Photos
Loading

Vaikiški vandeniui atsparūs žygio batai CROSSROCK

27,00 €

Mūsų žygeivių dizainerių komanda sukūrė šiuos vandeniui atsparius batus dienos trukmės žygiams bet kokiu oru

Daugiau informacijos
SKU: S192076 / 2564226 / 8493608
Pasirinkti spalvą:
  Pasirinkti dydį :
Dydžių vadovas
Parduotuvės
Atsiėmimas parduotuvėje
Rezervuoti

Užsakyti internetu
Pristatymas nuo 5 iki 6 darbo dienų
Produkto privalumai Mūsų žygeivių dizainerių komanda sukūrė šiuos vandeniui atsparius batus dienos trukmės žygiams bet kokiu oru
 1. Trauka
  Guminis padas „Crosscontact“ užtikrina nepriekaištingą sukibimą ir tvirtumą
 2. Nepraleidžia vandens
  Vandeniui atsp. membrana bandoma einant 8 km per vandenį įbridus iki pusės bato
 3. Patvarumas
  Labai gerai saugantis padas ir sustiprintas batviršis.
 4. Amortizacija
  Dėl visą pėdą dengiančio EVA tarpupadžio.
 5. Lengva naudoti
  Dėl plačios „Velcro“ juostos ir savaime susiveržiančių raištelių lengva apsiauti
Produkto paskirtis
 1. Patarimai perkantiems
  Tegu vaikas pasimatuoja abu batus, atsistojęs ir mūvėdamas kojines, tinkamas eiti į žygį. Jei reikia, tegu pasimatuoja keletą modelių ar dydžių. Patikrinkite du komfortą lemiančius dalykus: kulno ir priekinės pėdos dalies padėtis leidžiantis žemyn. Matuodamiesi įsitikinkite, kad batas niekur nespaudžia. Leiskite vaikui pasivaikščioti po parduotuvę. Tegu jūsų vaikas batus per pirmuosius žygius pranešioja po pamažu, kad batai prisitaikytų prie jo pėdų.
 2. Kokio dydžio batus rinktis?
  Rinkdamiesi batus žygiams, pasimatuokite vienu dydžiu didesnius nei įprasta, kad leisdamiesi žemyn jaustumėtės patogiai, o pirštai nesiremtų į bato priekį. Patarimas: kojų nagai turėtų būti trumpai nukirpti, o prieš leidžiantis būtina patikrinti, kad raišteliai suveržti taip, kad pėda neslystų į priekį.
 3. Kad gaminys būtų kuo ilgiau atsparus vandeniui
  Net jei batas atsparus vandeniui, vanduo gali patekti į bato vidų per jo viršų. Kad kojos ilgiau išliktų sausos, rekomenduojame dėvėti neperšlampamus antbačius arba miniantbačius, kurie apsaugo, kad vanduo, akmenukai ar smėlis nepatektų į bato vidų. Kelis kartus per metus batus rekomenduojame apipurkšti purškiamu impregnantu, kad būtų atstatytos pradinės vandens atstūmimo savybės, o batų paviršius – apsaugotas nuo dėmių.
 4. Atsparumo vandeniui bandymas
  Avalynės atsparumo vandeniui testas: batai su orui pralaidžia, vandeniui atsparia membrana, išbandyti laboratorijoje ir realiomis sąlygomis, užtikrina optimalią apsaugą nuo lietaus. Pirmiausiai batai įmerkiami į vandenį, kuriame yra suslėgto oro, norint patikrinti, ar bato paviršiuje neatsiras burbuliukų. Jie iki pusės įmerkiami į vandenį ir užmaunami ant mechaninės rankos, imituojančios ėjimą: taip patikriname, kad bato vidus nesušlampa.
 5. 3 atsparumo vandeniui lygiai
  Atlikdami nepralaidumo vandeniui bandymą, tikriname 3 nepralaidumo lygius: 2 000 sulenkimų (apie 2 km ėjimo pėsčiomis), 4 000 sulenkimų (apie 4 km ėjimo pėsčiomis) ir 8 000 sulenkimų (apie 8 km ėjimo pėsčiomis). Vaik. batai „Crossrock“ atsparūs daugiau nei 4 000 sulenkimų.
 6. 3 levels of waterproofing
  During the waterproofing test, we test the waterproofing at 3 levels, i.e., 2,000 flexes (about 2 hours of walking), 4,000 flexes (about 4 hours of walking) and 8,000 flexes (about 8 hours of walking). The Crossrock children's shoe is waterproof for 4000 flexes.
Produkto testavimas
 1. Kompozicija
  Viršus : 50.0% Poliesteris (PES), Viršus : 50.0% Poliuretanas (PU) Išorinis padas : 70.0% Butadieno kaučiukas (BR), Išorinis padas : 30.0% Etilenvinilacetatas (EVA) Pamušalas ir kojinė : 100.0% Poliesteris (PES)
 2. Saugojimo patarimai
  Batus laikykite sausoje vietoje.
 3. Informacija apie produktą
  Išbandykite vaikiškus žygio batus, atsparius viskam – netgi labiausiai nuotykius mėgstantiems mažiesiems! Idealiai tinka šeimos žygiams kalnuose visokiu oru.
 4. Išbandyta laboratorijoje
  Visus mūsų batus, atlikdami patogumo ir naudojimo bandymus, išbando atrinkti tiksliniai vartotojai realias žygio sąlygas atitinkančiomis aplinkybėmis.