VAIKIŠKOS SLIDINĖJIMO KELNĖS PNF 500, ŽALIOS

27,00 €
SKU: S175131 / 2572034 / 8494539
Pasirinkti spalvą:
  Pasirinkti dydį :
Dydžių vadovas
Parduotuvės
Atsiėmimas parduotuvėje
Rezervuoti

Užsakyti internetu
Pristatymas nuo 5 iki 6 darbo dienų
Produkto privalumai
 1. Sulaiko šilumą
  100 g/kv. m. kamšalas. Šukuoto audinio tinklelio pamušalas suteikia šilumos.
 2. Nepraleidžia vandens
  Geras: 5000 mm danga, sand. užpakalio srities siūlės, antbačiai blauzdų apačioje
 3. Galima pritaikyti
  Reguliuojamas klešnių ilgis ir juosmuo. Reguliuojamos, nuimamos petnešos.
 4. Praleidžia orą
  Pralaidi orui medžiaga pašalina prakaitą.
 5. Kišenės
  2 saugios šoninės kišenės.
 6. Patvarumas
  Tvirtesnė blauzdų sritis (apsisaugoti nuo slidžių).
 7. Lengva pritaikyti
  Ant pamušalo esančioje etiketėje galite užrašyti vaiko vardą.
Produkto paskirtis
 1. PULL'N FIT ZIP koncepcija
  Inovatyvi PULL'N FIT koncepcija leidžia lengvai ir tiksliai reguliuoti kelnių ilgį, kad jis prisitaikytų prie vaiko kūno formų. Naujoji PULL'N FIT sistema užtikrins, kad kelnės bus nei per ilgos, nei per trumpos! Tiesiog patraukite užtrauktukus į viršų ir jos sutrumpės!
 2. Šilumos izoliacija ‒ kamšalas
  Šilumos izoliacija užtikrina tinkamą šilumos lygį mažyliams ‒ jie nekaista ir nešąla. Drabužis prisitaiko prie kūno judesių ir aplinkos sąlygų. „Wed'ze“ drabužiuose pašiltinimui naudojamas kamšalas, kad juos dėvintiems nebūtų šalta. Šis sintetinis kamšalas, kuriame yra poliesterio, sulaiko daugiau ar mažiau oro, atsižvelgiant į pluošto storį. Kuo storesnis kamšalas, tuo daugiau oro ir šilumos jis sulaiko.
 3. Audinio danga
  Danga – tai sandari medžiaga, kuria padengiama vidinė išorinio kelnių audinio pusė. Ši danga neleidžia vandeniui patekti į drabužio vidų, tačiau leidžia išgaruoti vandens garams, kurie susidaro dėl aktyvios veiklos. Tai reiškia, kad mažieji slidininkai išliks sausi ir jausis komfortiškai.
 4. Sandarintos pagrindinės siūlės
  Audinys nepraleidžia vandens, be to, šių kelnių siūlės yra sandarintos, tad jos dar atsparesnės vandeniui. Ant vidinių drabužio siūlių klijuojamos vandeniui atsparios lipnios juostelės, taigi drabužis yra visiškai sandarus. Taip apsaugomos dažniausiai nuo sniego sušlampančios kelnių vietos. Tokia šių kelnių vieta yra užpakalio sritis.
 5. Patvarumas
  Aštrios slidės gali apgadinti ar suplėšyti slidinėjimo kelnes. Siekiant to išvengti, „Wedze‟ kelnių klešnių apačia sutvirtinta ypač patvariais antbačiais.
 6. Pritaikymas
  Pamušalo viršuje esančioje etiketėje galite užrašyti savo vaiko vardą, kad suasmenintumėte gaminį. Praktiška, kai reikia rasti vaiko kelnes slidinėjimo mokykloje, darželyje ar mokykloje.
 7. Kaip aprengti vaikus, kad kalnuose nesušaltų jų kojos?
  Tam, kad kojos būtų šiltos ir sausos, reikės 2 sluoksnių: 1 slidinėjimo apatinių drabužių sluoksnis, kad būtų pašalinamas prakaitas ir 1 slidinėjimo kelnės, kad apsaugotų nuo drėgmės ir suteiktų šilumos.
Produkto testavimas
 1. Kompozicija
  Kamšalas : 100.0% Poliesteris (PES) Pagrindinė medžiaga : 100.0% Poliesteris (PES) Pamušalas : 100.0% Poliesteris (PES) Danga : 100.0% Poliuretanas (PU)
 2. Saugojimo patarimai
  Laikykite pakabintas ant pakabos, nelankstykite ‒ taip galite pažeisti audinio dangą. Gerai išdžiovinkite ir laikykite sausoje bei gerai vėdinamoje vietoje.
 3. Informacija apie produktą
  Šiltos, neperšlampamos kelnės su PULL'N'FIT užtrauktukų sistema, kuri leidžia lengvai reguliuoti klešnės ilgį. Reguliuojami liemuo ir petnešos (nuimamos).
 4. Išbandyta laboratorijoje
  Visi „Wedze“ gaminiai bandomi tokiomis pačiomis lauko sąlygomis, kokioms jie yra sukurti naudoti: sningant, šąlant ir kitomis oro sąlygomis, kuriomis slidinėsite. Dizaino komandos, produkto vadovai, inžinieriai ir drabužių dizaineriai užtikrina, kad produ