VAIL. SLIDINĖJIMO KELNĖS PNF 500

27,00 €
SKU: S175171 / 2570249 / 8494112
Pasirinkti spalvą:
  Pasirinkti dydį :
Dydžių vadovas
Parduotuvės
Atsiėmimas parduotuvėje
Rezervuoti

Užsakyti internetu
Pristatymas nuo 5 iki 6 darbo dienų
Produkto privalumai
 1. Sulaiko šilumą
  100 g/kv. m kamšalas. Šiltas, švelnus šukuoto audinio pamušalas.
 2. Nepraleidžia vandens
  Geras: 5000 mm danga, sandarios siūlės ties sėdmen. Blauzdinės kojos apačioje
 3. Galima pritaikyti
  Reguliuojamas klešnių ilgis ir juosmuo. Reguliuojamos, nuimamos petnešos.
 4. Praleidžia orą
  Pralaidi orui medžiaga pašalina prakaitą.
 5. Kišenės
  2 saugios šoninės kišenės.
 6. Patvarumas
  Sutvirtinimai kojų apačioje (slidžių mentės).
 7. Lengva pritaikyti
  Ant pamušalo esančioje etiketėje galite užrašyti vaiko vardą.
Produkto paskirtis
 1. PULL'N FIT koncepcija
  Dėl pažangios PULL'N FIT koncepcijos paprasta reguliuoti slidinėjimo kelnių klešnių ilgį taip tiksliai, kad jis prisitaikytų prie vaiko kūno formos. Naudodami PULL'N FIT sistemą, pamirškite per trumpas ar per ilgas kelnes! Tiesiog patraukite užtrauktukus, kad sutrumpintumėte!
 2. Šilumos izoliacija ‒ kamšalas
  Šilumos izoliacija užtikrina tinkamą šilumos lygį mažyliams ‒ jie nekaista ir nešąla. Drabužis prisitaiko prie kūno judesių ir aplinkos sąlygų. „Wedze“ drabužiuose izoliacijai naudojamas pašiltinimas, kad juos dėvintiesiems nebūtų šalta. Šis poliesterio kamšalas sulaiko daugiau ar mažiau oro, atsižvelgiant į pluošto storį. Kuo storesnis kamšalas, tuo daugiau jame bus oro ir tuo bus šilčiau.
 3. Audinio danga
  Ši danga ‒ tai vandeniui atspari medžiaga, kuria padengiama išorinė kelnių audinio pusė. Per jį vanduo neįsigeria į drabužį, tačiau aktyviai sportuojančio žmogaus prakaitas gali išgaruoti, todėl vaikai nesušlaps ir jausis patogiai.
 4. Sandarintos pagrindinės siūlės
  Kelnės ne tik pasiūtos iš neperšlampamos medžiagos, jų siūlės taip pat izoliuotos, siekiant pagerinti atsparumo vandeniui savybes. Ant vidinių drabužio siūlių klijuojamos vandeniui atsparios lipnios juostelės, taigi drabužis yra visiškai sandarus. Taip apsaugomos dažniausiai nuo sniego sušlampančios kelnių vietos. Šiose kelnėse tai yra ties sėdmenimis.
 5. Patvarumas
  Aštrios slidės gali apgadinti ar suplėšyti slidinėjimo kelnes. „Wedze‟, siekdama to išvengti, klešnių apačią sutvirtino ypač patvariomis blauzdinėmis.
 6. Individualizavimas
  Pamušalo viršuje esančioje etiketėje galite užrašyti savo vaiko vardą, kad individualizuotumėte gaminį. Patogu, kai reikia surasti vaiko kelnes slidinėjimo mokykloje, darželyje ar mokykloje.
 7. Kaip aprengti vaikus, kad kalnuose nesušaltų jų kojos?
  Norint, kad kojoms būtų šilta ir sausa, reikėtų dėvėti 2 sluoksnius: 1 slidinėjimo apatinių drabužių sluoksnis, kad būtų pašalinamas prakaitas ir 1 slidinėjimo kelnės, kad apsaugotų nuo drėgmės ir suteiktų šilumos.
Produkto testavimas
 1. Kompozicija
  Kamšalas : 100.0% Poliesteris (PES) Pagrindinė medžiaga : 100.0% Poliesteris (PES) Pamušalas : 100.0% Poliesteris (PES) Danga : 100.0% Poliuretanas (PU)
 2. Saugojimo patarimai
  laikykite pakabintas ant pakabos, nelankstykite ‒ galite pažeisti audinio dangą. Gerai išdžiovinkite ir laikykite sausoje bei gerai vėdinamoje vietoje.
 3. Informacija apie produktą
  Šiltos, neperšlampamos kelnės su PULL'N'FIT užtrauktukų sistema, kuri leidžia lengvai reguliuoti klešnės ilgį. Liemuo ir nusegamos petnešos taip pat reguliuojami.
 4. Išbandyta laboratorijoje
  Visi „Wed'ze“ produktai išbandomi realiomis naudojimo sąlygomis, kurioms jie buvo sukurti: sniego, šalčio ir kitomis sąlygomis, su kuriomis galite susidurti slidinėdami. Dizaino komandos, produkto vadovai, inžinieriai ir rūbų dizaineriai užtikrina, kad pr