Vaikiški sniego žygių batai SH500 Warm

37,00 €
SKU: S13711 / 1281253 / 8157538
Pasirinkti spalvą:
  Pasirinkti dydį :
Dydžių vadovas
Parduotuvės
Atsiėmimas parduotuvėje
Nemokamai
Galima įsigyti per 2 val Rezervuoti

Užsakyti internetu
Pristatymas nuo 4 iki 5 darbo dienų
Produkto privalumai
 1. Sulaiko šilumą
  Ribinė temperatūra: -6°C
 2. Nepraleidžia vandens
  Orui laidi, vandeniui atspari membrana, kad pėdos išliktų sausos.
 3. Neslysta
  Padas su 4 mm guminiais ranteliais užtikrina puikų sukibimą ant sniego.
 4. Priglunda
  Ilgas batviršis su kabliukais leidžia tinkamai sureguliuoti raištelius.
 5. 708 g in size 2.
  Lightweight
  708 g in size 2.
 6. Fit
  Lacing system with a hook for wide-ranging adjustment.
Produkto paskirtis
 1. Ar batai pakankamai šilti žygiams per sniegą?
  Batų šiluminę izoliaciją įvertinome remdamiesi lauko ir laboratoriniais bandymais, kuriuos atlikome su naudotojų grupe, kad išmatuotume šalčio pojūtį. Todėl galime tiksliai nustatyti, iki kokios temperatūros batai gali apsaugoti. Nurodomos batų komfortinės temperatūros ribos. Šio modelio ribinė komforto temperatūra yra -6°C.
 2. Kaip batai apsaugo nuo blogo oro sąlygų?
  Šie batai sukurti su membrana, kad būtų neperšlampami ir laidūs orui. Ši membrana yra labai plona (5–25 mikrometrų), ji tvirtinama audinio viduje ir apsaugo, kad neprasisunktų vanduo, o drėgmė išgaruotų.
 3. Laidūs orui batai optimaliam šiluminiam komfortui
  Šiluminis komfortas – tai suderintas batų šiltumas ir galimybė pėdai kvėpuoti. Jei pėdoms per karšta ar per mažas batų laidumas orui, drėgmė kaupiasi gaminio viduje ir gali atsirasti šalčio pojūtis. Batus sukūrėme atsižvelgdami į fizinę veiklą, kuria užsiimate retkarčiais arba reguliariai, su membrana, neleidžiančia patekti vandeniui ir garinančia drėgmę.
 4. Kaip žinoti, kad batai 100% atsparūs vandeniui?
  Atlikome laboratorinius bandymus, simuliuojančius ėjimą batus iki pusės pamerkus į vandenį, kad įsitikintumėme, jog jūsų batai nepraleidžia vandens, ir nusidėvėjimo bei senėjimo bandymus realiomis naudojimo sąlygomis. Bandydami atsp. vandeniui, išbandome 3 atsp. vand. lygius: 2 000 sulenkimų (apie 4 km ėjimo), 4 000 sulenkimų (apie 8 km ėjimo) ir 8 000 sulenkimų (apie 16 km ėjimo). Šis aulinių batų modelis buvo išbandytas atlikus 4 000 lenkimų bandymą, atitinkantį 8 km ilgio pasivaikščiojimą.
 5. Kuo skiriasi trintis ir sukibimas?
  Batų sukibimas priklauso nuo rantelių, jų skaičiaus ir formos. Trintis priklauso nuo pado medžiagų ir griovelių, panašiai kaip mašinos padangų. Trintis pagerina varomąją jėgą: lipant į kalną batai neslysta atgal ir suteikia stabilumo. Pado sukibimas neleidžia batui slysti ant lygaus paviršiaus arba sudėtingomis sąlygomis (lyjant, sningant, einant ledu).
 6. Kokie batų sukibimas ir trintis?
  Jūsų batai turi SNOWCONTACT padus, kurie sukurti taip, kad užtikrintų geriausią sukibimą ir trintį žygiuojant sniegu. Rantelių aukštį (4 mm) ir vietą įkvėpė lūšies pėdos, jie išdėstyti taip, kad žygiuodami apsnigtu stačiu šlaitu galėtumėte mėgautis optimaliu sukibimu. Rantelių paviršius ir dizainas užtikrina, kad batai puikiai sukibs su kieto sniego sluoksniu ir pašalins vandens perteklių, kad nepaslystumėte.
