Photos
Loading

Vaikiški sniego žygių batai SH500

27,00 €
SKU: S156895 / 2494187 / 8502629
Pasirinkti spalvą:
  Pasirinkti dydį :
Dydžių vadovas
Parduotuvės
Atsiėmimas parduotuvėje
Nemokamai
Galima įsigyti per 2 val Rezervuoti

Užsakyti internetu
Pristatymas nuo 4 iki 5 darbo dienų
Produkto privalumai
 1. Sulaiko šilumą
  Ribinė temperatūra: -6°C.
 2. Nepraleidžia vandens
  Orui laidi, vandeniui atspari membrana, kad pėdos išliktų sausos.
 3. Neslysta
  SNOWCONTACT technologija: optimalus sukibimas ant sniego, 3 mm ranteliai.
 4. Priglunda
  Patogūs batai vidutinio aukščio aulu, gerai fiksuoja pėdą ir suteikia stabilumo.
 5. Full cushioning for the full length of the foot for maximum comfort.
  Cushioning
  Full cushioning for the full length of the foot for maximum comfort.
 6. 335g in size 2.
  Lightweight
  335g in size 2.
Produkto paskirtis
 1. Ar batai pakankamai šilti žygiams žiemą?
  Batų šiltumą vertiname pagal laboratorijoje ir realiomis sąlygomis atliekamus bandymus, per kuriuos matuojamas bandytojų šalčio pojūtis. Todėl galime tiksliai nustatyti, iki kokios temperatūros batai gali apsaugoti. Nurodomos batų komfortinės temperatūros ribos. Šio modelio ribinė komforto temperatūra yra -6°C.
 2. Kaip batai apsaugo nuo blogo oro sąlygų?
  Šie batai sukurti su membrana, kad būtų neperšlampami ir laidūs orui. Membrana yra labai plona medžiaga (5–25 mikrometrų) iš vidinės audinio pusės, kuri neleidžia audiniui peršlapti ir garina kūno drėgmę.
 3. Laidūs orui batai optimaliam šiluminiam komfortui
  Šiluminis komfortas – tai suderintas batų šiltumas ir galimybė pėdai kvėpuoti. Jei pėdoms per karšta ar per mažas batų laidumas orui, drėgmė kaupiasi gaminio viduje ir gali atsirasti šalčio pojūtis. Batus sukūrėme atsižvelgdami į fizinę veiklą, kuria užsiimate retkarčiais arba reguliariai, su membrana, neleidžiančia patekti vandeniui ir garinančia drėgmę.
 4. Kaip žinoti, kad batai 100% atsparūs vandeniui?
  Laboratoriniais bandymais, imituojančiais ėjimą įmerkus batą į vandenį iki pusės, patikrinome batų atsparumą vandeniui, o realiomis sąlygomis išbandėme batų nusidėvėjimą ir greito susinešiojimo sąlygas. Bandydami atsparumą vandeniui, išbandome 3 atsp. vandeniui lygius: 2 000 sulenkimų (apie 4 km ėjimo), 4 000 sulenkimų (apie 8 km ėjimo) ir 8 000 sulenkimų (apie 16 km ėjimo). Šis batų modelis buvo išbandytas 4 000 sulenkimų testu, atitinkančiu 8 km ilgio pasivaikščiojimą.
 5. Kuo skiriasi trintis ir sukibimas?
  Batų sukibimas priklauso nuo rantelių, jų skaičiaus ir formos. Trintis priklauso nuo pado medžiagų ir griovelių, panašiai kaip mašinos padangų. Sukibimas leidžia tvirčiau atsispirti nuo žemės, apsaugo nuo slydimo atgal kopiant į viršų ir suteikia kojai stabilumo. Trintis apsaugo nuo slydimo lygiu paviršiumi ir sudėtingomis oro sąlygomis (lyjant, sningant, ant ledo), taip pagerinant pado sukibimą.
 6. Kokie batų sukibimas ir trintis?
  Jūsų batai turi SNOWCONTACT padus, kurie sukurti taip, kad užtikrintų geriausią sukibimą ir trintį einant per sniegą. Rantelių (3 mm) vieta ir ilgis parinkti pagal lūšies leteną, o strateginis išdėstymas užtikrina optimalų sukibimą einant per sniegą stačiu šlaitu. Rantelių paviršius ir konstrukcija užtikrina puikų sukibimą ir pašalina susikaupusį vandenį, kad nepaslystumėte.
