VAIKŲ SLIDINĖJIMO STRIUKĖ „100“

18,00 €
SKU: S302026 / 2475548 / 8503378
Pasirinkti spalvą:
  Pasirinkti dydį :
Dydžių vadovas
Parduotuvės
Atsiėmimas parduotuvėje
Rezervuoti

Užsakyti internetu
Pristatymas nuo 4 iki 5 darbo dienų
Produkto privalumai
 1. Sulaiko šilumą
  150 g/kv. m kamšalas. Fliso pamušalas, kad būtų kuo šiltesnė ir švelnesnė.
 2. Nepraleidžia vandens
  Geras: 5 000 mm danga. Nesandarios siūlės. Gobtuvas.
 3. Praleidžia orą
  Pralaidi orui medžiaga pašalina prakaitą.
 4. Kišenės
  3 kišenės, kurių 1 skirta slidinėjimo leidimui.
 5. Lengva pritaikyti
  Ant pamušalo esančioje etiketėje galite užrašyti vaiko vardą.
 6. Eco-design
  Outer component in recycled material
Produkto paskirtis
 1. Šilumos izoliacija ‒ kamšalas
  Šilumos izoliacija užtikrina tinkamą šilumos lygį mažyliams ‒ jie nekaista ir nešąla. Drabužis prisitaiko prie kūno judesių ir aplinkos sąlygų. „Wed'ze“ drabužiuose izoliacijai naudojamas pašiltinimas, kad juos dėvintiems nebūtų šalta. Šis sintetinis kamšalas, kuriame yra poliesterio, sulaiko daugiau ar mažiau oro, atsižvelgiant į pluošto storį. Kuo storesnis kamšalas, tuo daugiau oro ir šilumos jis sulaiko.
 2. Audinio danga
  Danga yra neperšlampama medžiaga, kuria padengta vidinė išorinio audinio pusė. Per ją vanduo neįsigeria į drabužį, tačiau aktyviai sportuojančio žmogaus prakaitas gali išgaruoti, todėl jūsų vaikas nesušlaps ir jausis patogiai.
 3. Kišenė slidinėjimo bilietui
  Jums daugiau nebereikės nuolat išsitraukti slidinėjimo bilieto! Striukės rankovėje yra specialiai jam skirta kišenė, todėl prie keltuvų pateksite greičiau.
 4. Pritaikymas
  Pamušalo viršuje esančioje etiketėje galite užrašyti savo vaiko vardą, kad suasmenintumėte gaminį. Patogu, kai norite surasti savo striukę slidinėjimo mokykloje, vaikų darželyje ar mokykloje.
 5. Kaip aprengti vaiką, kad jis nesušaltų kalnuose?
  Kad nesušaltumėte ir išliktumėte sausi, rekomenduojame vadovautis 3 sluoksnių taisykle. 1-asis sluoksnis arba antra oda, kad nesušlaptumėte. 2-asis arba izoliacinis sluoksnis sulaiko šilumą. 3-iasis arba apsauginis sluoksnis saugo nuo blogo oro.
Produkto testavimas
 1. Kompozicija
  Kamšalas : 100.0% Poliesteris (PES) Pamušalas : 100.0% Poliesteris (PES) Pagrindinė medžiaga : 100.0% Poliesteris (PES) Danga : 100.0% Poliuretanas (PU)
 2. Saugojimo patarimai
  laikykite ant pakabo ir nelankstykite, nes taip galite pažeisti audinio dangą. Gerai išdžiovinkite ir laikykite sausoje bei gerai vėdinamoje vietoje.
 3. Informacija apie produktą
  Ši slidinėjimo striukė neperšlampama, šilta ir su gobtuvu. Puikiai tinka mokytis slidinėti geriausiomis sąlygomis.
 4. Išbandyta laboratorijoje
  Visi „Wed'ze“ produktai išbandomi realiomis sąlygomis, kurioms jie sukurti – sniego, šalčio ir kitomis sąlygomis, su kuriomis galite susidurti slidinėdami. Dizainerių komandos, produktų vadovai, inžinieriai ir drabužių dizaineriai užtikrina, kad drabužis