papėdėje, Aukštutinėje Savojoje (Prancūzija). Ištisus metus kuriame gražius, paprastus ir technologiškai pažangius gaminius. Tada gaminiai visokeriopai išbandomi realiomis naudojimo sąlygomis, nes esame įsitikinę