 7. Kokie SNOWCONTACT padų technologijos privalumai?
  SNOWCONTACT padai yra pagaminti iš specialios medžiagos, o ranteliai užtikrina puikų sukibimą su paviršiumi ir padas neslysta. SNOWCONTACT padai ant sniego yra efektyvesni nei įprasti padai. Vaikštant ant ledo maksimalus saugumas užtikrinamas dėvint batų apkaustus.
 8. Ar batai atlaikys ilgalaikį reguliarų naudojimą?
  Mūsų inžinieriai atlieka laboratorinius bandymus, kad būtumėte visiškai patenkinti. Be kitų, tikriname šiuos parametrus: raištelių skylučių ir dirželių stiprumą, detalių suklijavimą, toksiškumą, atsparumą UV spinduliams, pado ir batviršio atsparumą dilimui, greito susidėvėjimo sąlygas.
 9. Kaip išsirinkti tinkamą avalynę žygiams per sniegą?
  Norint tinkamai apsirengti žiemą, rekomenduojame vadovautis tokiais principais. Šiluma: šilumą suteikia dėvimos kojinės (geriausia rinktis kojines, kurių sudėtyje yra vilnos) Laidumą orui: Kojines rinkitės pagal žygio intensyvumą ir orui laidžias, kad apsisaugotumėte nuo prakaito drėgmės. Batų auliuko aukštis: kojinių ilgį rinkitės pagal bato aulo aukštį, aukštesni batai geriau apsaugo kojas.
 10. Kaip išsaugoti technines batų savybes?
  Hidrofobinis audinys neleidžia vandeniui susigerti, todėl vanduo nuo jo nuteka. Taip vanduo nesusigeria į audinį ir jis išlieka lengvas, laidus orui ir šiltas. Audinys tampa hidrofobiškas impregnuojant jo išorinį paviršių specialia priemone. Per gaminio dėvėjimo laiką jį reikia pakartotinai impregnuoti. Mūsų parduotuvėse galima įsigyti specialiai šiam tikslui skirtų gaminių (purškiklių ar skysčių).
 11. Kaip taikoma gaminio garantija?
  Gaminiui suteikiama 2 metų garantija nuo pirkimo kvite nurodytos datos. Jei gaminiui garantija taikoma, jis taisomas arba keičiamas nemokamai. Garantija taikoma visiems gaminio defektams, išskyrus tuos, kurie atsirado dėl įprastinio susidėvėjimo ar netinkamo naudojimo.
 12. Gaminių poveikio aplinkai palyginamasis vertinimas
  Gaminio poveikis aplinkai apskaičiuojamas per visą jo būvio ciklą remiantis įvairiais rodikliais. Suteikiamas bendrasis vertinimas nuo A iki E, pagal kurį lengva atskirti labiausiai aplinką tausojančius gaminius lyginant tos pačios rūšies prekes. „Decathlon“ aktyviai taiko šį vertinimą. Mūsų tvarios plėtros iniciatyvas galite rasti čia: http://developpement-durable.decathlon.com/
Produkto testavimas
 1. Kompozicija
  Išorinis padas : 100.0% Sintetinis kaučiukas Viršus : 40.0% Skeltinė galvijo oda, Viršus : 30.0% Poliesteris (PES), Viršus : 30.0% Poliuretanas (PU) Šiltas pamušalas : 100.0% Poliesteris (PES) Pamušalas ir kojinė : 100.0% Poliesteris (PES)
 2. Saugojimo patarimai
  Laikykite sausoje, tamsioje ir gerai vėdinamoje vietoje.
 3. Produkto apribojimai
  Shoe fit not suited to adult feet.
 4. Informacija apie produktą
  Batų SH500 batviršis nepraleidžia vandens ir turi odinę dalį, kad juos būtų galima dėvėti visą žiemą. Šiltas pamušalas patogus einant suplūktu sniegu.
 5. Išbandyta laboratorijoje
  Mūsų dizainerių komanda įsikūrusi Monblano papėdėje, Aukštutinėje Savojoje (Prancūzija). Visus metus mūsų dizaineriai kuria ir tobulina gaminius, kurie yra patrauklūs, paprasti ir technologiškai pažangūs. Tada jie visokeriopai išbandomi realiomis sąlygomi