Vandeniui nepralaidi impregnuota vaikiška buriavimo striukė 100 – ryšk. rožinė

Regular Price: 18,00 € -50%

9,00 €

SKU: S6037 / 2711730 / 8544642
Pasirinkti spalvą:
  Pasirinkti dydį :
Dydžių vadovas
Parduotuvės
Atsiėmimas parduotuvėje
Rezervuoti

Užsakyti internetu
Produkto privalumai
 1. Nepraleidžia vandens
  2 val. vidutinio stiprumo lietuje. Klijuotos siūlės. Nepraleidžia vandens
 2. Praleidžia orą
  Dengtas audinys (RET bandymas <12, ISO 11092 standartas)
 3. Apsauga nuo vėjo
  Audinio sluoksnis mažina vėjo žvarbumą.
 4. Lengva naudoti
  2 užtraukiamos kišenės rankoms susišildyti. Reguliuojamas gobtuvas, rankogaliai.
 5. Life cycle comparison: Kids' waterproof jacket - sustainability.decathlon.com
  Environmental impact
  Life cycle comparison: Kids' waterproof jacket - sustainability.decathlon.com
Produkto paskirtis
 1. Kaip mes užtikriname nelaidumą vandeniui (vandens nepralaidumą)?
  Su danga: impregnavimo medžiaga, dengianti vidinį medžiagos paviršių. Neleidžia vandeniui prasiskverbti į drabužius, tačiau leidžia išgaruoti kūno išskiriamo vandens garams. Todėl jūs esate sausi. Su lietu plastikiniu užtrauktuku priekyje (tokiu kaip kišenių), kuris dėl ypatingos savo dantukų formos yra atsparus druskos sukeliamai oksidacijai. Kartu su užtrauktuko atvartu ir drenažu užtikrina optimalų impregnavimą.
 2. Kaip mes išbandome nelaidumą vandeniui?
  Audinio nelaidumas nustatomas vandens stulpo bandymu (ISO 811 standartas) arba vandens spaudimu, išreikštu vandens stulpo mm. Kuo didesnis vandens slėgis neprasiskverbia pro audinį, tuo labiau audinys nelaidus vandeniui. Dalis, kurios nelaidumas vandeniui yra 2000 mm, atlaiko 2000 mm aukščio vandens stulpo slėgį. Tada mes išbandome viso gaminio impregnavimą: patvirtiname dušo bandymu po 100 litrų vandens / m2 / 3 val.
 3. Kaip užtikriname oro pralaidumą?
  Su danga: impregnavimo medžiaga, dengianti vidinį medžiagos paviršių. Neleidžia vandeniui prasiskverbti į drabužius, tačiau leidžia išgaruoti kūno išskiriamo vandens garams. Todėl jūs esate sausi. Pamušalas, pagamintas iš dviejų medžiagų (nailono ir tinklo), specialiai sukurtas optimaliai garinti drėgmę.
 4. Kaip išbandome oro pralaidumą?
  Norėdami nustatyti, ar medžiaga yra pralaidi orui, mes matuojame jos atsparumą garavimui arba RET (bandymas pagrįstas standartu ISO 11092). Tai audinio gebėjimas išgarinti sportuojant nuo kūno kylančius garus
 5. Kaip užtikriname atsparumą vandeniui? (gaminio gebėjimas leisti vandeniui nubėgti paviršiumi)
  Kuo greičiau vanduo nubėga nuo audinio į jį neįsiskverbdamas, tuo didesnis yra audinio atsparumas vandeniui. Vanduo į gaminį neįsigeria ir jis išlieka lengvas. (Nemaišykite su NELAIDUMU VANDENIUI!) Atsparumas vandeniui pasiekiamas ant audinio užpurškiant išorinį sluoksnį.
 6. KAIP ATNAUJINTI STRIUKĖS ATSPARUMĄ VANDENIUI 1 žingsnis: prieš skalbimą
