Photos
Loading

Vyr. labai šiltas sniego žygių flisinis džemperis SH100 UTRA-WARM, pilkas

27,00 €
SKU: S304984 / 2647006 / 8526050
Pasirinkti spalvą:
  Pasirinkti dydį :
Dydžių vadovas
Parduotuvės
Atsiėmimas parduotuvėje
Nemokamai
Jeigu bus parduotuvėje, paruošime per 2 val. Tikrinti

Užsakyti internetu
Pristatymas nuo 4 iki 5 darbo dienų
Produkto privalumai -
 1. Sulaiko šilumą
  Labai šiltas šukuoto fliso džemperis su gobtuvu. Tankis – 380 g / m².
 2. Praleidžia orą
  Greitai džiūstantis poliesterio tinklelis. (RET = 14,47)
 3. Nevaržo judesių
  Flisinio džemperio sukirpimas ir tamprumas užtikrina puikią judesių laisvę
 4. Kišenės
  2 saugios kišenės asmeniniams daiktams.
Produkto paskirtis
 1. Ar džemperis pakankamai šiltas žiemos žygiams?
  Šukuotas fliso vidus – patikimas būdas sulaikyti šilumą. Veikimo principas paprastas: medžiaga išausta taip, kad sulaikytų orą, taip padidinant šilumos izoliaciją. Audinys šildo tokiu pačiu principu kaip gyvūnų kailis ar plunksnos. Dar vienas privalumas – džemperis su rankogaliais, kurie apsaugo nuo šalčio patekimo į vidų.
 2. Iš ko padaryta fliso medžiaga ir kodėl ji tokia šilta?
  Fliso medžiaga, pagaminta iš sintetinio pluošto, pasižymi vilnos savybėmis – šiltumu ir šilumos izoliacija, bet yra lengvesnė. Ji švelni, maloni, greitai džiūsta ir leidžia odai kvėpuoti.
 3. Ar toks švelnus, malonus audinys nėra nepatvarus?
  Tikrinant gaminių ilgaamžiškumą, išbandomos įvairios medžiagų savybės. Pavyzdžiui, tikriname, ar flisas nesipūkuoja, spalvos neblunka, o dažnai skalbiant, audinys nepraranda savo savybių. Atsparumas trinčiai tikrinamas naudojant Martindeilo bandymą. Audinio skiautė su svoriu, pritvirtintu prie jos krašto, trinama į tam tikrą paviršių.
 4. Patogus, praktiškas flisas žygiams per sniegą
  Laisvo kirpimo ir lengvo audinio flisas nevaržo judesių, o tai būtina žygiuojant per sniegą. Užtrauktuku užsegamose kišenėse patogu laikyti reikalingas smulkmenas (nosinaites, lūpų balzamą, raktus ir pan.). Dėl šilto gobtuvo flisas suteikia daugiau šilumos, todėl puikiai tinka žygiuojant labai šaltu oru.
 5. Kokia apranga tinkama žygiams per sniegą?
  Kad žiemą būtų šilčiau, nesvarbu, kokia veikla užsiimtumėte, rekomenduojame rengtis pagal 3 sluoksnių principą: I-as sluoksnis: techninis pirmas sluoksnis, atiduodantis drėgmę į drabužio išorę, kad oda išliktų sausa. lI-as sluoksnis: flisas arba džemperis, suteikiantis šilumos ir garinantis drėgmę. lII-ias sluoksnis: striukė, sauganti nuo oro sąlygų – lietaus, sniego, vėjo. Apranga turi būti laidi orui, kad išgarintų drėgmę.
 6. Kaip veikia gaminio garantija?
  Gaminiui suteikiama 2 metų garantija nuo pirkimo kvite nurodytos datos. Jei gaminiui garantija taikoma, jis keičiamas nemokamai. Garantija taikoma visiems defektams, išskyrus tuos, kurie atsirado dėl įprastinio susidėvėjimo ar netinkamo naudojimo.
 7. Kas yra poveikis aplinkai ir kaip jį palyginti?
  Gaminio poveikis aplinkai apskaičiuojamas per visą jo būvio ciklą remiantis įvairiais rodikliais. Taikomas bendrasis vertinimas nuo A iki E, padedantis lengvai atskirti labiausiai aplinką tausojančius gaminius lyginant tos pačios rūšies prekes. „Decathlon“ yra įsipareigojusi šią informaciją skelbti. Apie visas mūsų tvarumo iniciatyvas skaitykite čia: //developpement-durable.decathlon.com/
Produkto testavimas
 1. Kompozicija
  Pagrindinė medžiaga : 100.0% Poliesteris (PES) Kišenė : 100.0% Poliesteris (PES) Rankogalis : 88.0% Poliamidas (PA), Rankogalis : 12.0% Elastanas
 2. Patvirtinta
  Visi gaminiai tikslinių vartotojų išbandomi realiomis sąlygomis, o šie bandymai dar papildomi laboratoriniais tyrimais. Taikydami šį išsamų ir reiklų dvigubų bandymų metodą, nuolat tobuliname QUECHUA produktų technines savybes ir dizainą. Taip pat atsižve
 3. Saugojimo patarimai
  Laikykite sausoje vietoje, atokiau nuo šviesos. Rekomenduojame nenaudoti baliklio ir panašių cheminių priemonių, nes jos gali pažeisti drabužių izoliacinį sluoksnį.
 4. Informacija apie produktą
  Šis itin šiltas flisinis džemperis sukurtas žygiams labai šaltu oru. Gobtuvas, kišenės ir rankovės su rankogaliais užtikrina šiluminį komfortą sportuojant.
 5. Išbandyta laboratorijoje
  Atliekame dviejų tipų šiluminius bandymus: - flisinio audinio bandymą; - bandymą su šiluminiu manekenu temperatūros kameroje. Atkuriame temperatūros, vėjo (5 km/h) ir drėgmės sąlygas, kurias patiriate kalnuose, keliaudami pėsčiomis 5 km/h greičiu. Šie tes