 7. Kokie SNOWCONTACT padų technologijos privalumai?
  SNOWCONTACT padai yra pagaminti iš specialios medžiagos, o ranteliai užtikrina puikų sukibimą su paviršiumi ir apsaugo nuo slydimo. SNOWCONTACT padai ant sniego yra efektyvesni nei įprasti padai. Einant ledu, vienintelis būdas užtikrinti optimalų saugumą yra užsidėti ant batų neslystančius apkaustus.
 8. Ar batai atlaikys ilgalaikį reguliarų naudojimą?
  Mūsų inžinieriai atlieka laboratorinius bandymus, kad būtumėte visiškai patenkinti. Be kitų, tikriname šiuos parametrus: raištelių skylučių ir dirželių stiprumą, detalių suklijavimą, toksiškumą, atsparumą UV spinduliams, išorinio pado ir batviršio atsparumą dilimui, greito susidėvėjimo sąlygas.
 9. Kokią avalynę rinktis žygiams per sniegą?
  Norint tinkamai apsirengti žiemą, rekomenduojame vadovautis tokiais principais. Šiluma: šilumą suteikia dėvimos kojinės (geriausia rinktis kojines, kurių sudėtyje yra vilnos) Laidumas orui: Kojines rinkitės pagal žygio intensyvumą ir orui laidžias, kad apsisaugotumėte nuo prakaito drėgmės. Batų auliuko aukštis: kojinių ilgį rinkitės pagal bato aulo aukštį, aukštesni batai geriau apsaugo kojas.
 10. Kaip išsaugoti technines batų savybes?
  Medžiagos hidrofobiškumas – tai savybė, dėl kurios vanduo nuteka nuo jos paviršiaus į ją nesusigerdamas. Todėl audinys nesumirksta ir išlieka lengvas, laidus orui ir šiltas. Vandens atstūmimo savybės audiniui suteikiamos impregnuojant jo paviršių. Per gaminio dėvėjimo laiką jį reikia pakartotinai impregnuoti. Mūsų parduotuvėse galima įsigyti specialiai šiam tikslui skirtų gaminių (purškiklių ar skysčių).
 11. Kada taikoma gaminio garantija?
  Gaminiui suteikiama 2 metų garantija nuo pirkimo kvite nurodytos datos. Jei gaminiui garantija taikoma, jis taisomas arba keičiamas nemokamai. Garantija taikoma gaminio defektams, išskyrus tuos, kurie atsirado dėl įprastinio susidėvėjimo ar netinkamo naudojimo.
 12. Palyginamasis gaminio poveikio aplinkai vertinimas
  Gaminio poveikis aplinkai apskaičiuojamas per visą jo būvio ciklą remiantis įvairiais rodikliais. Taikomas vertinimas nuo A iki E, leidžiantis lengvai nustatyti aplinką labiau tausojančius produktus lyginant tos pačios rūšies prekes. „Decathlon„“ įsipareigojusi taikyti šią iniciatyvą. Mūsų tvarios plėtros iniciatyvas galite rasti čia: http://developpement-durable.decathlon.com/
Produkto testavimas
 1. Kompozicija
  Viršus : 60.0% Poliesteris (PES), Viršus : 40.0% Poliuretanas (PU) Išorinis padas : 100.0% Poliuretanas (PU) Šiltas pamušalas : 82.0% Poliesteris (PES), Šiltas pamušalas : 18.0% Poliuretanas (PU) Pamušalas ir kojinė : 82.0% Poliesteris (PES), Pamušalas ir
 2. Saugojimo patarimai
  Laikykite sausoje, tamsioje ir gerai vėdinamoje vietoje.
 3. Priežiūros patarimai
  Wash in clean water without rubbing. Do not dry near a heat source. Re-waterproof regularly using a suitable product.
 4. Produkto apribojimai
  Shoe fit not suited to adult feet.
 5. Informacija apie produktą
  Šie batai užtikrina gerą pėdų padėtį žygiuojant šaltu oru. Vandeniui atsparus ilgas batviršis ir 4 mm ranteliai leis užtikrintai žygiuoti ant bet kokio sniego.
 6. Išbandyta laboratorijoje
  Mūsų dizainerių komanda įsikūrusi Monblano papėdėje, Aukštutinėje Savojoje (Prancūzija). Ištisus metus kuriame gražius, paprastus ir technologiškai pažangius gaminius. Tuomet jie išbandomi realiomis naudojimo sąlygomis, nes esame įsitikinę, kad vieninteli