  Užtraukite visus užtraukus ir antkišenius bei nuimkite visas drabužio dalis, kurių negalima skalbti. Taip pat nepamirškite atlaisvinti dirželių ir tamprių dalių bei ištuštinti kišenių. Tada, prieš skalbdami, išverskite drabužį.
 7. KAIP ATNAUJINTI STRIUKĖS ATSPARUMĄ VANDENIUI 2 žingsnis: skalbimas
  Striukę galite skalbti naudodami 30 °C arba 40 °C sintetikos skalbimo ciklą su įprastu skalbikliu. Nenaudokite audinių minkštiklio, kuris gali pakenkti gaminio savybėms, ir baliklio. Taip pat, dėdami striukę į skalbyklę, stenkitės jos per daug nelankstyti ir neperkraukite skalbyklės. Labai svarbu: pasirinkite gerą skalavimo arba dvigubo skalavimo ciklą, kad būtų visiškai pašalinti skalbiklio likučiai.
 8. KAIP ATNAUJINTI STRIUKĖS ATSPARUMĄ VANDENIUI 3 žingsnis: džiovinimas
  Džiovinimas yra svarbiausia vandens atsparumo atnaujinimo dalis. Rekomenduojame paguldyti striukę ant drabužių džiovyklės ir palikti išdžiūti natūraliai. Dėmesio: niekuomet nedžiovinkite savo striukės tiesiogiai ant šildytuvo. Tuomet įdėkite ją į būgninę džiovyklę trumpam sintetinio audinio ciklui, t. y. 10–15 minučių, ir išverskite striukę atgal į gerąją pusę.Įspėjimas: neperdžiovinkite drabužio.
 9. KAIP VĖL ATNAUJINTI STRIUKĖS ATSPARUMĄ VANDENIUI
  Jei nepaisant skalbimo, kruopštaus skalavimo ir švelnaus džiovinimo būgninėje džiovyklėje vandens lašeliai nuo striukės paviršiaus nenubėga, rekomenduojame atnaujinti vandeniui atsparų sluoksnį naudojant mūsų parduotuvėse parduodamas impregnavimo priemones.
 10. Balas gaminių poveikiui aplinkai palyginti
  Gaminio poveikis aplinkai yra apskaičiuojamas per visą jo gyvavimo laikotarpį naudojant keletą skirtingų rodiklių. Priskirtas bendras balas (ABCDE), padedantis lengvai atskirti gaminius, pasižyminčius geriausiomis aplinkosauginėmis savybėmis, lyginant to paties tipo gaminius vieną su kitu (marškinėlius, kelnes, kuprines ir t. t.). „Decathlon“ šią aplinkosauginio ženklinimo sistemą taiko savanoriškai. Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite: http://sustainability.decathlon.com/
Produkto testavimas
 1. Kompozicija
  Pagrindinė medžiaga : 100.0% Poliamidas (PA) Įsiuvas : 100.0% Poliesteris (PES) Pagrindinis pamušalas : 100.0% Poliesteris (PES) Papildomas pamušalas : 100.0% Poliamidas (PA)
 2. Saugojimo patarimai
  Laikykite sausoje vietoje.
 3. Priežiūros patarimai
  Machine wash your Raincoastal junior waterproof and breathable oilskin at 30°C. Turn inside-out and fasten rip-tabs. Choose a long rinse and gentle spin cycle. Line dry if possible. Occasional tumble drying on low for a short period of time will improve t
 4. Informacija apie produktą
  Ši autentiška impregnuota buriavimo striukė, atnaujinta kokybišku, vandeniui nepralaidžiu, orui pralaidžiu ir lanksčiu komponentu, saugo nuo oro sąlygų buriuojant priekrantėse ir naudojant kasdien.
 5. Išbandyta laboratorijoje
  Novadry re-creates storm conditions in its weather simulator. In that context, after 4 hours under a torrential rain shower of 100 L/hr/sqm, our garment still kept the user dry.