Photos
Loading

Vaikiškos trumpos krepšinio kojinės vid. pažengusiems žaidėjams, 2 poros, baltos

5,50 €
SKU: S185335 / 2411373 / 8407412
Pasirinkti spalvą:
  Pasirinkti dydį :
Dydžių vadovas
Parduotuvės
Atsiėmimas parduotuvėje
Rezervuoti

Užsakyti internetu
Pristatymas nuo 5 iki 6 darbo dienų
Produkto privalumai
 1. Praleidžia orą
  Šios kojinės pagamintos iš medžiagos, greitai išgarinančios prakaitą.
 2. Stabilumas
  Elastiniai siūlai apgaubia pėdą, kad jums būtų patogiau.
 3. Nenusitrina
  Kojinėse yra spec. komponentas, saugantis nuo pūslių pritrynimo pėdos priekyje.
Produkto paskirtis
 1. Kodėl verta rinktis šias krepšinio kojines?
  Mūvint šias kojines bus itin patogu žaisti krepšinį, nes jos pagamintos iš lengvo, minkšto ir orui laidaus audinio. Sritys, kuriose žaidžiant krepšinį patiriama daugiausiai trinties, buvo atidžiai ištirtos norint užtikrinti, kad reikiamose vietose bus naudojamos tinkamos medžiagos. Elastinės gijos aplink keltį prilaiko kojines vietoje, kad jos neslidinėtų batuose.
 2. Kas kuria „Tarmak“ krepšinio gaminius?
  „Tarmak“ yra aistringų krepšinio mylėtojų komanda, kurianti specialiai krepšiniui žaisti pritaikytus gaminius. Visi mūsų tekstilės gaminiai sukurti taip, kad atitiktų net reikliausių krepšininkų reikmes ir padėtų maksimaliai mėgautis žaidimu treniruočių ir varžybų metu.
 3. Ar žinojote, kad visi „Tarmak“ gaminiai išbandomi realiomis varžybų sąlygomis?
  TARMAK gaminių dizainerių komanda dirba Prancūzijos šiaurinėje dalyje, sporto komplekse „Kipstadium“, ir nuolat stengiasi padaryti krepšinį dar malonesniu užsiėmimu. Visi mūsų gaminiai pagaminti iš medžiagų, kurių kokybę, gebėjimą garinti drėgmę, patvarumą ir kt. atidžiai patikriname. Kiekvienas modelis kelias savaites realiomis sąlygomis bandomas krepšinio žaidėjų ir atnaujinamas atsižvelgiant į jūsų atsiliepimus.
 4. Peržiūrėkite patarimus, kaip treniruotis ir įsigyti tinkamą krepšinio įrangą!
  „Tarmak“ savo gaminius skiria visiems krepšinio žaidėjams – tiek pradedantiesiems, tiek žaidžiantiems reguliariai. Peržiūrėkite visus mūsų patarimus, kaip treniruotis, įsigyti tinkamą įrangą ir mėgautis žaidimu tiek vieniems, tiek su draugais! https://conseilsport.decathlon.fr/conseils/basketball-al_332
Produkto testavimas
 1. Kompozicija
  Kojinės : 63.0% Medvilnė, Kojinės : 18.0% Poliamidas (PA), Kojinės : 16.0% Poliesteris (PES), Kojinės : 3.0% Elastanas
 2. Informacija apie produktą
  Šios kojinės skirtos krepšinio žaidėjams. Jos yra laidžios orui, todėl jūsų vaiko pėdos išliks sausos. Be to, jos neslysta nuo pėdos ir ją glaudžia apgaubia.
 3. Išbandyta laboratorijoje
  šiam gaminiui buvo atlikti plovimo ir džiovinimo bandymai, siekiant patikrinti, kaip atsistato jo forma ir išsilaiko spalva. Šie bandymai atliekami siekiant užtikrinti, kad būtų laikomasi mūsų kokybės standartų.