Vaikiškos nusegamos žygių kelnės MH500

18,00 €
SKU: S128325 / 2668501 / 8529986
Pasirinkti spalvą:
  Pasirinkti dydį :
Dydžių vadovas
Parduotuvės
Atsiėmimas parduotuvėje
Nemokamai
Galima įsigyti per 2 val Rezervuoti

Užsakyti internetu
Pristatymas nuo 5 iki 6 darbo dienų
Produkto privalumai
 1. Lankstumas
  Galima paversti šortais – yra užtrauktukai. Reguliuojamas juosmuo.
 2. Praleidžia orą
  Prakaitą išgarinantis ir greitai džiūstantis audinys.
 3. Patvarumas
  2 metų garantija.
 4. Lengva priežiūra
  Skalbkite skalbykle 30 °C, džiovinkite natūraliai arba džiovykle vidut. temp.
 5. Comparison: children's lightweight trousers - technical info details
  Environmental impact
  Comparison: children's lightweight trousers - technical info details
Produkto paskirtis
 1. Audinių patvarumas
  Atsparumo dėvėjimuisi ir trinčiai bandymas: pavyzdžiui, laboratorijose atliekamų bandymų metu tikriname, ar flisas nesipūkuoja. Spalvos atsparumo bandymas: spalvos atsparumas tikrinamas, norint įsitikinti, ar spalvos neišsilieja audiniui sąveikaujant su skysčiais. Senėjimo bandymas: dažnas skalbimas neturi kenkti pirminėms audinio savybėms, jo formai, storiui ar išvaizdai.
 2. Galima dėvėti kaip šortus
  Kelnes galima paversti šortais atsegant ant klešnių esančius užtrauktukus ir pritaikyti bet kokiam orui bei visoms žygių sąlygoms. Užveržimo dirželiai klešnių apačioje.
 3. Techninė informacija
  Tamprus juosmuo su reguliuojamomis sagomis, kad būtų galima pritaikyti bet kokiai vaiko figūrai. 2 kišenės rankoms, 2 šoninės kišenės ant šlaunų, iš jų 1 su užtrauktuku.
 4. Palyginamasis gaminių poveikio aplinkai vertinimas
  Gaminio poveikis aplinkai apskaičiuojamas visam jo naudojimo laikotarpiui, remiantis įvairiais rodikliais. Bendras vertinimas raidėmis A–E padės lengvai atskirti mažiausiai aplinkai kenksmingus gaminius, palyginant juos su kitomis tos pačios kategorijos prekėmis (marškinėliais, kelnėmis, kuprinėmis ir kt.). „Decathlon“ yra įsipareigojusi pateikti informaciją apie savo gaminių poveikį aplinkai. Daugiau informacijos: http://sustainability.decathlon.com/
 5. Balas, skirtas palyginti produktų poveikį aplinkai
  Gaminio poveikis aplinkai apskaičiuojamas per visą jo būvio ciklą remiantis įvairiais rodikliais. Bendrasis ABCDE įvertinimas suteikiamas, kad lyginant panašius gaminius (marškinėlius, kelnes, kuprines, t. t.), būtų galima lengvai atskirti aplinkai mažiausiai kenksmingus gaminius. „Decathlon“ savanoriškai nurodo savo gaminių poveikį aplinkai. Daugiau informacijos rasite: http://sustainability.decathlon.com/
Produkto testavimas
 1. Kompozicija
  Pagrindinė medžiaga : 100.0% Poliamidas (PA) Kišenė : 100.0% Poliesteris (PES)
 2. Patvirtinta
  Mūsų jaunųjų bandytojų realiomis sąlygomis komandos Monblano papėdėje.
 3. Saugojimo patarimai
  Laikykite pakabintas ant pakabos arba sulankstytas švarioje ir sausoje vietoje.
 4. Priežiūros patarimai
  Skalbti skalbykle normaliu režimu, maks. 40 °C temperatūroje. Neviršykite maksimalios skalbyklės apkrovos, nes galite pažeisti audinį, ir jis greičiau susidėvės. Minkštiklis: be apribojimų. Nenaudokite baliklio. Džiovinimas: džiovinkite ore arba džiovintu
 5. Informacija apie produktą
  Specializuotos, laidžios orui ir lengvos, galima paversti šortais ir pritaikyti prie oro sąlygų bei sudėtingumo lygio. Jūsų dukrai patiks tai, kad galės pati atsegti klešnes ir paversti šortais.
 6. Išbandyta laboratorijoje
  Visus mūsų drabužius realiomis sąlygomis išbando tiksliniai naudotojai. Siekdami nuolat gerinti mūsų gaminių kokybę ir juos tobulinti, Monblano regione atliekame ilgalaikius bandymus realiomis sąlygomis, kuriuose dalyvauja vaikai.